امروز : دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸

شماره های تماس با ما

(10خط)     33333145 - 013ضرورت آشنایی کودکان و نوجوانان با فناوری و کد نویسی


با یکی دیگر از مقاله های اموزشی مجتمع پل گیلان با موضوع ضرورت آشنایی کودکان و نوجوانان با فناوری و کد نویسی در خدمتتان هستیم. حالا دیگر فناوری آنقدر در تار و پود زندگی مردم رخنه کرده است که بسیاری، نمی‌توانند زندگی بدون آن را تصور کنند. از سوی دیگر به دلیل اینکه توسعه فناوری رابطه‌ای مستقیم با میزان درآمد و ثروت یک کشور و همچنین نگاه و دیدگاه جهان نسبت به آن دارد،

ضرورت آشنایی کودکان و نوجوانان با فناوری و کد نویسی

ضرورت آشنایی کودکان و نوجوانان با فناوری و کد نویسی

این حوزه بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. اهمیت این موضوع تا جایی است که بسیاری معتقدند فناوری در عصر حاضر یکی از بزرگ‌ترین اسلحه‌هایی است که یک کشور می‌تواند در اختیار داشته باشد، چون به یک حکومت قدرت می‌بخشد و زندگی مردم با رفاه بیشتری توأم می‌شود. در جهان امروز پیشرفت‌ها و توسعه‌های فناورانه به منزله توانمندی و استحکام اقتصادی و سیاسی کشورها تلقی می‌شود و همین دیدگاه‌ها سبب شده است تا کشورهای مختلف برای دستیابی به سطح بالاتری از فناوری با یکدیگر رقابت داشته و هزینه‌های قابل توجهی صرف آن کنند.

ضرورت آشنایی کودکان و نوجوانان با فناوری و کد نویسی
اما فناورانه‌ترین کشورهای جهان کدامند؟ تحلیلگران سایت فوربس که در بیشتر حوزه‌ها فعالیت کرده و برترین‌ها را مشخص می‌کنند این بار سراغ فناورانه‌ترین کشورهای جهان در سال ۲۰۱۴ آمده‌اند و نتایج تحقیقات آنها نشان می‌دهد که امسال ژاپن و ایالات متحده امریکا صدرنشین فهرست کشورهای فناورانه در جهان هستند. برنامه ریزی آموزشی برای آشنایی و برقراری ارتباط کودکان و نوجوانان با فناوری و تکنولوژی برای توسعه اقتصادی و دسترسی به آینده روشن برای فرزندان ایران زمین ضروری به نظر میرسد . ماموریت موسسه آموزشی بین المللی شتابدهی استعداد و کدنویسی پل استار ، طراحی دوره های تخصصی با رویکرد نوین برای فهم و آشنایی بهتر کودکان و نوجوانان از دنیای تکنولوژی از جمله کد نویسی ، رشد خلاقیت و کارآفرینی فناورانه می باشد تا آینده ی بهتری را برای فرزندانمان خلق کنیم . پل استار با بهره گیری از متخصصین فنی خلاق ، تیم روانشناسی زبده همچنین بهره گیری از کارآمدترین متدهای آموزشی روز دنیا همراه با مربی رشد در پی ساختن آینده کودکان و نوجوانان است .

ضرورت آشنایی کودکان و نوجوانان با فناوری و کد نویسی

تعداد مشاهده مطلب : 597 بار

لینک کوتاه مطلب : https://poulgilan.com/?p=25782


نام و نام خانوادگی ( الزامی)

ایمیل (الزامی)

وبسایت / وبلاگ (اختیاری)