امروز : شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹

شماره های تماس با ما

(10خط)     33333145 - 013آموزش تعمیرات پرینتر و اسکنر

اهمیت پرینتر ها در دنیای امروزه

پرینترها در دنیای دیجیتال امروز به اندازه ی لپ تاپ و کامپیوتر برای هرکس و در هر مکانی دارای اهمیت بسیار زیادی می باشند. امروزه کامپیوترها به پشتوانه ی کمک پرینترها اصلی ترین و مهمترین نقش ها را در میزان سرعت رشد اقتصادی دنیای امروز بازی می کنند. با پیشرفت تکنولوژی پرینترها در حال چند کاره شدن هستند و تعداد آنها هر روزه با یک سیر پرشتاب صعودی در حال افزایش می باشد.

 

بازار در حال رشد پرینتر

پرینترها ، تجهیزات کاربردی و یکی از ملزومات پراهمیت و اساسی برای کسب و کارهای شخصی محسوب می شوند. بدون پرینتر چاپ کردن اطلاعات ، عکس، فرم درخواست، اطلاعات بانکی یا هرگونه اطلاعات مورد نیاز دیگری عملا امکان پذیر نمی باشد. بدون پرینترها برای کسانی که در ادارات و یا خانه هر مکان دیگری از لپ تاپ یا کامپیوتر استفاده می نمایند یک التزام محسوب میگردد. بازار پرینتر با سرعت بسیار بالایی نه تنها در کشور بلکه درسطح جهان در حال رشد می باشد.بر اساس آمار ، تعداد بسیار بالایی پرینتر در ایران به فروش میرسند که با توجه به این حجم عظیم بازار خدمات رسانی این صنعت نیز رشد چشم گیری را در پی دارد.

حوزه ی کسب و کار تعمیرات پرینتر

پرینتر مانند سایر قطعات الکترونیکی اشکالات فنی بسیاری در آن یافت می شود که توسط یک فرد عادی قابل رفع نمی باشد بنابراین برطرف نمودن این مشکلات نیازمند وجود افراد متخصص در این زمینه ی می باشد. تعداد محدود افراد متخصص در زمینه ی تعمیرات انواع پرینتر یک مشکل جدید در صنعت چاپ می باشد. در نتیجه بازار عظیم در زمینه ی تعمیر و خدمات رسانی در جوزه ی پرینتر ایجاد شده است. و تقاضا برای آموزش افراد متخصص در این زمینه روز به روز در حال افزایش می باشد.

 

تعمیرات پرینتر به عنوان یک کسب وکار

کسب و کار تعمیرات پرینتر یک کسب و کار با سرمایه ی اولیه پایین و نرخ بازگشت سرمایه و درآمد بیسار بالا می باشد. این مزیت یک موقیعت بسیار عالی برای کسانی است که تصمیم به شروع حرفه ای را دارند که نه تنها در کوتاه مدت بلکه در بلند مدت در آمد بالایی کسب نمایند. تعمیرات پرینتر یک پروسه ی پیچیده نمی باشد. دوره ی تعمیرات پرینتر بهترین فرصت برای کسانی می باشد که علاقه مندند با کمترین سرمایه بیشترین درآمد را کسب نمایند.

چه کسانی می توانند این دوره را بگذرانند

دوره ی آموزش تعمیرات پرینتر نیازمند به پیش زمینه ی خاصی نمی باشد و در هر رده ی سنی قابل آموزش می باشد. تعمیرات پرینتر یکی از تکنیکی ترین دوره های  آموزشی مجتمع پل گیلان می باشد.

 

 

چرا باید دوره تعمیرات پرینتر و اسکنر را در مجتمع پل گیلان بگذرانیم ؟

1- آموزش تعمیر انواع پرینترهای مورد استفاده در ادارات ، بانک ها ،هتل ها و پرینتر های خانگی ازجمله پرینترهای جوهر افشان، لیزری، چند منظوره و حرارتی

2- انتقال مهم ترین نکات و تجربیات کاربردی در صنعت خدمات پرینتر وبررسی انواع مشکلات تکنیکی احتمالی

3- تشریح کامل ساختار انواع پرینترها و اسکنرها به صورت عملی در مجهزترین مرکز آموزش تعمیرات پرینتر و اسکنر آموزش به صورت 100% کارگاه محور و عملی و دقیق

4- آموزش عملی ، کارگاه محور و دقیق

دوره آموزش تعمیرات پرینتر و اسکنر برای ساکنین همه شهرهای استان گیلان از قبیل ( رشت ، انزلی ، لاهیجان ، لنگرود ، رودسر ، فومن ، صومعه سرا ، تالش ، آستارا ، آستانه اشرفیه ، رودبار ، شفت و … ) و همچنین برای ساکنین سایر شهرهای کشور قابل برگزاری میباشد.

telegram-icon