امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

شماره های تماس با ما

(10خط)     33333145 - 013آموزش تعویض باتری آیفون ۵S


01

با آموزش تعویض باتری گوشی آیفون ۵s در خدمت شما هستیم. به منظور باز کردن این گوشی در ابتدا باید با پیچ گوشتی مناسب پیچ های پیرامون سوکت شارژ را باز کنید. پس از آن باید با کمک ابزاری به نام تاچ کش، تاچ و ال سی دی را از بدنه گوشی جدا کنید.

02

توجه داشته باشید تفاوت ۵s نسبت به مدل های پیشین مانند ۵c یا ۵ وجود شناسه اثر انگشت است. این قابلیت به وسیله یک کابل فلت به Logic Board متصل شده است. بنا بر این در حین جداسازی تاچ و ال سی دی شدیدا احتیاط کنید تا به این فلت آسیبی وارد نشود.

 

03

 

03

 

شما می توانید به وسیله پنس یا پیک فلزی ( همانطور که در تصویر می بینید ) فلت شناسه اثر انگشت را از کانکتور جدا کنید. پس از جداسازی فلت های تاچ، ال سی دی و دوربین جلو نوبت به باز کردن شیلد روی کانکتور باتری و جدا کردن کانکتور باتری می رسد که در تصویر به آن اشاره شده است.

05

باتری به وسیله یک چسب بسیار مستحکم به بدنه متصل شده است که باید با حوصله و صبر کم کم جدا شود. دیده شده است به منظور نرم تر شدن چسب از ابزار هایی مانند هیتر ( با دمای پایین ) و یا سشوار خانگی استفاده می کنند. به دلیل حساسیت باتری نسبت به دما ترجیحا از این روش استفاده نشود.

06

07

همانطور که در تصویر می بینید باتری معیوب خارج و باتری نو متصل شده است. مراحل بستن گوشی کاملا معکوس نسبت به مراحل باز کردن است. در واقع در این جا باید فلت تاچ، ال سی دی و دوربین جلو متصل شود. در ادامه کاکتور باتری و در نهایت شیلد روی این کانکتور وصل شود. این شیلد با دو عدد پیچ روی روی پیچ هایی که اصطلاحا به آن ها پیچ های دو مرحله ای گفته می شود بسته می شوند. این پیچ ها علاوه بر نگه داشتن پیچ شیلد مورد نظر، برد را نیز به بدنه متصل می کند.
با احتیاط تاچ و ال سی دی بسته می شود. مرتبا زوایای مختلف گوشی را بررسی کنید زیرا ممکن است با درست قرار نگرفتن اجزا به تاچ و ال سی دی فشار وارد شود. مرحله پایانی بستن پیچ هایی است که در کنار سوکت شارژر وجود داشت.

08

تعداد مشاهده مطلب : 6,520 بار

لینک کوتاه مطلب : https://poulgilan.com/?p=12958


نام و نام خانوادگی ( الزامی)

ایمیل (الزامی)

وبسایت / وبلاگ (اختیاری)