امروز : شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹

شماره های تماس با ما

(10خط)     33333145 - 013آموزشی طراحی ، تولید و نصب تابلو روان

 

چنانچه تمایل به خواندن متن ندارید میتوانید فایل صوتی کاتالوگ آموزشی مد نظر را پخش و گوش نمایید

[sc_embed_player fileurl=”http://poulgilan.com/dl/led/Tablo Ravan – Sound.mp3″]

 

تابلو روان از جدیدترین و خیره کننده ترین روش های تبلیغات الکترونیکی  می باشد که اخیراً در کشور ما نیز به طور قابل توجهی مورد استقبال قرار گرفته است ، از طرفی بازار کار در این رشته بسیار بهتر از سایر رشته هایی است که اشباع می باشند و به علت نوظهور بودن این رشته امکان کار در این رشته برای افراد جویای کار به سادگی امکان پذیر می باشد . این تابلو ها تقریبا در همه فضاها از جمله پیشانی ساختمان فروشگاهها ، مغازه ها ، پمپ بنزین ها و همچنین در فضای داخلی نمایشگاهها ، سالن های انتظار بیمارستان ها و درمانگاهها ، سالن های ورزشی و فرودگاهها قابل استفاده می باشد . این تابلو ها به صورت تک رنگ ، سه رنگ و هفت رنگ با هر ابعادی قابل ساخت بوده و جذابیت بسیار فراوانی دارند .

تابلوهای روان یکی از مفیدترین ابزارهای تبلیغاتی هستند که بوسیله آنها می توان محصولات و خدمات خود را در قالب متن، عکس، انیمیشن و فیلم به دیگران معرفی کرد.

دامنه سود در این کسب و کار به نسبت سایر رشته ها بسیار رضایت بخش می باشد و مشتریان تابلو های روان معمولا افراد و فروشگاههای معتبر می باشند .با وجود اینکه آموزش طراحی ، تولید و نصب تابلو روان برای افرادی مناسب است که دارای اطلاعات اولیه الکترونیک و برق می باشند اما کلاسهای آموزشی تابلو روان به گونه ای سرفصل بندی شده است که کارآموزانی که دارای پیش نیاز الکترونیک نمی باشند نیز امکان آموزش و بهره مندی از این موقعیت شغلی را دارا باشند.

آموزش تابلو روان از مبتدی تا پیشرفته صورت می گیرد.

کارآموزان علاوه بر آموزش تابلو روان پس از ساخت تابلوی خود، در صورت وجود مشکل یا ایجاد سوال خاص امکان بهره مندی از خدمات پشتیبانی مجتمع را نیز برخوردار می باشد .

نرم افزار مربوط به ساخت تابلو روان بطور رایگان می باشد.

بعد از دوره آموزش طراحی و تولید تابلو روان شما به راحتی می توانید تابلوی دلخواه خود را با هزینه کمتر و طی چند ساعت بسازید.کلاسهای دوره آموزشی ساخت تابلو روان جهت رفاه حال کارآموزان به صورت جلسات پی در پی صورت می گیرد تا کارآموزان با صرف حداقل زمان ممکن آماده ورود به بازار کار شوند.

یکی از ویژگی های بارز تابلوهای روان تغییر در متن تابلو و اضافه کردن  یا آپدیت اطلاعات میباشد ، که این ویژگی در واقع به معنی داشتن تابلوی جدید می باشد . این در حالی است که در سایر تابلوها از جمله تابلو های نئون این امکان برای مشتریان وجود ندارد .

در دوره آموزشی تابلوهای روان ، کلیه مراحل ساخت یک تابلو را به صورت عملی به کار آموزان آموزش داده می شود که از جمله این موارد به شرح زیر می باشد.

آشنایی با نحوه ساخت و اسمبل تابلو روان

آشنایی با انواع ماژولهای LED تک رنک وچندرنگ

آشنایی با منابع تغذیه سوئچینگ انواع تابلوروان

آشنایی با کارتهای کنترلر تابلوروان

آشنایی با نحوه سیم کشی و کابل کشی تابلو روان

آموزش نحوه اسمبل تابلو در قاب

آشنایی با انواع نرم افزارهای تابلو روان

آموزش کار با نرم افزارهای کاربردی برنامه ریزی تابلو روان

آموزش عملی ساخت تابلو روان برای نمونه

آموزش برنامه ریزی تابلو روان برای آماده سازی کارآموز

 

دوره آموزشی طراحی ، تولید و نصب تابلو روان برای ساکنین همه شهرهای استان گیلان از قبیل ( رشت ، انزلی ، لاهیجان ، لنگرود ، رودسر ، فومن ، صومعه سرا ، تالش ، آستارا ، آستانه اشرفیه ، رودبار ، شفت و … ) و همچنین برای ساکنین سایر شهرهای کشور قابل برگزاری میباشد.

 

menu-led

led-t

 

telegram-icon