امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷

شماره های تماس با ما

(10خط)     33333145 - 013برای بازی سازی از کجا شروع کنم؟


این سوال ممکن است برای شما بسیار مهم باشد که برای بازی سازی از کجا شروع کنم؟ چه دانشى براى ساخت بازى ویدیویى باید داشت ؟ اصلا چرا باید دانش خاصى داشت؟

شما براى ساخت بازى باید به همه چیز تسلط کافی داشته باشید! از اول تا آخر قضیه مهم است.

البته اگه میخواهید بازی بسازید،نه چیز هاى به درد نخور که به اسم بازى ایرانى به ما معرفى شده است. بازى سازى یک هنر هست که با روانشناسى ، گرافیک،برنامه نویسى در ارتباط کامل است،این که چه چیزى را ،با چه طرحى بسازید که کاربر را جذب کند بسیار سخت است.

همه چیز باید تا حد امکان ساده باشد، اما نه ساده تر! – آلبرت انیشتین

از کجا شروع کنم؟

یکی از درهای ورود به این دنیا ساخت بازی روی کاغذ است. شما باید بتوانید آن چیزی که در سر دارید بر روی کاغذ پیاده کنید. یا در حد امکان یک پروتوتایپ فیزیکی تولید کنید.پس از این مرحله،‌باید انتخاب کنید که میخواهید در کدام رشته فعالیت کنید ، آیا علاقه به طراحی دارید ؟ آیا میخواهید گیم پلی بازی را بسازید ؟‌ آیا علاقه به کد نویسی دارید ؟‌ یا شاید میخواهید در فروش بازی و بازاریابی کمک کنید ؟

پس از انتخاب رشته اگه در تهران هستید، میتوانید از کلاس های حرفه ای انستیتو استفاده کنید. اگر در شهرستان هستید هم نگران نباشید. کلاس های آنلاین نیز در انستیتو برگذار میشود.

قدم بعدی چیست ؟

ساخت یک گیم بسیار ساده. ! در حد تکان دادن ۲ عدد مربع بر روی صفحه . شما در این مرحله باید یاد بگیرید با انجین چگونه کار کنید. منوها رو بگردید. کلید های میانبر را یاد بگیرید.این خیلی خوب است. و برای مراحل بالاتر به شما کمک خواهد کرد.

تعداد مشاهده مطلب : 2,529 بار

لینک کوتاه مطلب : https://poulgilan.com/?p=11518


نام و نام خانوادگی ( الزامی)

ایمیل (الزامی)

وبسایت / وبلاگ (اختیاری)