امروز : جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸

شماره های تماس با ما

(10خط)     33333145 - 013دوره آموزشی طراحی وب سایت (Frontend) – UI / UX

ساخت وب سایت دوبخش اصلی وجود دارد:

١- Front End سمت کاربر
‏٢-Back End سمت سرور

سمت کاربر یا Front End :
آن بخش از یک سایت یا اپلیکیشن میباشد که کاربر با آن به طور مستقیم در ارتباط است شامل منو ها، میانبرها ، کلیدها ، گزینه ها و … که تمام این قسمتها برای کاربر قابل مشاهده و لمس میباشد. طراحی مناسب سمت کاربر(Front End) در رفتار مشتری جهت خرید فوق العاده موثر است ، جهت طراحی محیط مناسب و تاثیر حداکثری بر روی بازدید کنندگان سایت لازم است یک طراح وب سایت در زمینه هایی مثل روانشناسی مخاطب، رنگ شناسی ،عوامل تولید محتوای جذاب، مدیا و کدنویسی روان در حوزه Html-css تخصص داشته باشد.
با توجه به توسعه اینترنت و حتی تمایل کسب و کارهای کوچک و شخصی برای اتصال به شبکه بزرگ اینترنت ، طراحی وب سایت یکی از مشاغلی است که در ایران و سایر کشورهای دنیا در حال رشد و توسعه است و متخصصین این حوزه درآمدهای بالایی دارند.

باتوجه به اینکه کمبود تخصص در این زمینه در ایران و علی الخصوص گیلان محسوس است و پیدا کردن طراح متخصص وب سایت حتی از متخصصین پزشکی هم سخت است مجتمع آموزشی پل گیلان فرصت را برای اشتغال و کسب درآمد در این زمینه را برای جوانان و نوجوانان مناسب دیده و برای اولین بار در گیلان این آموزش را با استفاده از بهرگیری متخصصین این حوزه راه اندازی نموده است امیدواریم علاقه مندان این حوزه از این فرصت مناسب بهرمند شوند.

 

telegram-icon