امروز : شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹

شماره های تماس با ما

(10خط)     33333145 - 013دوره آموزشی طراحی وب سايت (Frontend) – UI / UX

ساخت وب سايت دوبخش اصلي وجود دارد:

١- Front End سمت كاربر
‏٢-Back End سمت سرور

سمت كاربر يا Front End :
آن بخش از یک سايت يا اپليكيشن میباشد که کاربر با آن به طور مستقیم در ارتباط است شامل منو ها، ميانبرها ، كليدها ، گزينه ها و … كه تمام اين قسمتها براي كاربر قابل مشاهده و لمس ميباشد. طراحي مناسب سمت كاربر(Front End) در رفتار مشتري جهت خريد فوق العاده موثر است ، جهت طراحي محيط مناسب و تاثير حداكثري بر روي بازديد كنندگان سايت لازم است يك طراح وب سايت در زمینه هايی مثل روانشناسی مخاطب، رنگ شناسی ،عوامل توليد محتواي جذاب، مديا و كدنويسي روان در حوزه Html-css تخصص داشته باشد.
با توجه به توسعه اينترنت و حتي تمايل كسب و كارهاي كوچك و شخصي براي اتصال به شبكه بزرگ اينترنت ، طراحي وب سايت يكي از مشاغلي است كه در ايران و ساير كشورهاي دنيا در حال رشد و توسعه است و متخصصين اين حوزه درآمدهاي بالايي دارند.

باتوجه به اينكه كمبود تخصص در اين زمينه در ايران و علی الخصوص گيلان محسوس است و پيدا كردن طراح متخصص وب سايت حتي از متخصصين پزشكي هم سخت است مجتمع آموزشي پل گيلان فرصت را براي اشتغال و كسب درآمد در اين زمينه را براي جوانان و نوجوانان مناسب ديده و براي اولين بار در گيلان اين آموزش را با استفاده از بهرگيري متخصصين اين حوزه راه اندازي نموده است اميدواريم علاقه مندان اين حوزه از اين فرصت مناسب بهرمند شوند.

 

telegram-icon