امروز : پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹

شماره های تماس با ما

(10خط)     33333145 - 013دوره آموزشی طراحی وب سایت ( سمت سرور Backend )

دوره آموزشی طراحی وب سایت ( سمت سرور Backend )

ساخت وب سایت دوبخش اصلی وجود دارد:
١- Front End سمت کاربر
‏٢-Back End سمت سرور

سمت سرور یا Back End :

برنامه نویسی تحت وب (برنامه نویسی مدرن سمت سرور Back-end Developing ):

در پیاده سازی یک وبسایت به همان اندازه که ظاهر وبسایت اهمیت دارد، پردازش های آن نیز حائز اهمیت است. برنامه نویسی تحت وب را می توان یکی از پرآمدترین مشاغل در عرصه فناوری اطلاعات دانست و با رونق کسب و کار های اینترنتی روز به روز بازارکار این رشته گسترده تر می گردد. در این دوره هنرجویان با دو زبان برنامه نویسی ASP.NET و Python که بسیاری از وبسایت های معروف مانند گوگل ، فیس بوک ، نت فلیکس ، آمازون ، دیجی کالا و … بر پایه این دو زبان پیاده سازی شده اند، آشنا شده و می آموزند که چگونه پردازش های یک وبسایت را پیاده سازی نمایند.
در حوزه برنامه نویسی سمت سرور عملیات برنامه نویسی پشت صحنه مانند ارتباط با سرویس دهنده بانک های اطلاعاتی و یا داده ها مورد توجه قرار میگیرد. به طور کلی برنامه نویسی سمت سرور برای سایت‌های Dynamic یا پویا مورد استفاده قرار میگیرد که این امکان را برای کاربران سایت فراهم می‌سازد که بتوانند با سایت در تعامل باشند. این تعامل می‌تواند شامل ثبت نام در سایت، گرفتن اطلاعات از کاربران ، ورود به ناحیه ی کاربری،‌ ایجاد نظر سنجی ، سیستم امتیازدهی، سیستم درج محتوا و … باشد.
باتوجه به اینکه کمبود تخصص در این زمینه در ایران و علی الخصوص گیلان محسوس است و پیدا کردن طراح متخصص وب سایت حتی از متخصصین پزشکی هم سخت است مجتمع آموزشی پل گیلان فرصت را برای اشتغال و کسب درآمد در این زمینه را برای جوانان و نوجوانان مناسب دیده و برای اولین بار در گیلان این آموزش را با استفاده از بهرگیری متخصصین این حوزه راه اندازی نموده است امیدواریم علاقه مندان این حوزه از این فرصت مناسب بهرمند شوند.

 

telegram-icon