امروز : شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹

شماره های تماس با ما

(10خط)     33333145 - 013دوره 2 ساله برنامه نویسی و شتابدهی استعداد

دوره 2 ساله برنامه نویسی و شتابدهی استعداد

آموزش برنامه نویسی و شتابدهی استعداد

ورود به دنیای تکنولوژی

این اولین بار است در ایران موسسه آموزش برنامه نویسی و شتابدهی استعداد ویژه کودکان و نوجوانان تحت لایسنس مراکز معتبر دنیا افتتاح گردیده است.

پل استار با همکاری موسسات معتبر دنیا مثل :

stemforkids , ucode , hatchcanada , IQS , Code.org , Tynker , Kano و همچنین بهره گیری از مربیان و منتورهای بین المللی و مدیران متخصص سعی بر این دارد که بستر مناسبی برای شتابدهی استعداد و موفقیت کودکان و نوجوانان فراهم نماید.

پل استار با ایجاد یک فضای یادگیری خلاقانه محیط آموزشی برای کودکان ایجاد نموده است که در برگیرنده پروژه های علمی ، کارگروهی ، بازی و سرگرمی می باشد تا هرگونه خستگی و کسالت از فضای آموزشی حذف گردیده و کودکانمان با شور و شوق “دست به یادگیری مسائل جدیدی همچون برنامه نویسی ، الکترونیک ، سخت افزار ، نرم افزار ، تجارت آنلاین ، کارآفرینی ، بازی سازی بزنند.”

 

آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان

“میشل رسنیک ( Mitchel resnick ) مخترع و استاد دانشگاه mit آمریکا می گوید اگر کودکی در قرن 21 نتواند با یک زبان برنامه نویسی برنامه کامپیوتری بسازد بی سواد است. ”

چندین سال است که در کشورهای بزرگ به کودکان حتی در رده پیش دبستانی برنامه نویسی آموزش می دهند کودکان از سن هفت تا هشت سالگی وارد دنیای فناوری میشوند. یاد گرفتن برنامه نویسی برای کودکان نیازمند دلیلی مثل شغل و حرفه آینده نیست.

 

دوره 2 ساله برنامه نویسی و شتابدهی استعداد

برخی از تاثیرات مهم یادگیری زبان برنامه نویسی در نحوه عملکرد کودک:

1 – یادگیری تخصصی ارزشمند در سنین پائین

2 – تقویت مهارت حل مسئله

3 – تقویت اعتماد به نفس

4 – بهبود و سرعت یادگیری زبان انگلیسی و ریاضی

5 – رشد و نوآوری و خلاقیت

6 – ورود و سوادآموزی در دنیای فناوری و تکنولوژی

 

کارآفرینی کودکان

” اگر واقعا قصد آن را دارید تا یک زندگی متفاوت را برای فرزندتان رقم بزنید حتما لازم است تا او را خلاق ، ارزش آفرین و کارآفرین تربیت کنید! ”

دوره 2 ساله برنامه نویسی و شتابدهی استعداد

مهارت های کارآفرینی بخش عمده ای از مهارت های لازم برای زندگی واقعی در دنیای آینده ست که تنها مربوط به کسب و کار نمی شود و سبکی از زندگی نوین است که در تمام جنبه های فرهنگی ، اجتماعی ، هنری ، فنی و مهمتر از همه موفقیت های فردی و خانوادگی تاثیر عمقی دارد. فرزندانتان در پل استار با استفاده از سرگرمی و آموزش در حین بازی با مفاهیم کارآفرینی آشنا می شوند و هوش اقتصادی و مالی آنها نیز تقویت خواهد شد ، و هنر ساختن را تجربه خواهند کرد.

دوره 2 ساله برنامه نویسی و شتابدهی استعداد

 آموزش خلاقیت و رشد هوش هیجانی

خلاقیت آموختنی استبا توجه به اثبات این موضوع که هوش هیجانی ( EQ ) نقش بسزایی در موفقیت افراد در همه زمینه ها را دارد و در سیستم آموزشی ایران متاسفانه این موضوع مورد توجه قرار نگرفته است ، لذا در دوره های آموزشی پل استار علاوه بر آموزش خلاقیت ، با استفاده از روش ها و ابزار آلات خاص، هوش هیجانی ( EQ ) کودکان شما تقویت خواهد شد.

دوره 2 ساله برنامه نویسی و شتابدهی استعداد

استراتژی آموزشی

یادگیری اثربخش در پل استار بر مبنای استراتژی آموزشی کشورهای موفق دنیا مانند فنلاند و آمریکا بر اساس یادگیری مبتنی بر اکتشاف و یادگیری از طریق سرگرمی و درگیری است. مربیان حرفه ای پل استار با استفاده از ابزار آلات آموزشی خاص همانند آکادمی های معتبر دنیا ، تلاش میکنند تا با بهره گیری از تمامی امکانات و شعله ور کردن توانایی های نهفته در درون بچه ها مفاهیمی مهم و تخصصی ارزشمند را به آنها آموزش دهند.

 

برخی از ابزارهای آموزشی ما در Poul Star

کامپیوتر بخشی از ابزارهای ما برای آموزش برنامه نویسی است. در پل استار برای آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان ، از ابزارآلات آموزشی و سرگرمی های استفاده می شود که توسط کمپانی های معتبر تولید شده اند و هم اکنون در کانادا ، آمریکا ، فنلاند از همین ابزار برای آموزش استفاده میشود.

 

دوره 2 ساله برنامه نویسی و شتابدهی استعداد

موسسه بین المللی آموزش برنامه نویسی و شتابدهی استعداد

وابسته به مجتمع آموزشی پل گیلان

با بیش از 13 سال سابقه درخشان آموزش

ویژه 7 الی 15 سال

 دوره ۲ ساله برنامه نویسی و شتابدهی استعداد


دوره 2 ساله برنامه نویسی و شتابدهی استعداد

مشاوره پل استار