امروز : پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶

شماره های تماس با ما

(10خط)     33333145 - 013جزئیات برگزاری همایش مهارت راه اندازی کسب و کار


جزئیات برگزاری همایش مهارت راه اندازی کسب و کارReviewed by هیات علمی پل on May 28Rating: 5.0همایش مهارت راه اندازی کسب و کار در ۶ خرداد ۱۳۹۶با موفقیت برگزار شدهمایش مهارت راه اندازی کسب و کار در 6 خرداد 1396 در سالن همایش های پارک و علم و فناوری استان گیلان با موفقیت برگزار شد.

همایش مهارت راه اندازی کسب و کار در ۶ خرداد ۱۳۹۶با موفقیت برگزار شد

همایش مهارت راه اندازی کسب و کار در ۶ خرداد ۱۳۹۶ در سالن همایش های پارک و علم و فناوری استان گیلان با موفقیت برگزار شد. این رویداد راس ساعت ۱۵:۳۰ در سالن محل برگزاری با سخنرانی مدیرعامل محترم مجتمع آموزشی پل گیلان جناب آقای مهندس مهرگان روحی آغاز شد که به موضوعات و راهکارهای مهارت های راه اندازی کسب و کار و علل موفقیت آنها به عنوان کارآفرین نمونه استان پرداختند. همچنین بخش دوم از برنامه این همایش با سخنرانی جناب دکتر هاشمی به عنوان کارآفرین برتر ، مشاور نمونه و همچنین به عنوان فروشنده برتر ۲ محصول نمونه در در کشور ادامه پیدا کرد که در نهایت مراسم درساعت ۱۷:۳۰ به پایان رسید.

همایش مهارت راه اندازی کسب و کار در ۶ خرداد ۱۳۹۶با موفقیت برگزار شد

قرار است همایش دوم مرتبط با این موضوع امروز ، مورخ ۷ خرداد ساعت ۱۵:۳۰ با عنوان برگزاری همایش اسرار پیروزی در بازار و کسب و کارهای کوچک در محل برگزاری سالن همایش پارک و علم فناوری گیلان ادامه پیدا کند.

تعداد مشاهده مطلب : 188 بار

لینک کوتاه مطلب : https://poulgilan.com/?p=25743


نام و نام خانوادگی ( الزامی)

ایمیل (الزامی)

وبسایت / وبلاگ (اختیاری)