امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷

شماره های تماس با ما

(10خط)     33333145 - 013رفع مشکل لرزش ، پرش و یا چشمک زدن تصویر صفحه نمایش موبایل


moshkelat

با یکی دیگر از مقاله های آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل مجتمع پل گیلان در خدمت شما هستیم. لرزش ، پرش و یا چشمک زدن تصویر صفحه نمایش ، در گوشی های تلفن همراه از جمله مشکلاتی است که همواره در این دستگاه ها به چشم می خورد این موضوع برای کابران مطرح است که این مشکلات چه دلایلی می تواند داشته باشد در این قسمت شما را با دلایل مختلفی که باعث بوجود امدن این مشکلات در صفحه نمایش موبایل می شود آشنا می کنیم .
اگر این مشکل صفحه نمایش فقط برخی اوقات روی می‌دهد یا به نظر می‌رسد تنها در بخشه خاصی از صفحه‌نمایش روی می‌دهد، در این صورت می توان احتمال خرا بیه نرم افزار را محتمل دانست برای برطرف کردن این مشکل میتوان از گزینه بازگشت به تنظیمات کارخانه در گوشی استفاده نمود .
ممکن است نصب یک برنامه ، باعث این حالت در صفحه نمایش موبایل شده باشد. می‌توانید دستگاهتان را در «حالت امن» راه‌اندازی مجدد کنید تا ببینید آیا برنامه‌ای که دانلود کرده‌اید موجب بروز مشکل شده است ؟ اگر برنامه ها موجب بروز مشکل شده اند با حذف آن ها مشکل حل خواهد شد .
برای ورود به این حالت میتوانید از نگهداشتن کلید های ولوم در هنگام روشن کردن دستگاه استفاده کنید.
گاهی اوقات مشکلات مربوط به سنسور نور گوشی ، این وضعیت را در صفحه نمایش موبایل را به وجود می آورد و همچنین مشکل می تواند سخت افزار و مربوط به صفحه نمایش باشد . که در این حالت بهترین روش مراجعه به یک تعمیر کار مجرب می باشد.

تعداد مشاهده مطلب : 7,662 بار

لینک کوتاه مطلب : https://poulgilan.com/?p=17227


نام و نام خانوادگی ( الزامی)

ایمیل (الزامی)

وبسایت / وبلاگ (اختیاری)