امروز : سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷

شماره های تماس با ما

(10خط)     33333145 - 013هدف گذاری و یادگیری دوره های آموزشی متعلق به آینده ویژه دانش آموزان ۱۰ الی ۱۶ سال


با یکی دیگر از مقالات آموزشی مجتمع پل گیلان در مورد هدف گذاری و یادگیردی دوره های آموزشی متعلق به آینده ویژه دانش آموزان ۱۰ الی ۱۶ سال در خدمتتان هستیم .هدف مانند ستاره در آسمان هست . انسان می تواند به واسطه نگاه به آن ، جهت گیری های آینده و مسیر خود را تعین کند . هدف چیزی است که می خواهیذ بدست آورید یا تکمیل کنید؛ یادگیری رانندگی ، گرفتن مدرک تحصیلی از دبیرستان یا دانشگاه یا تبدیل شدن به یک متخصص فناوری اطلاعات و برنامه نویس کامپیوتر ، همگی می توانند جزء اهداف شما دانش آموزان باشد. هدف می تواند تجربه کردن چیزهایی باشد که در رویای خود دارید مانند سفر به آمریکا ، موج سواری روی آب های متلاطم سواحل اقیانوس ، راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی ثروت آفرین و انجام کارآفرینی از هیچ . برخی از هدف های شما ممکن است شخصی باشد مانند شناسایی بهتر برخی از افراد ، خواندن یک کتاب خاص . برخی دیگر ممکن است علمی باشد مانند مانند دوره طراحی وب سایت بازیهای رایانه ای تجاری ، برنامه نویسی اپلیکیشن و توسعه وب سایت و برنامه نویسی تحت وب ، کارآفرینی در اینترنت و راه اندازی کسب و کار های آن لاین ، الکترونیک دیجیتال ، رباتیک و تکنولوژی سخت افزاری و نرم افزاری تلفن های همراه .

هدف گذاری و یادگیردی دوره های آموزشی متعلق به آینده ویژه دانش آموزان 10 الی 16 سال
هدف به روشهای گوناگون به ما کمک می کند . آیا تاکنون هدفی انتخاب کرده و به آن رسیده اید ؟ از رسیدن به هدف چه تجربه ای به دست آورده و از آن تجربه چه چیزی آموخته اید؟ اگر هدفی را در نظر گرفته و به آن نرسیده اید ، تجربه ای را که بدست آوریده اید در ذهن خود مرور کنید ، ببینید چه چیزی در سر راهتان بوده که قدرت تغییر آن را داشته اید . اگر شکست مورد مطالعه دقیق قرار بگیرد ، آموزگار بزرگی است .
هدفها کمک می کند تا آن چه را که به موقع درصدد انجامش هستیم ، به درستی بیان کنیم. به ما کمک می کنند تا آن ها را نام گذاری کرده و در موردشان صحبت کنیم. هدفها به ما کمک می کند که مهمترین کارهایی را که باید در فرصتی که داریم انجام بدهیم ، شناسایی کنیم . و چگونه می خواهیم شیوه صرفِ وقتِ خود را برای رسیدن به هدف تغییر دهیم. هدفها به ما انگیزه می دهند. نوشتن هدفها ، آنها را بسیار واقعی جلوه می دهد.
هدف شما دانش آموزان و جوانان و نوجوانان عزیز در تابستان سال ۹۶ چیست؟ چگونه می خواهید زمان و انرژی خود را صرف کنید؟ زمان و انرژی در صورتیکه از دست برود قابل احیا نیست. بنابراین آن را با گذراندن دوره های تخصصی به سرمایه و دارایی ارزشمند تبدیل کنید . مجتمع آموزشی پل گیلان با طراحی دوره های تخصصی بلندمدت و کوتاه مدت در حوزه های طراحی وب سایت ، بازیهای رایانه ای تجاری ، برنامه نویسی اپلیکیشن و توسعه وب سایت و برنامه نویسی تحت وب ، کارآفرینی در اینترنت و راه اندازی کسب و کارهای آنلاین ، الکترونیک دیجیتال ، رباتیک و تکنولوژی سخت افزاری و نرم افزاری تلفن های همراه و پیاده سازی آن در تابستان سال ۹۶ با همکاری دانشگاههای معتبر خارجی همراه با صدور گواهی های بین المللی قصد دارد تا دانش آموزان و جوانان و نواجوانان کشورمان را در انتخاب هدف آینده دار یاری رساند . به امید آینده درخشان برای دانش آموزان و نوجوانان و جوانان این مرز و بوم.

تعداد مشاهده مطلب : 433 بار

لینک کوتاه مطلب : https://poulgilan.com/?p=25728


نام و نام خانوادگی ( الزامی)

ایمیل (الزامی)

وبسایت / وبلاگ (اختیاری)