امروز : پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶

شماره های تماس با ما

(10خط)     33333145 - 013جزئیات برگزاری همایش اسرار پیروزی در بازار و کسب و کارهای کوچک


جزئیات برگزاری همایش اسرار پیروزی در بازار و کسب و کارهای کوچکReviewed by هیات علمی پل on May 29Rating: 5.0جزئیات برگزاری همایش اسرار پیروزی در بازار و کسب و کارهای کوچکهمایش اسرار پیروزی در بازار و کسب و کارهای کوچک در ۷ خرداد ۱۳۹۶ در سالن برگزاری همایش های پارک و علم و فناوری استان گیلان برای علاقه مندان با موفقیت برگزار شد.

همایش اسرار پیروزی در بازار و کسب و کارهای کوچک در ۷ خرداد ۱۳۹۶ در سالن برگزاری همایش های پارک و علم و فناوری استان گیلان برای علاقه مندان با موفقیت برگزار شد.

این رویداد راس ساعت ۱۵:۳۰ در سالن محل برگزاری با سخنرانی مدیرعامل محترم مجتمع آموزشی پل گیلان جناب آقای مهندس مهرگان روحی آغاز گردید که به موضوعات و راهکارهای اسرار پیروزی در بازار و کسب و کارهای کوچک و گرایش پیدا کردن هرچه بیشتر همه کسب و کارها به دنیای فناوری ، اینترنت و مبحث دیجیتال مارکتینگ اشاره نمودند.

جزئیات برگزاری همایش اسرار پیروزی در بازار و کسب و کارهای کوچک

بخش دوم همایش با سخنرانی جناب دکتر هاشمی به عنوان کارآفرین برتر ، مشاور نمونه و همچنین به عنوان فروشنده برتر ۲ محصول نمونه در در کشور ادامه پیدا کرد که به راهکارهای موفقیت ، راه های رسیدن به پیروزی در بازار و همچنین به بیان تجربه های شخصی از شکست ها و پیروزی های خود اشاعه داشتند.

در انتها به شرکت کنندگان ، گواهینامه شرکت در همایش و همچنین کارت هدیه های تخفیف ویژه برای ثبت نام در دوره های دوماهه و شش ماهه مجتمع آموزشی پل گیلان اهدا شد و در نهایت مراسم در ساعت ۱۷:۳۰ به پایان رسید.

 

تعداد مشاهده مطلب : 372 بار

لینک کوتاه مطلب : https://poulgilan.com/?p=25759


نام و نام خانوادگی ( الزامی)

ایمیل (الزامی)

وبسایت / وبلاگ (اختیاری)