امروز : شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹

شماره های تماس با ما

(10خط)     33333145 - 013
آموزش دوربین مداربسته و انتقال تصویر

 

چنانچه تمایل به خواندن متن ندارید میتوانید فایل صوتی کاتالوگ آموزشی مد نظر را پخش و گوش نمایید

[sc_embed_player fileurl=”http://poulgilan.com/dl/camera/Doorbin Madarbaste – Sound.mp3″]

 

آموزش دوره دوربین های مداربسته و انتقال دیتـا

(تامین امنیت ونظارت تصویری با دوربین مداربسته و سیستمهای امنیتی وابسته)

افزایش کاربرد دوربین های امنیتی نظارتی و سایر تجهیزات وابسته و سهولت انتقال تصویر روی گوشی یا کامپیوتر، نیزکاهش چشم گیر قیمت این تجهیزات باعث شده که علاوه بر استفاده این سیستمها در اماکن تجاری بزرگ مثل : فروشگاه، بانک،رستوران،هتل ها و… ، در جاهای کوچک هم مورد استفاده قرار گیرند جاهایی مثل مغازه،مطب،شرکت ،پارکینگ آپارتمان ،منازل مسکونی،اتاق کودک و…از این رو استفاده از این سیستمها به شدت رو به گسترش می باشد. همگام با تکنولوژی این سیستمها پیشرفته تر شده اند و طراحی و راه اندازی استانداردآنها نیازمند تخصص ودانش روز می باشد،که در دوره مذکور این تخصص به شما آموزش داده می شود. وشما می توانید تجربیات مفیدی را به دست آورید.

این دوره شامل:

1- آموزش طراحی،نصب واجرای جدیدترین سیستمهای نظارت تصویری (دوربین های مداربسته و دوربین های شبکه ip) (دوربینهای اسپیددام و…)

2- آموزش راه اندازی و تنظیمات تخصصی دستگاه nvr ,dvr

3- آموزش انتقال تصویر روی کامپیوتر موبایل و آیپد

در دوره طرح صورتی سه مورد زیر به صورت رایگان به کارآموزان آموزش داده می شود:

1- آموزش نصب دزدگیر اماکن

2- آموزش سیستم های اعلام حریق ،نشت آب ،منوکسید کربن

3- آموزش آیفون تصویری

 

شما 6 مورد فوق الذکر را بصورت عملی و اجرایی در کارگاه اختصاصی می آموزید.این دوره یکی از جالب ترین دوره ها از نظر کارآموزان می باشد.

در صورت آشنایی نسبی شما با کامپیوتر، این آموزشها قابلیتهای بسیارمناسب شغلی وفردی رابرایتان مهیا می نماید، که امکان فعالیت در مبحث خانه های هوشمند smart home و بسیاری از ایده های خلاقانه را به شما خواهد داد.

 

dvr

 

دوره آموزش دوربین مداربسته و انتقال تصویر برای ساکنین همه شهرهای استان گیلان از قبیل ( رشت ، انزلی ، لاهیجان ، لنگرود ، رودسر ، فومن ، صومعه سرا ، تالش ، آستارا ، آستانه اشرفیه ، رودبار ، شفت و … ) و همچنین برای ساکنین سایر شهرهای کشور قابل برگزاری میباشد.

 

menu-Camera

camera-t

 

telegram-icon