امروز : شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹

شماره های تماس با ما

(10خط)     33333145 - 013
دوره خلق ایده و کسب درآمد از ساخت اپلیکیشن بازی و تجارت آنلاین

business

همانگونه که میدانید فارغ التحصیلان و دانش آموختگانی که به صورت آکادمیک در دانشگاه ها و مراکز تخصصی در زمینه برنامه نویسی با تولید یک محصول و کدنویسی و پیاده سازی آن آشنا می شوند، معمولا در بحث بیزنیس و انتشار و تبلیغ محصول تا مرحله کسب درآمد از آن آموزشی نمیبینند و اکثرا تجربه ای هم در این زمینه ندارند.

همین موضوع سبب ایجاد موانع ومشکلاتی در کسب موفقیت در این زمینه شده است. مشکل اول اینکه عدم شناخت و درک نیاز بازار و تقاضای مشتری موجب می شود در تولید محصول دچار اشتباه شوند و از آنجا که درک درستی از بازار ندارند اقدام به تولید محصولی کنند که در بازار با استقبالی مواجه نمیشود و تقاضایی برای آن وجود ندارد و این امر باعث شکست محصول تولیده شده میشود.

مشکل دومی که با آن مواجه هستند این است که حتی اگر محصولی تولید کنند که مطابق نیاز مشتری باشد ممکن است توان سرمایه گذاری مالی بر روی آن محصول و در نتیجه امکان گسترش و انتشار آن در ابعاد گسترده را نداشته باشند و به همین دلیل نتوانند به سودآوری مناسب برسند.

در این دوره آموزشی سعی داریم تمام مباحثی را که لازم است بدانید تا باعث پیشرفت و توسعه کاری شما در این زمینه شود، آموزش دهیم. اینکه چطور یک ایده مناسب که با نیاز مشتری همخوانی داشته باشد تولید کنید، نحوه ارائه محصولتان به چه نحوی باشد و اینکه چگونه محصول خود را به سرمایه گذار معرفی کنید تا موفق به جلب نظر وی شوید. علاوه بر این، تبلیغات و دیده شدن یک محصول نیاز به سرمایه گذاری انبوه مالی و همچنین آشنایی با این حوزه از فعالیت دارد، تا تاثیرگذار و نتیجه بخش باشد.

به طور نمونه در دوره برنامه نویسی اندروید نحوه تولید یک اپلیکیشن را می آموزید و توانایی ساخت اپلیکیشن های مختلف را خواهید داشت. اما اگر شناختی از بازار این مدل از کسب و کار نداشته باشید نمی توانید نیاز بازار و مشتری را حدس بزنید و ایده خوبی در این زمینه تولید کنید تا شروع به ساخت اپلیکیشن خود کنید و یا اینکه با وجود داشتن یک ایده خوب و همچنین آگاهی از تقاضای کاربر، با روال انتشار و تبلیغات صحیح و تاثیرگذار محصولتان و اینکه چطور محصولتان را در ابعاد کلان و گسترده بتوانید از طریق جذب سرمایه گذار مطرح کنید، آشنایی نداشته باشید. بنابراین لازم است در این زمینه آموزش ببینید و با روال انجام این فرایند به طور کامل آشنا شوید.

از این رو بعد از کسب مهارتهای فنی دریکی از دوره های ویژه مشاغل تخصصی و بین المللی در حوزه IT و تجارت آنلاین از جمله دوره برنامه نویسی اندروید،برنامه نویسی IOS و ساخت بازی های رایانه ای، برای اینکه بتوانید محصولی مناسب و مطابق با نیاز مشتری تولید کنید باید دید خوبی از بازار هدف داشته باشید و همچنین بتوانید ایده ای متناسب با این شرایط تولید کنید که توان رقابت با محصولات موجود در این حوزه را داشته باشد.

مزایای این دوره آموزشی:

– آشنایی با اصول ایده پردازی و آموزش روشهای خلق ایده به صورت تخصصی

– یادگیری شیوه صحیح ارائه محصول

– یادگیری نحوه صحیح و سودآور تبلیغات در شبکه های اجتماعی

– توانایی استفاده از فضاهای خالی در بازار

– آموزش نحوه کسب در آمد از محصول تولید شده

– آموزش نحوه پرزنت و جذب سرمایه گذار

– جذب مخاطب و مشتری بیشتر و در نتیجه سودآوری بیشتر