امروز : شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹

شماره های تماس با ما

(10خط)     33333145 - 013دوره راه اندازی ، مدیریت و توسعه کسب و کار آنلاین

 

چنانچه تمایل به خواندن متن ندارید میتوانید فایل صوتی کاتالوگ آموزشی مد نظر را پخش و گوش نمایید

[sc_embed_player fileurl=”https://poulgilan.com/dl/kasbokar/kasb-va-kar.mp3″]

world

شاید تا به حال به این موضوع فکر کرده باشید که شغلی مستقل و شخصی داشته باشید که بتوانید از آن کسب درآمد کنید، ولی از عهده هزینه مالی برآورده کردن این ایده در یک فضای فیزیکی مثل فروشگاه یا شرکت برنیامده باشید.

اما آیا تا به حالبه این موضوع فکر کرده اید که میتوانید همین ایده را در فضای مجازی تعمیم دهید و با اجرا و گسترش آن، از این طریق به کسب درآمد بپردازید؟؟

از آنجا که کسب و کار آنلاین روشی سریعتر و زودبازده تر نسبت به همان کار در فضای فیزیکی ست، کسب و کارهای اینترنتی این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده و با شناخت و اطمینانی که کاربران نسبت به فروشگاه های اینترنتی معتبر پیدا کرده اند پیمودن این مسیر کمی آسانتر شده است.

این دوره آموزشی اولین قدم برای شروع تجربه ای است که زندگی شمارا تغییر خواهد داد. هدف این دوره آموزشی راهنمایی شما در مسیر درست برای راه اندازی کسب و کار موفق آنلاین است.

در این دوره به شما نشان میدهیم که حتما نباید متخصص فناوری اطلاعات باشید تا یک کسب و کار آنلاین موفق راه اندازی کنید،چیزی که شما قطعا در این دوره و برای رسیدن به موفقیت نیاز دارید تصویر سازی، ذهن باز، و عزم و اراده است،این دوره راهی برای یک شبه پولدار شدن نیست بلکه یک راهنمای واقعی برای شروع یک کسب و کار است که تلاش و پشتکار را لازمه موفقیت میداند.

در حال حاضر شرکتهای مختلف و معروفی در این زمینه فعالیت میکنند، مثل دیجی کالا، آپارات، کافه بازار و.. که تنها با یک ایده شروع کرده اند، یک وبسایت راه اندازی کرده اند و با جذب سرمایه توانسته اند کار خود را گسترش داده به شهرتی که در حال حاضر دارند برسند

علاوه بر کسانی که علاقمند به یادگیری این نوع کسب و کار هستند، دو گروه از افراد به صورت بالقوه امکان پرداختن به کسب و کار آنلاین و اینترنتی را دارند و به آن گرایش بیشتری دارند.

گروه اول کسانی هستند که یک کسب وکار فیزیکی دارند و میخواهند در فضای مجازی هم فعالیت کنند و از این طریق هم در ابعاد گسترده تری مطرح شوند و کسب درآمد و سودآوریی مطلوب را داشته باشند.

گروه دوم کسانی هستند که ایده و ذهنیت خوبی برای ورود به حوزه کسب و کار آنلاین دارند اما از نظر تخصصی احتیاج به آموزش و شناخت تکنیک های لازم برای کسب موفقیت در این فضا دارند.

شما در این دوره میاموزید که چگونه ایده پردازی کنید، ایده خود در قالب یک وبسایت و فروشگاه اینترنتی پیاده سازی کنید، به ارائه محصول خود بپردازید و بتوانید توجه سرمایه گذاران را برای سرمایه گذاری گسترده بر روی ایده خود جلب کنید. همچنین با نحوه پیاده سازی ایده خود در قالب یک مدل کسب وکار آشنا میشوید و روند تبلیغات صحیح و موثر را در شبکه های اجتماعی مختلف میاموزید.

اگر تاکنون به این موضوع فقط فکر کرده اید و اقدامی انجام نداده اید، از هم اکنون میتوانید شروع کنید و این خواسته را به واقعیت تبدیل کنید.

iran

 

table

 

telegram-icon