دوره تعمیرات موبایل رایگان
بسته آموزش مقدماتی تعمیرات موبایل سخت افزار و نرم‌افزار x دریافت رایگان به مدت محدود

lemon قراره تو این دوره چی یاد بگیرم؟

امروزه موبایل یکی از نیازهای ضروری انسانها شده و تقریبا افراد برای رفع این نیازهای روزانه خود به صورت مداوم از این وسیله در دسترس استفاده می کنند و قطعا خرابی این وسیله پرمصرف بیش از هر زمان دیگری به متخصص های بیشتری احتیاج دارد.

در دوره رایگان آموزش مقدماتی تعمیرات سخت افزاری موبایل شما قادر خواهید بود تا مشکلات ابتدایی در خرابی گوشی های تلفن همراه مانند مشکلات تصویر و تاچ را برطرف نموده و در صورت خرابی های مربوط به باتری ، تخلیه شارژ و خرابی های مربوط به صوت اقدام به عیب یابی و رفع آن نمایید که برای انجام این تعمیرات نیازمند شناخت کامل قطعات خواهید داشت که قسمت های اولیه این آموزش به معرفی کامل آنها پرداختیم. پس از این آموزش شما به عنوان یک تعمیرکار پایه در کسب و کار خود قادر به تعمیر سخت افزاری گوشی ها با مشکلاتی از این قبیل خواهید بود.

در بخش آموزش نرم افزار، شما مشکلات و محیط تعمیرات نرم افزاری موبایل را آموزش می بینید و زمانی که برای رفع این مشکلات به شما مراجعه می کنند به عنوان یک نرم افزار کار می توانید بخشی از مشکلاتی که پیچیدگی های کمتری دارند از قبیل کد های مخفی و تست ، شناسایی و نصب رام یا فلش کردن گوشی ها را حل کرده و کسب و کار خود را شروع کنید البته باید بدانید که هر کدام از این مسیرها قابلیت پیشرفت دارند و می‌توانید آنها را گسترش دهید.

lemon این دوره چه سرفصل های داره؟

جلسه اول : در این سری از ویدئوها قرار است با مشکلات اولیه و همچنین راه حل های هر کدام از آنها آشنا شویم.در اولین قسمت این ویدئو با قطعات و بخش های مختلف گوشی آشنا خواهیم شد و برای تست و حل مشکلات هر قسمت نکاتی آموزش داده خواهد شد. برای حل مشکلات ذکر شده نیاز به ابزار تعمیراتی خاصی نیست و با ابزار اولیه مثل مولتی متر می توان به راحتی این مشکلات را برطرف نمود.

جلسه دوم : در ادامه ویدئو قسمت اول که در مورد آشنایی با اجزای مختلف یک دستگاه تلفن همراه نکاتی گفته شد در این قسمت نیز با تعداد دیگری از این اجزا آشنا می شویم و نحوه تست و بررسی آنها را آموزش خواهیم دید تا برای تعمیرات پایه در گوشی ها آماده شویم.

جلسه سوم : در این قسمت موضوع آموزش مشکلات مربوط به صوت مانند عدم دریافت صدا در هنگام مکالمه است. برای آموزش بهتر نمونه ای از این مشکلات را در یک دستگاه به طور کامل واشکافی و بررسی خواهیم کرد.

جلسه چهارم : در این بخش با رایج ترین مشکل خرابی دستگاه های تلفن همراه یعنی شکستگی و خرابی صفحه نمایش آشنا خواهیم شد و موارد رفع عیب ، نحوه تست و تعویض صفحات نمایش را آموزش خواهیم دید. و همچنین ایرادات مهم دیگر در بخش تصویر را عنوان می کنیم.

جلسه پنجم : در این قسمت از ویدئوی آموزشی در مورد مشکلات به وجود آمده برای باطری دستگاه های تلفن همراه و همچنین خرابی های مربوط به شارژ نکات کلیدی را آموزش خواهیم داد و در ادامه با نحوه تعویض باطری و همچنین رفع عیب به وجود آمده در اثر آب خوردگی در دستگاه و سرویس آن آشنا شده و به صورت عملی آموزش میبینیم. 

جلسه اول : گام های اولیه نرم افزارکار موبایل پارت 1
شما در این آموزش با اولین المان های کاربردی برای یک تعمیرکار موبایل آشنا می شوید که این ها شامل کدهای مخفی و محیط های مخصوص تعمیرات می باشد که با استفاده از این اطلاعات می توانید قدم های اول را در بحث تعمیرات نرم افزاری موبایل بردارید و آماده شوید تا در مراحل بعدی وارد بحث تعمیرات تخصصی تر و در حوزه نرم افزار موبایل شوید.

جلسه دوم : گام های اولیه نرم افزارکار موبایل پارت 2
در این بخش شما یک سناریو کامل از نصب رام برای یک گوشی سامسونگ را مشاهده می کنید و با پیش نیازهای این کار یعنی نصب درایور و نحوه پیدا کردن فایل مناسب سیستمی برای یک گوشی و همینطور کار با  نرم افزار رایگان odin به صورت کامل آشنا می شوید و یاد میگیرید که چطور بدون هیچ ابزار اضافی مثلاً باکس یا دانگل می توان یک گوشی سامسونگ را به راحتی فلش کرد.

lemon دانشجوهای قبلی چی گفتن؟

کاربر

علی احمدی

دوره رایگان تعمیرات موبایل

واقعا این دوره کیفیت خوبی داره و شاید از خیلی پکیج های آموزشی غیر رایگان بهتر هست، خیلی ممنون از اساتید این دوره

کاربر

حسین نامدار

دوره رایگان تعمیرات موبایل

خیلی خوشحالم که با مجتمع پل آشنا شدم و دوره سخت افزار و نرم افزار رایگان رو در این جا دیدم، دیدم نسبت به تعمیرات تغییر کرد.

کاربر

محسن علی نیا

دوره رایگان تعمیرات موبایل

یکی از مزایا این دوره میشه به کیفیت خوب فیلم برداری اشاره کرد که کم جایی دیده میشه، هم سخت افزار و هم نرم افزار خوب بود