امروز : شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹

شماره های تماس با ما

(10خط)     33333145 - 013آموزش دوره برنامه نویسی اندروید

 

چنانچه تمایل به خواندن متن ندارید میتوانید فایل صوتی کاتالوگ آموزشی مد نظر را پخش و گوش نمایید

[sc_embed_player fileurl=”http://poulgilan.com/dl/android/Barname Nevisi Android – Sound.mp3″]

 

 

چندي پيش با فردي صحبت ميكردم كه در رشته نرم افزار در دانشگاه گيلان فارغ التحصيل شده بود و معدل بالاي ١٨ داشت، چند سالي بود كه به اميد پيدا كردن كار در شرکتهای مختلف درخواست همكاري داده بود، براي مصاحبه رفته بود و تلاش زيادي در اين زمينه كرده بود ولي فقط با كلمه نه، يا با شما تماس خواهيم گرفت مواجه شده بود

من كه درصدد كمك به او بودم سعي كردم در زمينه تحصيليش برايش كاري از طريق يك آشنا پيدا كنم، او را به يكي از دوستانم كه شركت توليد نرم افزار داشت معرفي كردم تا در این شرکت مشغول به كار شود.

ولي بعد از چند روز دوستم با من تماس گرفت و گفت كه اين فرد در هيچ زمينه اي تخصص ندارد، و هيچ كارايي براي شركت نخواهد داشت، به فكر فرو رفتم، پس چرا تحصيلات دانشگاهي، پس چرا معدل بالا، و چرا صرف وقت و هزينه از طرف دانشجو و خانواده ؟!! تنها براي مدرك؟!؟

ميتوان گفت در حال حاضر كسب تخصص كاربردي و مورد نياز بازار مهم تر از تحصيلات دانشگاهي است، تنها افرادي موفق هستند، كه در كنار تحصيلات دانشگاهي به فكر متخصص شدن در يك رشته كاربردي هم باشند.

شايد شما هم بارها به اين موضوع فكر كرده ايد که در رشته ای تخصص کسب کنید که دارای بازار شغلی مناسبی، چه از نظر درآمد و چه از نظر آينده باشد و از طرف شرکتهای مختلف تقاضای زیادی برای جذب متخصص در اين زمينه وجود داشته باشد. رشته ای که چه در ایران و چه در خارج از کشور بتوانید از آن کسب درآمد کنید و همینطور این قابلیت وجود داشته باشد که بتوانید به صورت شخصی و فریلنسینگ هم کار انجام دهید.

با افزایش و فراگیر شدن تلفن های همراه بین تمام اقشار جامعه، استقبال از برنامه های کاربردی مربوط به آن هم بیشتر شده است. همگی در طول شبانه روز از این برنامه ها استفاده میکنیم و به این موضوع واقفیم که بسیاری از این برنامه ها به حدی کاربردی هستند که بسیاری از مسائل روزمره خود را با آنها انجام میدهیم و با آرامش و سرعت بیشتری به این امور میپردازیم. یک نمونه ساده از این مورد برنامه های مربوط به شبکه های اجتماعی هستند و نمونه دیگر آن برنامه های پرکاربرد بانکی هستند که در موارد مختلفی کاربرد دارند. همچنین در این زمینه به برنامه های معروف زیادی میتوان اشاره کرد که از همین طریق کسب درآمد میکنند. برنامه هایی مثل دیجی کالا، آپارات، کافه بازار، نِت برگ ، ديوار، بازار و يا اپليكيشن هاي ساده و كوچكي كه براي سرگرمي يا ارائه خدمات توليد شده اند، مثل دوران، پرشین داب، همگردی، ایران تراول و…

تمامي اين اپليكيشنها داراي بازارهاي رو به توسعه و درآمد بالا هستند. همین مسئله باعث شده شرکتهای بیشتری روی تولید اپلیکیشن های کاربردی سرمایه گذاری کنند و با بررسی تقاضای بازار هدف به تولید اپلیکیشن های مورد نیاز کاربران بپردازند. در همین راستا این شرکتها نیاز مبرم و بیشتری به برنامه نویسان اندروید دارند تا بتوانند به تقاضای موجود پاسخ دهند. با پیشرفت و توسعه بیشتر گوشیهای هوشمند در آینده، از جمله گوشیهای اندرویدی، این روند سیر صعودی بیشتری پیدا میکند و نیاز به برنامه نویسان در زمینه اندروید بیشتر میشود.

با توجه به بازار شغلی مناسب این رشته، جای پرسشی نمی ماند که چرا این رشته میتواند به حد زیادی پردرآمد و سودآور باشد. از این رو با طی کردن این دوره میتوانید، يا با خلق ايده هاي بديع و راه اندازي يك استارت آپ موفق آينده و موفقيت را از آن خود كنيد ويا با شرکتهای بزرگی همکاری کنید و درآمد قابل توجهی داشته باشید.

در این دوره آموزشی که در مجتمع پل گیلان برگزار میشود، موارد متعددی به شما آموزش داده میشود. كه داراي دو بخش كلي ميباشد

١-خلق ايده و مباحث بيزينسي دنياي امروز كسب كارهاي نرم افزاري و آنلاين

٢- برنامه نويسي حرفه اي اندرويد شامل زبان برنامه نویسی جاوا و طریقه کدنویسی برای گوشیهای اندروید در محیط اندروید استودیو ،نحوه ارتباط با پایگاه داده و بانک اطلاعاتی برنامه و همچنین نحوه پرداخت درون شبکه ای وساير موارد مورد نياز براي حرفه اي شدن در اين زمينه و در انتها اینکه چگونه برنامه تولید شده را به اشتراک بگذارید تا در دسترس سایرین نیز قرار گیرد. تمام این موضوعات از مواردیست که در این دوره به آنها پرداخته میشود.

این دوره به صورت كارگاهي و پروژه محور ميباشد و توسط  مربياني جوان، موفق و متخصص به شما آموزش داده ميشود

مطمئن هستيم اين دوره رضايت كامل شما را جلب ميكند و دريچه اي به آينده ای موفق برای شما خواهد بود

 

موفقيت يك اتفاق نيست يك انتخاب است

 

 

menu-Android

android-t

 

telegram-icon