امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

شماره های تماس با ما

(10خط)     33333145 - 013آموزش کلیات نصب دوربین مداربسته


امروزه ضرورت استفاده از سیستمهای نظارتی و حفاظتی به منظور بالا بردن کیفیت و نیز افزایش کنترل و بهره وری در امرصنعت و صنوف مختلف و همچنین جلوگیری ازپیشامدهایی چون سرقت و کم کاری در وظایف محوله ونیز حوادث و مشکلات فنی و موارد پیش بینی نشده بر هیچ شخصی پوشیده نیست.

در حال حاضر امنیت یک نیاز اساسی در زندگی است و رفع این نیاز در سایه وجود فناوری های پیشرفته در سیستم های جدید نظارتی و حفاظتی به سادگی میسر می گردد، بخصوص که این نظارت نه تنها در محل، بلکه از هر نقطه ازدنیا با سیستمهای انتقال تصویر امکان پذیر می باشد. ورود به بازار کار این رشته بعد از پایان دوره آموزشی توسط علاقه مندان به این رشته به راحتی امکان پذیر می باشد، به انضمام این نکته که برای شروع کار هزینه خاصی برای تهیه ابزار و لوازم اولیه مورد نیاز نیست.

دوره نصب و راه اندازی سیستمهای امنیتی مجتمع پل گیلان شامل دوربین های مداربسته آنالوگ و دیجیتال، آشنایی با دستگاههای DVR و NVR، آموزش انتقال تصاویر دوربین های نصب شده در مکان های مختلف بر روی اینترنت، موبایل، شبکه داخلی، نصب و راه اندازی دزدگیر اماکن و سیستم اعلان حریق و نصب آیفون تصویری می باشد.

از دیگر مزایای دوره آموزشی نصب و راه اندازی سیستمهای امنیتی مجتمع می توان به موارد زیر اشاره کرد:

پرداخت شهریه به صورت نقد و اقساط

پشتیبانی ( قطعاتی و اطلاعاتی ) به صورت دائمی ویژه کارآموزان دوره آموزش نصب و راه اندازی سیستمهای امنیتی

کار در کارگاه عملی

امکان حضور کارآموزان در پروژه های نصب و راه اندازی سیستمهای امنیتی در صورت تمایل

 

برای خواندن ادامه مباحث دوره های آموزشی نصب و راه اندازی سیستمهای امنیتی در مجتمع پل گیلان میتوانید کلیات این دوره آموزشی را از اینجا دانلود نمایید.

 

 

تعداد مشاهده مطلب : 10,116 بار

لینک کوتاه مطلب : https://poulgilan.com/?p=12835


نام و نام خانوادگی ( الزامی)

ایمیل (الزامی)

وبسایت / وبلاگ (اختیاری)