امروز : شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹

شماره های تماس با ما

(10خط)     33333145 - 013
مزایای ‌دوره‌های آموزشی‌ ما

 

چنانچه تمایل به خواندن متن ندارید میتوانید فایل صوتی mp3 “مزایای دوره آموزشی ما” را دانلود و پخش نمایید

 

 

⇐ نگاه کلی به مزایای دورهای آموزش در مجتمع آموزشی پل گیلان

1 ⁄ خروجی مناسب در پایان دوره (بدین معنی که شما در پایان دوره با آموزشی متفاوت یک تخصص کاربردی و شغلی را فرا گرفته اید، و آمادگی نسبی جهت حضور در بازار کاری مرتبط را دارید.

2 ⁄ امکان مشاوره رایگان با کارشناسان و مدیران با تجربه جهت معرفی بازارهای کاری مرتبط و راهنمایی های لازم جهت ورود موفق به بازار کار

3 ⁄ امکان کار در سایر کشورهای دنیا با درآمدی بالا

4 ⁄ دریافت گواهینامه مهارت شغلی (بین المللی) مورد تایید وزارت امور خارجه

5 ⁄ دریافت مدرک پودمان دانشگاهی مورد تایید وزارت علوم تحقیقات

تک پودمان

 

6 ⁄ دریافت گواهینامه فنی حرفه ای در برخی رشته ها

کارت و پایان دوره

 

7 ⁄ امکان کسب تجربه در محیط کاری (در بخش vip برای نفرات برتر دوره ها)

8 ⁄ استفاده از تسهیلات مالی جهت شروع کسب وکار

مهارت

• صحبتی با دانشجویان:

امروزه مشاغل فنی به ویژه در حوزه تکنولوژی های نوین ، الکترونیک ، کامپیوتر و فناوری اطلاعات در ایران و سایر کشورهای دنیا یکی از راههای خوب برای شروع کسب و کار موفق و پردرآمد می باشد. مجتمع آموزشی پل گیلان با تمرکز بر روی آموزشهای مهارتی و کاربردی در این حوزه و همچنین انتقال تجربه و بهره گیری از دانش روز و برقراری ارتباط با مؤسسه های معتبر دنیا که در این زمینه فعالیت می کنند توانسته است ، مسیر مناسبی را برای علاقه مندان و افراد با استعداد در این گروه از رشته های فنی ، تخصصی در ایران ایجاد نماید.

آیا تحصیلات دانشگاهی به تنهایی راه مناسبی برای رسیدن به شغل مناسب، آینده روشن و درآمدی بالاست؟ واقعیت چیست؟

بسنده کردن به تحصیلات دانشگاهی صرفا  توانایی پاسخگوی  به نیازهای شغلی و مالی شما  را ندارد. این موضوع به معنی غیر مفید بودن  تحصیلات دانشگاهی نیست ولی شما باید دیدگاه خود را نسبت به تحصیلات در دانشگاه برای یافتن شغلی مناسب تغییر دهید .

برحسب رشته تحصیلی ، استعداد ، علاقه شخصی و … شما می توانید رشته شغلی مناسبی را انتخاب کنید.

• در مورد آن تحقیــق کنید

• اطلاعات کســب کنید

• در دوره های آموزشــی مرتبط شرکـت کنید

• تجربه کسب کنید

• زودترکسب و کار خود راشروع کنید حتی قبل از پایان تحصیلات دانشگاهی

تجربیات چندین ساله ما در زمینه آموزش به ویژه دانشجویان رشته های فنی ، ما را بران داشت تا با توسعه آموزشهای کاربردی در رشته های پردرآمد در حوزه تکنولوژی های نوین،الکترونیک ،کامپیوتر، فناوری اطلاعات ، فرصتهای قابل دسترس رابرای اشتغال جوانان به ویژه دانشجویان ایجاد نمایم . در مسیر12 ساله فعالیت درخشان این مرکز وکسب افتخارات بی شمار با چالشها و مشکلات فراوانی نیز روبرو بوده ایم امروزه با پشت سر نهادن مشکلات وکسب تجربیات ارزنده و داشتن زیر ساختهای قوی و مربیان ومدیران متخصص و با تجربه ، امکانات مناسب کارگاهی و … آماده آموزش و انتقال تجربیاتی کاملا متفاوت و ارزشمند به شماعزیزان می باشیم.

 

• صحبتی با دانش آموزان:

امروزه مشاغل فنی اللخصوص در حوزه تکنولوژی های نوین ، الکترونیک ، کامپیوترو فناوری اطلاعات در ایران و سایر کشورهای دنیا یکی از راههای خوب برای شروع کسب و کار موفق و پردرآمد وآینده ای مطمئن می باشد.

مجتمع آموزشی پل گیلان در طی 12 سال فعالیت درخشان آموزشی با تمرکز بر روی آموزش مهارتهای کاربردی در این حوزه وهمچنین انتقال تجربه وبهره گیری از دانش روز و برقراری ارتباط با موسسه های معتبر دنیا که در این زمینه فعالیت می کنند توانسته است ، دوره های جدیدی ویژه دانش آموزان دررده سنی 13 تا 19 را برای اولین بار طراحی نماید.

یادگیری این مهارتهای تخصصی علاوه بر ایجاد فرصت شغلی به شکوفایی استعدادها وایجاد خلاقیت و نوآوری دانش آموزان کمک شایانی کرده و می تواند در آینده تحصیلی و انتخاب رشته دانشگاهی تأثیر به سزایی داشته باشد.