×
کاربر مهمان
ورود | عضویت

درخواست همکاری

section-header-mobile d-table
section-header درخواست همکاری | صفحه اصلی > درخواست همکاری
مجتمع پل گیلان سازمانی با بیش از 15 سال سابقه کار درخشان است که همواره کوشیده بهترین ، کاراترین، خلاقترین و توانمدترین نیروهای کار را به عنوان همکار در کنار خود داشته باشد. حضور در محیط پویا و پر انرژی پر گیلان هر کسی را بر آن می دارد که بیشترین تلاش خود را برای پیشرفت و یادگیری ، در هر ساعت و هر روز به کار گیرد. چرا که یقین داریم سازمان برای پیشرفت و رقابت کردن در دنیای سراسر رقابت امروزی نیازمند کارکنانی است که بتوانند هر روز از روز قبل بهتر و توانمندتر باشند. که این امر موجب پیشرفت و موفقیت های مالی و غیرمالی مختلف برای سازمان خواهد شد و بر اساس تعهدی که سازمان به تلاش کارکنان در خود احساس می کند ، همیشه این موفقیت ها را با کارکنان خود تسهیم کرده و به گونه ای رفتار کرده است که افراد، سازمان را چون خانه و نیز کسب و کار خود ببینند و برای توسعه و پیشرفت خود و مجموعه از هیچ کوششی دریغ نکنند.
پیشرفت و بالندگی
پیشرفت و بالندگی
یادگیری مستمر
یادگیری مستمر
فرصت همکاری در محیطی خلاق
فرصت همکاری در محیطی خلاق

section-header نظرات همکاران

نظرات همکاران پل گیلان
آقای نعمتی
همکار پل گیلان
نظر کارمندان درباره شرایط شغلی در مجتمع آموزشی پل گیلان
مشاهده ویدئو
نظرات همکاران پل گیلان
خانم شادی
همکار پل گیلان
نظر کارمندان درباره شرایط شغلی در مجتمع آموزشی پل گیلان
مشاهده ویدئو
نظرات همکاران پل گیلان
خانم جعفرپور
همکار پل گیلان
نظر کارمندان درباره شرایط شغلی در مجتمع آموزشی پل گیلان
مشاهده ویدئو
نظرات همکاران پل گیلان
خانم اشرفی
همکار پل گیلان
نظر کارمندان درباره شرایط شغلی در مجتمع آموزشی پل گیلان
مشاهده ویدئو

section-header تصاویر مجموعه

همکاری با پل گیلان
مجتمع آموزشی پل
همکاری با پل گیلان
پل گیلان
همکاری با پل گیلان
کادر پل گیلان
همکاری با پل گیلان
جشن پل گیلان
همکاری با پل گیلان
کادر مدرسین پل گیلان

section-header چشم انداز و شرایط شغلی

در مجتمع پل گیلان از ابتدا همواره سعی بر این بوده است که افراد علاقه مند به پیشرفت، خلاق، خوش فکر ، کوشا و کسانی که مشتاق کار گروهی هستند جذب سازمان شوند. حضور در مجتمع پل گیلان به سبب اینکه این مجموعه یک برند بزرگ و شناخته شده در سطح استان و کشور است، قطعا رزومه ای درخشان برای کارکنان خود خواهد بود. افرادی که بعضأ بدون حتی ساعتی تجربه کاری جذب سازمان شده اند. در دوره ها و آموزش های کوتاه مدت و بلندمدت سازمانی شرکت کرده و توانسته اند در مدت زمان کوتاهی به دانش، تجربه و البته درآمد بالایی برسند. چشم انداز ما در زمنیه منابع انسانی رشد و بالندگی همیشگی نیروهای کار در یک محیط یادگیرنده و خلاقیت محور است.
درآمد مطلوب کسب درآمد متناسب با عملکرد
پیشرفت شغلی ظرفیت پیشرفت در شغل
محیط کاری مناسب محیط کاری با نشاط و امکانات مناسب
امنیت شغلی طی کردن دوره آزمایشی و قرارداد بلند

section-header عناوین شغلی

تدوینگر و ادیتور (خانم / آقا)
تدوینگر
ارسال رزومه
فارغ التحصیلان رشته مدیریت ، کارشناسی یا کارشناسی ارشد(خانم)
کارشناس
ارسال رزومه
مدیر منابع انسانی(آقا)
مدیر
ارسال رزومه
کارشناس فروش تلفنی(خانم)
کارشناس
ارسال رزومه
نیروی اداری آموزش (خانم)
کارشناس
ارسال رزومه
ادمین حرفه ای اینستاگرام(خانم)
ادمین
ارسال رزومه

section-header سوالات متداول

  • پاسخ : با توجه به تنوع شغل در مجتمع پل گیلان، هر یک از پرسنل با توجه به نوع فعالیت و تخصص، میزان حرفه ای بودن در کار، میزان سابقه کاری، و آیتمهای دیگری نظیر موفقیت در کسب نمرات لازم در آموزش ها و نیز خوش فکری و خلاقیت در کار، دریافتی های متفاوتی دارند. نکته مهم درباره پرداختی در مجتمع پل گیلان به پرسنل، تطبیق کامل پرداختی به آنها با توجه به عمکرد کارکنان در سازمان است. هرچقدر افراد بتوانند فعالیت ها و وظایف خود را به نحو احسن انجام داده و باعث پیشبرد سریعتر و کاراتر اهداف سازمانی شوند، این اقدامها قطعا در دریافتی و عایدی آنها اثر مثبتی خواهد گذاشت.

  • پاسخ : تمام کارکنان مجتمع پل گیلان تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار دارند

  • پاسخ : نگاه در مجتمع پل گیلان به نیروی انسانی یک نگاه بلند مدت بوده و خواهد بود. ترجیح ما در سازمان این است که نیروهای پرتوان را جذب کرده به خوبی آموزش دهیم و به صورت طولانی مدت از حضور آنها بهره ببریم. اما این امر منوط به بازخوردی است که از منظر کاری و رفتار گروهی از پرسنل دریافت خواهیم کرد. کارها و وظایف در مجتمع پل گیلان بر محور خلاقیت، تفکر، تلاش و همکاری گروهی استوار است و افرادی که بتوانند بر مبنای این اصول و ارزشها توانمندی خود را اثبات نمایند، به آنها به عنوان افرادی که می توانند و باید به صورت بلند مدت در سازمان فعالیت نمایند نگاه خواهد شد.

  • پاسخ : مجتمع پل گیلان با 15 سال سابقه کار در زمینه آموزش مهارت های اشتغال محور نظیر تعمیرات موبایل و تبلت، تعمیرات لپتاپ و ماشین های اداری، نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته و سیستم های امنیتی و آموزش برنامه نویسی فعالیت داشته و همچنین به فروش قطعات تلفن همراه می پردازد.

  • پاسخ : نقشه شغلی برای تمامی پست ها در پل گیلان به گونه ای است که افراد می توانند با نشان دادن پتانسیل ها و توانمندی ها خود و به کار گیری آن در فعالیت های سازمانی در راستای پیشرفت و موفقیت های سازمان، پله پله در مسیر پیشرفت شغلی قدم برداشته و به مراتب و پست های بالاتر سازمانی برسند. مسیر پیشرفت برای افراد تا رده های بالا مهیاست و این به کارکنان برمی گردد که چقدر می توانند در این مسیر به جلو بروند. هرچند پل گیلان تمام تلاش خود را برای پیشرفت کارکنان به کار خواهد گرفت.

  • پاسخ : تمامی آموزش های لازم برای شروع به کار در طی هفته ها و ماه های ابتدایی کار ، به تمامی افراد پذیرفته شده در مراحل استخدامی داده خواهد شد. در پل گیلان اعتقاد بر این است که تمامی افراد برای حضور در سازمان می بایست با شرایط عمومی و اختصاصی کار در این محیط آشنا شوند تا بتوانند با بالاترین کیفیت به مشتریان مجتمع خدمت رسانی نمایند. به غیر از آموزش های اولیه، مجتمع پل گیلان هر زمان در حین کار یک نیاز آموزشی را تشخیص داده بلافاصله اقدام به آموزش نیروهای انسانی خواهد نمود. یادگیری مستمر و پیشرفت روزانه از اصول و ارزش های پل گیلان است.