×
کاربر مهمان
ورود | عضویت

دوره‌های آموزش آنلاین با طعم لیم

آموزش تعمیرات موبایل آموزش تعمیرات موبایل
آموزش تعمیرات موبایل
بسته آموزش تعمیرات موبایل | لیمو حاصل ۱۹ سال تجربه مجتمع آموزشی پل میباشد.صفر تا صد تعمیرات موبایل شامل سخت‌افزار و نرم افرار را در این دوره به صورت تخصصی به شما آموزش خواهیم داد. این بسته آموزشی با 24 ماه آپدیت رایگان، پشتیبانی و ارائه گواهینامه بین المللی فرصتی ویژه برای ورود به بازار کار پر رونق تعمیرات موبایل را برای شما فراهم میکند
گارانتی بازگشت کامل وجه در صورت عدم رضایت
آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر
آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر
بسته آموزش تعمیرات لپ تاپ | لیمو حاصل سالها تجربه مجتمع آموزشی پل در برگزاری و تعمیرات تخصصی لپ تاپ و بردهای کامپیوتر میباشد، 0 تا 100 تعمیرات لپتاپ و بردهای PC، ماینر ارزهای دیجیتال و کنسول های بازی در این بسته به شما آموزش داده خواهد شد. این دوره با ۲۴ ماه آپدیت رایگان، پشتیبانی و ارائه گواهینامه بین المللی کاملترین دوره آموزشی در حوزه میباشد.
گارانتی بازگشت کامل وجه در صورت عدم رضایت
آموزش نصب دوربین مداربسته آموزش نصب دوربین مداربسته
آموزش نصب دوربین مداربسته
بسته آموزش نصب دوربین مدار بسته | لیمو دوره ای کاملا کاربردی و متناسب با نیاز بازار است.این بسته در کوتاه ترین زمان ممکن این مهارت را به شما می آموزد. قطعا با این بسته شما تجربه یک آموزش با کیفیت و خصوصی را تجربه خواهید کرد. ضمن کیفیت بالای تصویر برداری، شما از خدمات پشتیبانی و ۲۴ ماه آپدیت رایگان و ارائه گواهینامه بین المللی نیز برخوردار میشوید.
گارانتی بازگشت کامل وجه در صورت عدم رضایت

دوره‌های آموزش حضوری

آموزش تعمیرات موبایل حضوری آموزش تعمیرات موبایل حضوری
آموزش تعمیرات موبایل حضوری
شما در این دوره ٠ تا ١٠٠ تعميرات موبايل را به صورت تخصصي و عملي مي آموزيد. که شامل آموزش تخصصی سخت افزار و نرم افرار اندروید، دوره مقدماتی تعمیرات آیفون میباشد. اساتيد شما، متخصصين اين رشته،در ايران ميباشند و در کارگاه های مجهز،تخصصي ارزشمند را به شما خواهند آموخت، در پایان دوره گواهينامه دانشگاهي و فني حرفه اي دريافت خواهيد نمود.
بدون هیچ پیش نیازی
سه ماهه
آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر حضوری آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر حضوری
آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر حضوری
شما در اين دوره در کارگاه هایی مجهز ، تعمیرات تخصصی لپ تاپ، تعمیرات تخصصی بردهای کامپیوتر ، ماینرهای بیت کوین ، پلی استیشین و پرینتر و اسکنر را می آموزید. ما در مجتمع آموزشی پل بنیان گذار این رشته در ایران هستیم و این رشته متناسب با بازار کار بین المللی طراحی شده است. در پایان دوره میتوانید مدرک دانشگاهی و فنی حرفه ای دریافت کنید.
بدون هیچ پیش نیازی
سه ماهه
آموزش نصب دوربین مداربسته حضوری آموزش نصب دوربین مداربسته حضوری
آموزش نصب دوربین مداربسته حضوری
دوربین مدار بسته و انتقال تصویر یک دوره کاملا کاربردی و متناسب با نیاز بازار است .شما اين مهارت را به صورت عملي و تخصصی در كارگاهي مجهز خواهيد آموخت، شما با یادگیری این مهارت در زمانی بسیار کوتاه وارد بازار کار خواهید شد، و از پشیبانی بینظیر ما برخوردار خواهید بود. و در پايان دوره مدرك دانشگاهي و مدرك فني حرفه اي دريافت خواهيد نمود.
بدون هیچ پیش نیازی
سه ماهه
سایر دوره ها
سوالات متداول
واتس اپ