×
کاربر مهمان
ورود | عضویت

آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر

certificate

گواهینامه فنی حرفه‌ای و دانشگاهی

کارگاه عملی مجهز

2 دوره در 1 دوره
1
آموزش تخصصی تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر
2
آموزش تخصصی تعمیرات ماینر
شرکت در کلاس‌های رایگان (طرح میهمان)

چرا در این دوره شرکت کنم؟

دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ در مجتمع آموزشی پل کامل‌ترین و تخصصی‌ترین دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر در ایران می‌باشد که متناسب با نیاز بازار کار در ایران، اروپا و آمریکا طراحی شده است و شما بعد از پایان موفقیت آمیز این دوره آمادگی ورود به بازار کار این رشته در سطح بین المللی را خواهید داشت. شما در این دوره صفر تا صد تعمیرات لپ تاپ را یاد می‌گیرید و برای شرکت در دوره نیاز به هیچ دانش قبلی ندارید. دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ در کارگاه عملی مجهز زیر نظر بهترین اساتید ایران به صورت تضمینی برگزار می‌شود. این دوره علاوه بر آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر شامل آموزش تعمیرات ماینر ارزهای دیجیتال نیز می‌باشد و بعد از پایان دوره علاوه بر مدرک بین المللی فنی حرفه ای تعمیرات لپ تاپ، مدرک دانشگاهی تعمیرات لپ تاپ وزارت علوم را نیز دریافت می‌کنید.

ویدئوی معرفی آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر

معرفی دوره جامع آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر

لپتاپ یکی از وسایل پرکاربرد در زندگی امروزی است. لپ تاپ و کامپیوترها انوع مختلفی دارند و با هدف‌های خانگی، عمومی، صنعتی، گیمینگ و... تولید می‌شوند. با توجه به افزایش استفاده از لپتاپ و همچنین بالا بودن قیمت آن خدمات سرویس و تعمیر تخصصی آن درآمد خیلی خوبی برای تعمیرکار تخصصی لپ تاپ در بر خواهد داشت. این رشته علاوه بر ایران در اروپا و امریکا و سایر کشورها بازار کار و درآمد خیلی خوبی دارد. در ایران طی سال‌های گذشته با افزایش قیمت دلار قیمت لپ تاپ و کامپیوتر و سایر تجهیزات الکترونیکی به شدت افزایش پیدا کرده است، از همین رو تقاضا برای تعمیرات لپ تاپ و سایر تجهیزات الکترونیکی مشابه مثل کنسول‌های بازی به شدت افزایش پیدا کرده و در حال حاضر به شدت این بازار با کمبود تعمیرکار متخصص لپ تاپ مواجه است. اگر علاقه‌مند به یادگیری تعمیرات لپتاپ هستید درآمد بسیار بالایی در انتظار شما خواهد بود. اما قبل از شروع یادگیری تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ بهتر است ادامه این بخش را مطالعه نمایید تا از جزییات بیشتری در مورد این رشته و شرایط ورود به بازار کار تعمیرات لپ تاپ مطلع شوید.

در ابتدا شما برای ورود به این رشته باید جایی را انتخاب کنید که بتوانید دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ را در آنجا سپری کنید. برای اینکه در وقت و هزینه شما صرفه جویی شود و بهترین نتیجه را بدست بیاورید باید بهترین دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ را متناسب با  اهدافتان انتخاب کنید، ما در ادامه شاخصه های مهم که شما باید در انتخاب بهترین آموزشگاه تعمیرات لپ تاپ به آنها توجه کنید را معرفی می‌کنیم تا انتخاب درست و آگاهانه‌ای داشته باشید و بهترین نتیجه را از شرکت در دوره تعمیر لپ تاپ و کامپیوتر بدست بیاورید.

دوره جامع آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر

در ابتدا باید با مفهوم تعمیرکار لپ تاپ آشنا شوید. برخی افراد تصور می‌کنند، کسی که توانایی رفع مشکلات نرم افزاری یا سرویس سخت افزاری لپ تاپ و کامپیوتر مثل باز و بست، خاک گیری و رفع رطوبت و یا تعویض و ارتقا RAM یا تعویض هارد  HDDیا SSD را دارد یک تعمیرکار لپ تاپ است اما تعمیرکار متخصص لپ تاپ به کسی اطلاق می‌شود که علاوه بر انجام سرویس های اولیه، توانایی تعمیر تخصصی و عیب یابی مدارات گوناگون بردهای لپ تاپ و بردهای کامپیوتر مثل کارت گرافیک، مدار شارژ، مدار تغذیه مین برد و غیره را داشته باشد و علاوه بر کار با دستگاه‌های تخصصی عیب یابی و ابزالات تعمیرات لپ تاپ توانایی انجام امور تخصصی دیگری مثل پروگرام بایوس، ریبال آی سی ها و تعویض اصولی قطعات و اِلِمان‌های الکترونیکی و آی سی های روی مادر بردهای لپ تاپ  را داشته باشد.

به خاطر داشته باشید هدف اصلی از آموزش تعمیرات لپ تاپ تبدیل شما به یک متخصص تعمیرات لپ تاپ است نه یک تعمیرکار عمومی یا سرویس کار لپ تاپ و کامپیوتر. اگر شما تمایل دارید که تعمیرکار عمومی لپ تاپ شوید یا سرویس ها و مفاهیم اولیه تعمیرات لپ تاپ را بیاموزید نیاز به پرداخت هزینه ندارید ما به صورت رایگان این مباحث را به شما آموزش می‌دهیم برای شرکت در دوره رایگان تعمیرات لپ تاپ اینجا کلیک کنید. با گذراندن این دوره مقدماتی آموزش تعمیرات لپ تاپ، شما توانایی اولیه برای رفع ایرادات ساده لپ تاپ و سرویس لپ تاپ را بدست می‌آورید. اما اگر تصمیم دارید در حوزه تعمیرات لپ تاپ یک متخصص شوید و به عنوان یک شغل مطمِئن در هر جای دنیا روی آن حساب کنید ما بهترین دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ در ایران را به صورت تخصصی متناسب با نیاز شما برگزار می‌کنیم.

شما در این دوره جامع توانایی تعمیر تخصصی لپ تاپ، تعمیر تخصصی بردهای کامپیوتر و تعمیر تخصصی بردهای ماینر ارزهای دیجیتال را بدست خواهید آورد و همچنین با تونایی هایی  که در دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ بدست آورده‌اید و با توجه به مشابهت زیاد بردهای لپ تاپ با کنسول‌های بازی مثل پلی استیشن و ایکس باکس شما می‌توانید با سپری کردن یک دوره 10 جلسه ای، آموزش تعمیرات کنسول‌های بازی را نیز به راحتی بیاموزید. به کارآموزانی که در بازار ایران قصد فعالیت دارند پیشنهاد می‌شود در دوره مکمل آموزش تعمیرات پرینتر و اسکنر نیز شرکت کنند اما اگر قصد مهاجرت دارید به شما پیشنهاد نمی‌شود که دوره آموزش تعمیرات پرینتر و اسکنر را یاد بگیرید چون در اروپا و آمریکا بازار کار نسبتا ضعیفی دارد ولی در ایران به دلیل افزایش قیمت دلار و تعرفه های گمرکی تعمیر و سرویس پرینتر و اسکنر بازار خوبی دارد و در کنار تعمیرات لپ تاپ می‌تواند برای شما درامد خوبی را به همراه داشته باشد.

بعضی از آموزشگاه‌‌ها صرفا تعمیرات عمومی لپ تاپ و کامپیوتر در حد سرویس و عیب‌یابی‌های اولیه را آموزش می‌دهند و افراد پس از ورود به بازار کار، به کمبود مهارت و دانش خود پی می‌برند. پس خیلی مهم است که شما با تحقیق بیشتر و افزایش دانش در این زمینه، آموزشگاهی را انتخاب کنید که زمان و هزینه خود را هدر ندهید. دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر در مجتمع آموزشی پل شامل آموزش 0 تا 100 تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر و ماینر ارزهای دیجیتال می‌باشد. مدت دوره 23 جلسه 3 ساعته و در مجموع 69 ساعت می‌باشد.

در این دروه جدیدترین و تخصصی‌ترین سرفصل‌های تعمیر لپ تاپ به شما آموزش داده می‌شود و آموزش‌ها به صورت عملی در کارگاهی مجهز زیر نظر یکی از با سابقه‌ترین اساتید اموزش تعمیرات لپ تاپ به شما ارائه می‌شود. استاد زمان پور مدرس دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ در مجتمع آموزشی پل می‌باشد که از سال 85 در زمینه تعمیرات و آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر سابقه درخشانی در ایران دارد. در پایان دوره تعمیرات لپ تاپ مجتمع پل، سطح دانش و مهارت کارآموزان بسیار بالا خواهد بود و برای ورود به بازار کار در ایران یا خارج از کشور کاملا آماده خواهند بود.

آموزش تعمیرات تخصصی لپ تاپ و کامپیوتر

ما در مجتمع آموزشی پل یکی از پیشگامان آموزش تعمیرات لپ تاپ و سایر تجهیزات الکترونیکی و بنیان گذار رشته آموزش تعمیرات لپ تاپ در ایران می‌باشیم و با بیش از ۲۰ سال سابقه حرفه‌ای، کارنامه درخشانی در آموزش نیروهای متخصص و جوان این رشته داشته‌ایم و تا تاریخ 1 آبان سال 1402بیش از 863 تعمیرکار لپ تاپ و کامپیوتر متخصص و 81 مربی درجه 1 آموزشگاه تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر را در سراسر ایران تربیت کرده‌ایم و وارد بازار کار شده‌اند.

دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ مجتمع اموزشی پل بر اساس جدیدترین پیشرفت‌ها در زمینه سخت افزار و نرم افزار سیستم‌های کامپیوتری به صورت تضمینی ارائه می‌شود. با شرکت در این دوره، آموزش صفر تا صد تعمیر لپ تاپ و دیگر تجهیزات الکترونیک را دریافت می‌کنید. این دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ به صورت کاملا عملی و در کارگاه‌های تخصصی آموزشگاه برگزار خواهد شد. در پایان دوره مدرک معتبر فنی حرفه‌ای بین المللی تعمیرات لپ تاپ و همچنین مدرک دانشگاهی تعمیرات لپ تاپ وزارت علوم به کارآموزان ارائه می‌شود. این دوره تعمیر تخصصی لپتاپ برای شما طراحی شده تا مسیر شما را برای ورود به بازار کار حرفه‌ای تعمیرات لپ تاپ هموار کند. با اطمینان خاطر می‌توانید در این دوره تخصصی و تضمینی شرکت کنید و از مزایای آن بهره مند شوید.

یکی از ویژگی‌های جذاب این دوره، آموزش تعمیرات ماینرهای ارز دیجیتال در کنار آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر در طول دوره می‌باشد که با توجه به هزینه معقولانه‌ای که برای دوره اموزش تعمیرات لپ تاپ پرداخت می‌کنید، آموزش تعمیرات ماینر در همین دوره بدون پرداخت مبلغ اضافی می‌تواند یک آپشن خوب برای شما محسوب شود. قابل ذکر است با توانایی‌هایی که در طول دوره تعمیرات لپ تاپ بدست می‌آورید به راحتی می‌توانید در دوره های مکمل نیز با تخفیف وِیژه شرکت کنید تا علاوه بر توانایی تعمیرات لپ تاپ و ماینرهای ارز دیجیتال توانایی تعمیر کنسول های بازی مثل پلی استیشن و تعمیر پرینتر و اسکنر را نیز بدست بیاورید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های معرفی شده روی آنها کلیک کنید.

معرفی دوره آموزشی تعمیرات تخصصی لپ تاپ

شما در پایان دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ از یک فرد علاقه‌مند به حوزه تعمیرات لپتاپ، به یک تعمیرکار متخصص لپ تاپ تبدیل خواهید شد. ما یادگیری تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر را برای شما آسان کرده‌ایم. هر ساله علاقه مندان زیادی از شهرهای مختلف ایران مثل تهران، اهواز، شیراز، کرج و سایر استان‌ها به شهر زیبای رشت سفر می‌کنند تا فرصت یادگیری در بهترین آموزشگاه تعمیرات لپ تاپ ایران را داشته باشند و البته در کنار دوره تعمیر لپ تاپ از اقامت در شهر رشت و جاذبه‌های توریستی و مقرون به صرفه این شهر  لذت می‌برند. می‌توانید نظر بعضی از کاراموزان که دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ مجتمع آموزشی پل را به اتمام رسانده‌اند را در این بخش مشاهده کنید.

پشتیبانی رایگان، کلاس‌های رایگان، دسترسی کاراموزان به ویدئوهای کمک آموزشی و معرفی به بازار کار از سایر ویژگی های آموزشگاه تعمیرات لپ تاپ پل می‌باشد.

تنها آموزشگاه تعمیرات لپ تاپ در ایران که مدرک دانشگاهی (پودمانی) تعمیرات لپ تاپ مورد تایید وزارت علوم در پایان دوره اموزش تعمیرات لپ تاپ را به کاراموزان اهدا می‌کند مجتمع آموزشی پل می‌باشد. البته مدرک بین المللی فنی حرفه ای نیز به کاراموزان در پایان دوره اهدا می‌شود. شما با شرکت در این دوره تضمینی آموزش تعمیرات لپ تاپ علیرغم اینکه این مهارت را به صورت کاملا اصولی و تخصصی فراگرفته‌اید، در وقت و هزینه خود نسبت به شرکت در این دوره در آموزشگاه‌های تعمیر لپ تاپ تهران صرفه‌جویی کرده اید.

هزینه دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر

یکی از ویژگی‌های مهم دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر در مجتمع آموزشی پل قیمت مناسب و منطقی این دوره است. برخی از آموزشگاه‌های تعمیر لپ تاپ این دوره را در 30 ساعت ارائه می‌دهند و مبلغی بین 8 تا 9 میلیون از کارآموز دریافت می‌کنند، علیرغم اینکه آموزش تعمیرات لپ تاپ با توچه به گستردگی این رشته در 30 ساعت امکان پذیر نیست. این مبلغ برای دوره 30 یا 40 ساعته بسیار گران محسوب می‌شود. ما با درک وضعیت اقتصادی و اجتماعی ایران، دوره‌ی تخصصی تعمیرات لپ تاپ را با هزینه منصفانه برای شما آماده کرده‌ایم. طول دوره تعمیرات لپ تاپ در مجتمع آموزشی پل 69 ساعت می‌باشد که با توجه به سرفصل‌ها، مدت آموزش‌ها، میزان تمرین کارآموزان، کارگاه‌های مجهز، اساتید مجرب و سایر موارد مقرون به صرفه است.

هزینه دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر

دوره آموزشی تعمیرات لپ تاپ در مجتمع آموزشی پل همچنین شامل آموزش تخصصی تعمیر ماینر ارزهای دیجیتال نیز می‌باشد که درطرح آبی شما می‌توانید با 2،550،000 تومان تخفیف ویژه تا 15 آبان 1402از آن بهره‌مند شوید و در دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ فقط با شهریه 6،850.000 تومان شرکت کنید.

مجتمع آموزشی پل با اعمال تخفیف ویژه 26 درصدی ویژه طرح آبی، هزینه دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ را به 6.850.000 تومان رسانده تا همه علاقه‌مندان بتوانند در این دوره تخصصی تعمیرات لپ تاپ شرکت نمایند و وارد بازار کار حرفه‌ای تعمیرات لپ تاپ شوند.

پرداخت هزینه دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ در  مجتمع آموزشی پل، به صورت اقساطی نیز امکان‌پذیر است. در این روش شما بخشی از مبلغ دوره را به عنوان پیش پرداخت واریز می‌کنید و مابقی هزینه قسط‌بندی می‌شود. هدف مجتمع آموزشی پل، این است که مشکلات مالی، مانع از یادگیری این مهارت تخصصی نشود.

پرداخت هزینه برای کلاس آموزش تعمیرات لپ تاپ یک سرمایه‌گذاری مطمئن روی خودتان است که می‌تواند آغازگر مسیر رشد مالی و پیشرفت شخصی شما باشد و موقعیت‌های جدیدی را در زندگی شما خلق کند.

اگر زمان کافی برای شرکت در دوره حضوری آموزش تعمیرات لپ تاپ را ندارید، می توانید با شرکت در دوره آنلاین شرکت کرده و آموزش آنلاین تعمیرات لپ تاپ را همراه با اساتید مجرب و ویدئوهای باکیفیت پیش ببرید و در این حوزه متخصص شوید و وارد بازار کار حرفه ای شوید.

مدت زمان آموزش تعمیرات لپ تاپ

یکی از سوالات مهم درباره دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر در مجتمع پل، مدت زمان این دوره است. این دوره به صورت حضوری و در شهر زیبای رشت با بهره مندی از خوابگاه و امکانات توریستی در این شهر برگزار می‌شود که در 23 جلسه 3 ساعته و در مجموع 69 ساعت خواهد بود. در پایان دوره شما دانش تخصصی را در زمینه تعمیر لپ تاپ، کامپیوتر، و ماینر ارزهای دیجیتال را به دست آورده‌اید. مجتمع آموزشی پل به منظور رفاه حال کارآموزان، دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ را به دو صورت عادی و فشرده برنامه‌ریزی کرده است.

 • دوره عادی : 23جلسه  3 ساعته  در طی 2ماه  (هفته‌ای 3 جلسه 3 ساعته) کلا 69 ساعت
 • دوره فشرده: 23 جلسه 3 ساعته در طی ۱ ماه (هفته ای 6 جلسه 3 ساعته) کلا 69 ساعت
مدت زمان آموزش تعمیرات لپ تاپ

در واقع شما می‌توانید با توجه به برنامه زندگی و میزان مشغله‌، یکی از دوره‌ها را انتخاب کنید. معمولا افرادی که دانشجو یا شاغل هستند، دوره‌های عادی آموزش تعمیرات لپ تاپ را ترجیح می‌دهند. از سوی دیگر افرادی که زمان آزاد بیشتری دارند و علاقه مند به یادگیری سریع‌تر و دریافت مدرک بین المللی تعمیرات لپ تاپ هستند، در دوره فشرده آموزش تعمیرات لپ تاپ ثبت نام می‌کنند.

بهترین راه یادگیری تخصصی تعمیرات لپ تاپ با دوره جامع حضوری

برخی افراد تصور می‌کنند، کسی که توانایی رفع مشکلات ساده نرم افزاری یا سرویس سخت افزاری لپ تاپ و کامپیوتر مثل بازو بست، خاک گیری و رفع رطوبت و یا تعویض و ارتقا RAM یا تعویض هارد  HDDیا SSD را دارد یک تعمیرکار لپ تاپ است.

خیر! تعمیرکار متخصص لپ تاپ به کسی گفته می‌شود که علاوه بر انجام سرویس های ساده توانایی تعمیر تخصصی و عیب یابی مدارهای گوناگون بردهای لپ تاپ و بردهای کامپیوتر مثل کارت گرافیک، مدار شارژ، مدار تغذیه، مین برد و غیره را داشته باشد و علاوه بر کار با دستگاهای تخصصی عیب یابی و ابزارآلات تعمیرات لپ تاپ، توانایی انجام امور تخصصی دیگری مثل پروگرام بایوس، ریبال آی سی ها و تعویض اصولی قطعات و اِلِمان‌های الکترونیکی و آی سی های روی مادر بردهای لپ تاپ را داشته باشد.

بهترین راه یادگیری تخصصی تعمیرات لپ تاپ با دوره جامع حضوری

علاقه و تمرکز برای یادگیری مفاهیم تخصصی تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر، تجربه مربی در این حرفه و نوع انتقال مطالب می‌تواند تجربه خوشایندی از یادگیری یک مهارت حرفه ای در کلاس آموزش تعمیرات لپ تاپ را برای شما به ارمغان بیاورد. به خاطر داشته باشید هدف اصلی ما در دوره جامع آموزش تعمیرات لپ تاپ، تبدیل شما به یک متخصص تعمیرات لپ تاپ است نه یک تعمیرکار عمومی یا سرویس کار لپ‌تاپ.

اگر شما تمایل دارید که تعمیرکار عمومی لپ تاپ شوید یا سرویس ها و مفاهیم اولیه تعمیرات لپ تاپ را بیاموزید نیاز به هزینه ندارید ما به صورت رایگان این مباحث را به شما آموزش می‌دهیم برای شرکت در دوره رایگان تعمیرات لپ تاپ که به صورت ویدیوی آموزشی می‌باشد روی لینک کلیک کنید و با گذراندن این دوره مقدماتی و یا استفاده از سایر فیلم‌های آموزش تعمیرات لپ تاپ در اینترنت شما توانایی اولیه برای رفع ایرادات ساده لپ تاپ و سرویس لپ تاپ را بدست می‌آورید که البته این روزها درآمد بدی هم ندارد و برای کسانی که به عنوان شغل دوم و یا در کنار فروشندگی لپ تاپ و کامپیوتر آن را انتخاب می‌کنند، مناسب است.

اما اگر تصمیم دارید در حوزه تعمیرات لپ تاپ یک متخصص واقعی شوید و در ایران یا هر جای دنیا به راحتی کسب درامد کنید، می‌توانید در بهترین دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ در ایران که در مجتمع آموزشی پل برگزار می‌شود، شرکت کنید. شما در این دوره جامع توانایی تعمیر تخصصی لپ تاپ، تعمیر تخصصی بردهای کامپیوتر و تعمیر تخصصی بردهای ماینر ارزهای دیجیتال را بدست خواهید آورد و در صورت علاقه می‌توانید در دوره آموزش تعمیرات کنسول بازی و آموزش تعمیرات پرینتر و اسکنر به صورت حضوری یا آنلاین نیز شرکت نمایید و درامد خود را در بازار تعمیرات تجهیزات الکترونیکی افزایش دهید.

در دوره تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر چه مهارت‌هایی را به دست خواهید آورد؟

مهارت های بدست آمده در دوره تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر

1- تسلط کامل به نرم افزارهای رفع عیب در ویندوز:

با آموزش نرم افزارهای رفع عیب ویندوز می‌توانید ویندوز را ریکاوری، ریست و یا تعمیر کنید و همچنین با یادگیری خطاهای صفحه آبی، هشدارهای حین کار را رفع کرده و در صورت اشکال هارد، سلامت هارد را بررسی کرده و آن را رفع نمایید و همچنین با یادگیری روش عیب یابی ساده و کاربردی که حاصل تجربه کار عملی می باشد به نقطه دقیق اشکال در سیستم برسید.

2- تسلط کامل و عملی روی الکترونیک:

شناسایی، تست و تعویض قطعات الکترونیک SMD و DIP از جمله مقاومت، خازن، سلف، دیود، ترانزیستور ، انواع آی سی (SMD و BGA)، تعویض سوکت، رفع قلع مردگی آی سی BGA و انجام تمامی این موارد با ابزارهای هیتر، هویه، مولتی متر و... .

3- تسلط کامل به شناسایی و کاربرد تمامی قطعات سخت افزاری مین برد لپ تاپ و PC:

شناسایی و ارتباط سخت افزاری بین قطعات روی مین برد از جمله چیپ ها، CPU و سوکت آن، انواع حافظه های RAM و ROM، آی سی های CLK و I/O، شبکه، صدا، کریستال و BIOS و انواع سوکت های مربوط به مادربرد PC و لپ تاپ که عبارتند از سوکت RAM، سوکت گرافیک و PCI  و PCI EX و انواع سوکت های سوزنی مانند F.PANEL و سایر اجزای روی مین برد.

4- تسلط بر عیب یابی مدار سوئیچ ON/OFF و مدار BOOT و مدار تغذیه CPU:

با تحلیل عملی اجزای سخت افزاری مدارات ذکر شده، ولتاژ گیری، تست اجزا و ... تسلط کافی جهت عیب یابی عدم سوئیچ در کامپیوتر و یا BOOT نشدن، رفع اشکال آن و یا کار نکردن CPU  پیدا خواهید کرد.

5- تسلط بر کار مدار سخت افزاری تغذیه در مین برد لپ تاپ و عیب یابی:

با بررسی مسیر عبور ولتاژ از قطعاتی به نام FET و حفاظت توسط دیود ZENER و مدیریت آی سی پاور تا تغذیه مدارات سخت افزاری لپ تاپ و مدار شارژ باتری و مدیریت توسط آی سی شارژ و FET های سوئیچ شارژر و باتری به کار مدار تغذیه در مین برد لپ تاپ تسلط پیدا خواهید کرد.

6- تسلط کامل به پروگرام کردن آی سی BIOS:

شناخت کامل حافظه‌های ROM و اشکالات مربوط به BIOS که می‌تواتند با به روز رسانی یا پروگرام کردن آی سی BIOS توسط پروگرامر رفع گردد و این کار را با دستگاه پروگرامر آی سی BIOS به صورت عملی انجام خواهید داد.

7- تسلط کامل به نقشه خوانی:

با شناخت کامل قطعات الکترونیک و سخت افزار مین برد و با یادگیری مهارت نقشه خوانی، ارتباطات بین این قطعات را پیدا خواهید کرد و با عیب یابی حرفه ای و پیگیری مدار توسط نقشه این کار را انجام خواهید داد.

8- تسلط حرفه ای به جریان کشی در لپ تاپ:

با استفاده از منبع تغذیه دیجیتالی و اتصال آن به مادر برد لپ تاپ خاموش و جریان مصرفی مادربرد قبل از سوئیچ و بعد از سوئیچ، اشکال موجود در سخت افزار مادربرد را پیدا خواهید کرد.

9- تسلط کامل به سخت افزار و رفع عیب اجزای لپ تاپ و PC مانند هارد، پاور ساپلای، CD PLAYER و شارژر لپ تاپ:

با باز کردن اجزای ذکر شده و شناخت قطعات و اجزای داخلی آنها به عیب یابی و رفع اشکالات آنها تسلط پیدا خواهید کرد.

10- عیب یابی و توانایی رفع اشکالات و تعمیر اجزای برد ماینر ارزهای دیجیتال:

با آشنایی کامل مفاهیم ارزهای دیجیتال و زیرساخت های نرم افزاری و انواع دستگاه های ماینر (ASIC و RIG) و پس از درک کامل این مفاهیم با مشخصات سخت افزاری و باز و بست اجزای مختلف ماینر از جمله پاور ساپلای، برد هش، برد کنترل، فن ها آشنا شده و روش های عیب یابی و  شماتیک مدارات سخت افزاری ماینر و تعمیرات تخصصی روی آنها را انجام خواهید داد.

بهترین آموزشگاه تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر

برای انتخاب بهترین آموزشگاه تعمیر لپ تاپ طول دوره، مباحث ارائه شده در طی دوره، تجهیزات کارگاهی و سابقه مربی با توجه به گستردگی مباحث در آموزش تخصصی تعمیرات لپ تاپ بسیار حائز اهمیت است.

دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر در مجتمع آموزشی پل به صورت تضمینی با بهترین سرفصل‌ها که در ادامه قابل مشاهده می‌باشد و مجهزترین کارگاه‌ها به مدت 69 ساعت به صورت کاملا تخصصی برای علاقه‌مندان از سراسر ایران برگزار می‌شود. مدرس این دوره مهندس گویا زمان پور می‌باشد که از سال 86 در این حوزه به صورت تخصصصی فعالیت می‌کند و عضو هیئت علمی مجتمع آموزشی پل می‌باشد.

بهترین آموزشگاه تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر

ما در مجتمع آموزشی پل با سابقه‌ای درخشان در زمینه تربیت متخصصین و  تعمیرکاران تجهیزات کامپیوتری و الکترونیکی مراکز بزرگ کشور به شما کمک می‌کنیم تا به یک تعمیرکار حرفه‌ای کامپیوتر و لپ تاپ تبدیل شوید. دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ به صورت حضوری و بر مبنای آموزش عملی ارائه شده است تا کارآموزان به صورت کاملا عملی مهارت‌های لازم را کسب کنند.

شرایط دوره حضوری تعمیرات لپ تاپ در رشت

کسانی که قصد شرکت در دوره آموزش تعمیرات لپتاپ مجتمع آموزشی پل را دارند، در ابتدا باید شرایط شرکت در این دوره را بدانند. در ادامه این بخش با مطالعه شرایط ثبت نام در دوره، پاسخ سوال‌های خود را پیدا می‌کنید.

شرایط دوره حضوری تعمیرات لپ تاپ

شرایط سنی برای دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ

اولین سوالی که کاربران درباره دوره آموزش تعمیر کامپیوتر می‌پرسند، شرایط سنی است. افراد بالای 13 سال می‌توانند در این دوره ثبت نام کنند و مهارت تعمیر لپتاپ، کامپیوتر، کنسول‌های بازی، پرینتر، اسکنر و ماینرهای ارزهای دیجیتال را به دست آورند. در دوره‌های پیشین تعمیرات لپتاپ، کارآموزان در رده‌های سنی مختلفی از دهه ۳۰ و ۴۰ تا ۷۰ و ۸۰ حضور داشتند.

مهارت‌های مورد نیاز دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ

اگر تصور می‌کنید که ورود به این دوره نیازمند دانش اولیه و پیش زمینه‌های خاصی است، سخت در اشتباه‌اید! دوره تخصصی تعمیرات لپ تاپ مجتمع پل از صفر تا صد آموزش را ارائه می‌دهد و به هیچ دانش و مهارت اولیه‌ای نیاز ندارد. این موضوع سبب می‌شود تا تمامی افراد مبتدی تا نیمه حرفه‌ای بتوانند از این دوره استفاده کنند.

شرایط تحصیلی برای شرکت در دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ

برای کسب مهارت در حوزه تعمیرات لپتاپ، مدرک تحصیلی شما اهمیت ندارد. در مجتمع آموزشی پل افراد با مدرک، دیپلم تا کارشناسی ارشد و دکتری در این رشته ثبت نام کرده و مهارت‌های لازم را به دست آورده‌اند. اگر رشته تحصیلی شما به حوزه نرم افزار یا سخت افزارهای کامپیوتری مربوط است، مسیر شما هموارتر می‌شود، اما در نهایت مهارت شما و دیگر افراد را تنها تلاش و کوشش شما مشخص می‌کند نه مدرک دانشگاهی!

ابزارهای مورد نیاز برای دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ

در کارگاه‌های تخصصی مجتمع پل کلیه ابزارها و لوازم مورد نیاز برای تعمیرات لپتاپ در اختیار کارآموزان قرار دارد. در واقع شما نیاز به تهیه هیچ ابزاری نخواهید داشت و برای شرکت در کلاس تنها به قلم و خودکار برای نکته‌برداری نیاز دارید! مجتمع آموزشی پل کلیه امکانات برای آموزش‌های عملی را فراهم می‌کند.

نحوه ثبت نام و ظرفیت کلاس‌های تعمیرات لپ تاپ

برای ثبت نام دوره حضوری تعمیرات لپتاپ مجتمع پل می‌توانید از طریق گزینه ثبت نام در همین صفحه اقدام نمایید و با واریز پیش پرداخت کلاس خود را رزرو نمایید و در صورت نیاز، مشاوران ما برای پاسخ‌گویی به سوالات و ابهامات شما آماده هستند. ظرفیت کلاس‌ها در دوره آموزش تعمیرات کامپیوتر با هدف حفظ کیفیت دوره بسیار محدود می‌باشد و سالانه فقط 80 نفر ظرفیت ثبت نام رشته تعمیرات لپ تاپ در مجتمع اموزشی پل را دارند.

شرکت در دوره آموزشی تعمیرات لپ تاپ از مبتدی تا حرفه ای با شرایط ویژه

دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ در مجتمع پل شامل کلیه مهارت‌ها از سطح مبتدی تا حرفه‌ای است. تجربه ۲۰ ساله مجتمع پل در کنار ویژگی‌ها و شرایط خاص این مجتمع، آن را به بهترین انتخاب برای کسب دانش و مهارت در زمینه تعمیرات لپ تاپ در ایران تبدیل می‌کند. بعد از شرکت در این دوره علاوه بر توانایی تعمیر انواع لپ تاپ و ماینر، به راحتی می‌توانید با شرکت در یک دوره کوتاه مدت تعمیر کنسول های بازی مثل پلی اسیشن و ایکس باکس تخصص مازاد بدست بیاورید و درامد خود را افزایش دهید.

دوره آموزشی تعمیرات لپ تاپ از مبتدی تا حرفه ای

دوره حضوری آمورش تعمیرات لپ تاپ در مجتمع آموزشی پل در شهر رشت برگزار می‌شود و هر ساله علاقه‌مندان زیادی از استان‌ها و شهرهای مختلف ایران مثل تهران، قزوین، مازندران، تبریز، ارومیه، بوشهر، اصفهان، کرمان و غیره در این دوره شرکت می‌کنند.

دوره تعمیرات لپ تاپ با ظرفیت محدود سالانه 80 نفر برگزار می‌شود تا کیفت بالای دوره حفظ شود. شهر رشت و استان گیلان با  فضای گردشگری زیبا و مقرون به صرفه و دارا بودن آب و هوایی دلنشین و البته هزینه‌های اقامت کمتر نسبت به شهر تهران باعث شده کارآموزان زیادی هر ساله راهی شهر رشت شوند تا در مجتمع آموزشی پل در یک ماه دوره آموزش لپ تاپ را سپری کنند. مهارت آموزان مهمان علاوه بر یادگیری تعمیرات لپ تاپ به صورت تخصصی با سفر به گیلان، دوره تعمیرات لپ تاپ را با خاطرات زیبای این سفر به اتمام می‌رسانند.

وبلاگ سفر به رشت برخی از کاراموزهای دوره تعمیرات لپ تاپ را می‌توانید اینجا مشاهده کنید و برای رزرو خوابگاه می‌توانید اینجا کلیک کنید.

ویژگی‌ها و شرایط دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ مجتمع آموزشی پل را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

 • آموزش علمی و کاربردی متناسب با بازار کار داخلی و بین المللی
 • ارائه مدارک معتبر دانشگاهی و فنی و حرفه‌ای
 • بهره‌مندی از اساتید حرفه‌ای، باتجربه، متخصص و دلسوز
 • کارگاه‌های عملی مجهز در رشته تعمیرات لپتاپ
 • دوره‌های کوتاه مدت با سرفصل‌های مفید
 • عدم نیاز به پیش زمینه‌های علمی در حوزه تعمیرات لپ تاپ یا کامپیوتر
 • هزینه مناسب و معقول با امکان پرداخت اقساطی
 • نظم و پیوستگی در فرایند آموزشی و اخذ گواهینامه بین المللی
 • معرفی به بازار کار و دعوت به همکاری از کاراموزان برتر دوره

 

طرح تخفیف کیلومتر برای دوره آموزش کامپیوتر و لپ تاپ

اگر قصد دارید از شهرهای اطراف استان گیلان که تا رشت فاصله زیادی دارند مثل تالش، آستارا، لاهیجان، رامسر، چالوس و غیره در دوره تعمیرات لپ تاپ مجتمع آموزشی پل شرکت کنید شاید هزینه ایاب ذهاب شما بالا باشد. شما می‌توانید از خوابگاه استفاده کنید و در یک ماه دوره تعمیرات لپ تاپ خود را سپری کنید. در صورتی که تمایل به استفاده از خوابگاه یا سایر اقامتگاه‌های معرفی شده را ندارید، می‌توانید به میزان فاصله شهرتان تا رشت از تخفیف کیلومتر استفاده کنید تا بخشی از هزینه ایاب ذهاب شما تامین شود. 

طرح تخفیف کیلومتر برای دوره آموزش کامپیوتر و لپ تاپ

هر ساله علاقه‌مندان زیادی از شهرهای مختلف استان گیلان و مازندران و زنجان در دوره تعمیرات لپ تاپ شرکت می‌کنند و از تخفیف ویزه طرح کیلومتر استفاده می‌کنند. شما با ورود به صفحه مورد نظر با انتخاب شهر خود می‌توانید میزان تخفیف و شرایط اختصاصی که جهت سهولت شرکت در دوره تعمیرات لپ تاپ برای شهر شما در نظر گرفته شده را مشاهده فرمایید. کلیک کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد طرح تخفیف کیلومتر کسب نمایید.

سوابق مجتمع آموزشی پل

با نگاهی به کارنامه و سوابق درخشان مجتمع آموزشگاهی پل، دیگر هیچ شکی برای ثبت نام در کلاس تعمیرات لپ تاپ باقی نمی‌ماند. بیش از ۲۰ سال از تاسیس مجتمع پل و آغاز فعالیت آن می‌گذرد. این آموزشگاه در طول سال، صدها نیروی متخصص را در رشته‌های مختلف تربیت کرده است. از جمله سوابق درخشان پل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

دوره تعمیرات لپ تاپ از صفر تا صد
 • بنیان گذار و تدوین رشته خدمات تخصصی تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر به صورت پودمانی مورد تایید وزرات علوم، تحقیقات و فناوری
 • تاییدیه فنی از معاونت راهبردی ریاست جمهوری و شورای عالی انفورماتیک
 • مولف محبوب ترین کتاب آموزشی تعمیرات با عنوان «پرتقال»
 • مخترع ربات هوشمند عیب‌یاب سخت افزاری برای اولین بار در دنیا
 • کارآفرین برتر کشوری در حوزه خدمات آموزشی طی سال‌های متوالی
 • اخذ تقدیر‌نامه از استانداری با عنوان برترین موسسه آموزشی اشتغال‌زا برای جوانان

 

آموزش فوق تخصصی تعمیر لپ تاپ در مجتمع آموزش پل با بیش از 20 سال سابقه

اگر در فکر یک شغل جدید با وجهه اجتماعی مناسب و البته پردرآمد و کاربردی هستید و همچنین نیم نگاهی به مهاجرت دارید، یادگیری تعمیرات لپ تاپ انتخاب مناسبی برای شما می‌باشد. چون در هر جای دنیا که باشید این مهارت برای شما درامد و شغل با وجهه مناسب را به ارمغان می‌آورد. برای ورود به این عرصه شغلی ابتدا باید مهارت‌های لازم را کسب کنید که البته همت و تلاش شما در این راه یک عامل کلیدی و تعیین کننده است.

آموزش فوق تخصصی تعمیر لپ تاپ در مجتمع آموزش پل با بیش از 20 سال سابقه

اگر عزم اراده لازم رو برای یادگیری تعمیرات لپ تاپ دارید ما می‌توانیم با اطمینان کامل به شما بگوییم، مجتمع آموزشی پل به عنوان بهترین آموزشگاه تعمیرات لپ تاپ در ایران با تمام توان، تجربه و امکانات در کنار شما می‌باشد تا قدم‌های درستی در این مسیر بگذارید و تا پایان این راه از حمایت و پشتیبانی رایگان متخصصین ما بهره‌مند خواهید شد. این دوره آموزشی یک سرمیه گذاری بدون ریسک روی خودتان است، برای ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ، همین حالا بدون شک و تردید دکمه ثبت نام را لمس کنید و مبلغ ناچیز پیش‌پرداخت را پرداخت نمایید تا رزرو اولیه شما انجام شود و با خیال راحت در این دوره تخصصی شرکت کنید و وارد بازار حرفه‌ای تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ شوید و درآمد خود را افزایش دهید.

 

نظرات فن آموزان
نظر فاروق شیخ انصاری
فاروق شیخ انصاری
فاروق شیخ انصاری
فن آموز
نظر علیرضا پوررفیع
علیرضا پوررفیع
علیرضا پوررفیع
فن آموز
نظر سعیده طباطبائی
سعیده طباطبائی
سعیده طباطبائی
فن آموز
نظر محمد شهیدیان
محمد شهیدیان
محمد شهیدیان
فن آموز
سرفصل های آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر
توضیحات بیشتر
مزایای آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر
توضیحات بیشتر
شرایط بازار کار آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر
توضیحات بیشتر
ابزارآلات مورد استفاده برای شروع کار بعد از اتمام دوره
توضیحات بیشتر
مدارک و گواهینامه ها
توضیحات بیشتر

نمایش قسمتی از کارگاه آموزش مجتمع پل

بررسی اشکالات لپ تاپ خاموش
تشریح کامل کنسول بازی ps4 اسلیم همراه با دسته کنترل
PDF آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر
دانلود کنید
ویدئو های آموزشی مرتبط
تست و شناسایی نیمه هادی ها (فت)
ویدئو های آموزش تعمیرات لپ تاپ
تست و شناسایی نیمه هادی ها (فت)
قطعه نیمه هادی fet که مخفف(field effect transistor) میباشد به معنی ترانزیستور با اثر میدان در مدارات زیادی مانند پاور کامپیوترو پاور کنسولهای بازی وتغذیه ماینرها و پاور پرینترها ومدارات...
رایگان
آموزش رفع اشکال شارژر لپ تاپ
ویدئو های آموزش تعمیرات لپ تاپ
آموزش رفع اشکال شارژر لپ تاپ
شارژرهای لپتاپ همواره درحال شارژ باطری لپتاپ یا تغذیه مدارات لپتاپ هستند، بنابراین ممکن است زودتر از آنچه انتظار میرود خراب شوند بنابراین:مراحل باز کردن را به ترتیب زیر دنبال...
رایگان
آموزش تست و جریان کشی در لپ تاپ سالم
ویدئو های آموزش تعمیرات لپ تاپ
آموزش تست و جریان کشی در لپ تاپ سالم
جریان کشی یک روش حرفه ای برای بررسی مصرف انرژی دستگاههای الکترونیکی است. این دستگاهها برای کار نیاز به ولتاژ دارند و بر اساس ساختار و طراحی سخت افزاری مصرف...
رایگان
سوالات متداول
نظرات کاربران
نام و نام خانوادگی
شماره تماس
ایمیل
سید سینا شجاعی فر

سلام وقت بخیر آیا رفع عیوب لپ تاپ هایی که روشن می شوند ولی تصویر ندارند آموزش داده می شود؟

پاسخ
آموزشگاه پل

سلام و عرض ادب. بله در دوره تعمیرات لپ تاپ صفر تا صد تعمیرات به کارآموزان آموزش داده می شود.

مرتضی گنجی فر

با سلام و احترام. برای شرکت در دوره‌های آموزشی تعمیرات چه ابزاری نیاز هست و هزینه تهیه این ابزارها چقدر است ؟

پاسخ
آموزشگاه پل

با سلام- حداقل ابزار لازم برای شرکت در دوره آموزشی تعمیرات لپتاپ و کامپیوتر : ۱.هیتر و هویه  ۲.مولتی متر  ۳.منبع تغذیه دیجیتال ۳۲ولت ۵ امپر  ۴.هند بلوور  ۵.انواع پیچ گوشتی با سایز های متفاوت  کوچک ومتوسط(چهارسو و پنج پر یا ۶ پر اصطلاحا ستاره ای یا ...)در صورت موجود بودن پک پیچ گوشتی با سر های متفاوت ۶.سیم قلع و خمیر فلکسی و رفرشر نوک هویه و سیم تمیز کننده نوک هویه۷.ذره بین دستی یا لوپ رومیزی ۸.قلع کش پمپی وقلع کش سیمی ۹.سیم چین ۱۰.دمباریک ۱۱.اسپری خشک ناهید(برای شستشو یالایه برداری سوکت و...) ۱۲.پنس سرکج یا سرصاف هرکدام ۱عدد نیاز هست و هزینه تهیه آنها نیز متفاوت میباشدشما برای شرکت در دوره حضوری نیاز به خرید ابزارها در حین دوره ندارید چون در کارگاه مجتمع پل همه این ابزارها موجود هست. اما برای شروع کار نیاز به ابزار دارید که میتوانید ابزارهای بالا را تهیه نمایید

مصطفی بادگان

درود/ در این دوره، آموزش تعمیرات لپ تاپ روی برد هم کار میکنید ؟

پاسخ
آموزشگاه پل

سلام-بله در دوره حضوری تعمیرات لپتاپ بررسی و عیب یابی روی برد های لپ تاپ و کامپیوتر به صورت کاملا تخصصی و در کارگاه مجهز به شما آموزش داده میشود.

ملیکا زحمتکش

یکی از بهترین مهارت هایی که میتونیم با این مبلغ یادبگیریم آموزش تعمیرات تخصصی لپ تاپ هست، من این دوره رو شرکت کردم و کاملا راضی بودم

پاسخ
آموزشگاه پل

سلام کاربر عزیز-ممنون از این که برای یادگیری این مهارت، مجتمع آموزشی پل رو انتخاب کردید

رضا حسینی آهویی

درود-من دوره آنلاین اموزش لپ تاپ رو دیدم و واقعا لذت بردم از نوع آموزش و سرفصلها، میخواستم بدونم میتونم توی دوره حضوری هم شرکت کنم؟ شرایطش به چه صورت هست؟

پاسخ
آموزشگاه پل

سلام رضا عزیز/ممنون از این که بسته آموزشی مجتمع پل رو برای یادگیری انتخاب کردید. بلهخ شما می توانید در دوره حضوری شرکت کنید و مبلغی که برای دوره آنلاین پرداخت کردید از دوره حضوری شما کسر می شود.

عبدالرضا محمدیان

با گذروندن این دوره لپ تاپ و کامپیوتر میشه مدرک بین المللی گرفت ؟

پاسخ
آموزشگاه پل

با سلام-بله به راحتی میتونید با گذروندن دوره حضوری تعمیرات لپ تاپ و ماینر، در آزمون شرکت کنید و مدرک بین المللی خودتون رو از مجتمع آموزشی پل دریافت کنید

Vahid Alizadeh

سلام-برای این دوره باید ابزار خرید ؟

پاسخ
آموزشگاه پل

سلام کاربر گرامی چون این دوره به صورت حضوری برگزار می شود، نیاز به خرید ابزار ندارید. چون در کارگاه مجتمع تجهیزات کامل وجود دارد و شما می توانید با بهترین ابزارها کار کنید. اما برای شروع به کار بعد از دوره نیاز به خرید ابزار دارید.

پریچهر بخشی

در این دوره آموزشی میتونیم دوره ماینر رو بخریم ؟ یا اون در طرح دیگری هست ؟

پاسخ
آموزشگاه پل

سلام/بله این دوره همراه با آموزش تعمیرات ماینر هست و شما میتونید در کنار تعمیرات لپ تاپ، تعمیرات تخصصی ماینر رو با سرفصل های بروز آموزش ببینید.

حسین رمضانی

سلام- میخواستم بدونم این دوره لپ تاپ و کامپیوتر بروز هست ؟ یا سرفصل های آن برای چند سال قبل هست؟

پاسخ
آموزشگاه پل

با سلام-کاربر گرامی این دوره به صورت حضوری برگزار می شود و با بروزترین سرفصل ها و با تعمیرات بروزترین لپ تاپ ها و کامپیوترهای دنیا زیر نظر اساتید متخصص در کارگاه های مجهز برگزار می شود.

مهدی زعفری

سلام خسته نباشید. مدت زمان تعمیرات سخت افزار کامپیوتر و لپتاپ چقدر هستش و چقدر هزینه دارد؟

پاسخ
آموزشگاه پل

با سلام-دوره آموزش تخصصی تعمیرات لپتاپ و کامپیوتر مجتمع پل شامل 23 جلسه 3 ساعته میباشد که به صورت حضوری و در شهر زیبای رشت با کارگاه مجهز و همراه با خوابگاه برای کارآموزان سایر شهرها برگزار می شود.هزینه این دوره همراه با آموزش تعمیرات تخصصی ماینر با 27 % تخفیف 6850000 تومان است.

مهدی زعفری

از یه شهرستان دیگ هستم. دوره ی غیر حضوری رو میتونم شرکت کنم ؟

پاسخ
آموزشگاه پل

سلام، بله، شما میتونید بسته آموزش آنلاین تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر رو از لینک زیر خریداری کنید و مدرک بین المللی خودتون رو هم تهیه کنید: https://poulgilan.com/plan/13/آموزش-آنلاین-تعمیرات-لپتاپ

پاسخ

مقالات لپ تاپ و کامپیوتر

مقالات لپ تاپ و کامپیوتر
تفاوت uefi و legacy چیست و هرکدام چه کاربردی دارند؟

تفاوت uefi و legacy چیست و هرکدام چه کاربردی دارند؟

امروزه سیستم‌ها در بحث نرم‌افزاری بسیار ارتقا پیدا کردند و هر کدام از بخش‌های نرم‌افزاری آن دارای قابلیت مدیریت و بررسی است. یعنی اینکه در صورت وجود هرگونه مشکل در سیستم‌ها، شما می‌توانید از طریق روش‌های نرم‌افزاری اقدام به رفع مشکل کنید. ازآنجایی‌که سیستم‌عامل‌ها از بخش‌های مختلف سخت‌افزاری و نرم‌افزاری تشکیل شده‌اند و هر کدام از آنها مشکلات مربوط به خود را دارند، باید بخشی از سیستم به‌عنوان مرکز مدیریت نرم‌افزاری در سیستم عامل قرار بگیرد.

09 بهمن 1402

بیشتر

مقالات لپ تاپ و کامپیوتر
آموزش ارتقاء رم لپ تاپ و کامپیوتر با بهترین روش ها

آموزش ارتقاء رم لپ تاپ و کامپیوتر با بهترین روش ها

با ارتقا دادن رم لپ تاپ شما فقط در بخش سرعت سیستم تغییر ایجاد کرده‌اید و اگر قصد دارید تا مثلاً حافظه بیشتری رو بر روی لپ‌تاپ کامپیوتر خود تجربه کنید باید افزایش رم لپ تاپ با هارد را برای سیستم خود انجام دهید. تأثیر ارتقا رم لپ تاپ در عملکرد کلی سیستم بسیار تأثیرگذار بوده و به دلیل اینکه رم یک حافظه اجرایی است پس در اجرای برنامه‌ها نیز تأثیرات بسیار مثبتی خواهد گذاشت. در ادامه قصد داریم تا نحوه ارتقا رم لپ تاپ را به صورت مرحله به مرحله به شما آموزش دهیم و البته این آموزش در کامپیوترها نیز بسیار مشابه می‌باشد.

26 دی 1402

بیشتر

مقالات لپ تاپ و کامپیوتر
راه های افزایش سرعت لپ تاپ و کامپیوتر به صورت کاربردی

راه های افزایش سرعت لپ تاپ و کامپیوتر به صورت کاربردی

اگر شما سیستم خود را در شرایطی مناسب قرار نمی دهید و از آن استفاده درست نمی کنید طبیعتاً انتظار سرعت بالا را نیز نباید داشته باشید.عملکرد سخت‌افزار یک دستگاه با نرم‌افزار آن کاملاً رابطه مستقیم دارند و اگر نرم افزار به درستی از بخش‌های سخت‌افزاری جهت اجرا دستورات شما کار نکشد، در نتیجه سرعت سیستم شما نیز کاهش پیدا می‌کند.

18 دی 1402

بیشتر

مقالات لپ تاپ و کامپیوتر
دلایل مختلف داغ شدن انواع لپ تاپ ها همراه با روش های حل آن

دلایل مختلف داغ شدن انواع لپ تاپ ها همراه با روش های حل آن

زمانی که با هر دستگاهی که کار می‌کنید باید بدانید که احتمال افزایش دما در آن وسیله وجود دارد و این موضوع در دستگاه‌های الکترونیکی بسیار بیشتر دیده می‌شود؛ چون عموماً با ولتاژ و جریان سروکار دارند.یکی از دستگاه‌هایی که بیشتر ممکن است افزایش دمای آن به وجود آید لپ‌تاپ‌ها هستند.با این حال باید بدانید که دمای لپ‌تاپتان نباید خیلی بالا برود و فقط در حد و اندازه طبیعی آن قابل قبول است؛ زیرا داغ شدن لپ تاپ شما می‌تواند به مرور باعث به وجود آمدن مشکلاتی به مراتب بدتر و جبران ناپذیر شود.

04 دی 1402

بیشتر

مقالات لپ تاپ و کامپیوتر
آموزش نصب بازی در نسخه های ps5

آموزش نصب بازی در نسخه های ps5

لی استیشن عموما در سه ریجن امریکا و اروپا و خاورمیانه و ژاپن تولید میشوند ودر زمانی در پلی استیشن 4 ریجن لاک وجود داشت وشما نمیتوانستید با ریجن ژاپن در امریکا بازی کنید یا اگر بازی میخریدید باید با ریجن دستگاه شما یکی بود امااین مشکل اکنون وجود ندارد اما با این وجود هنوز نسخه اروپا گرانتر از همه سپس ریجن اروپا در رده دوم و ریجن ژاپن از همه ارزانتر است اصولا ریجن ژاپن برای شما مشکلی بوجود نمیاورد فقط در بازی جای کلیدهایXوOجابجا است اپس بهترین گزینه خرید اروپا است.

23 آذر 1402

بیشتر

مقالات لپ تاپ و کامپیوتر
تعویض صفحه نمایش لپ تاپ ایسوس

تعویض صفحه نمایش لپ تاپ ایسوس

خرابی صفحه نمایش یک لپ ‌تاپ می‌تواند مشکل بسیار بزرگی باشد و ما در این مقاله قصد داریم تا نحوه رفع مشکل و تعویض صفحه نمایش لپ تاپ ایسوس را به شما آموزش دهیم.قبل از هر چیز باید بگوییم که شکستن صفحه نمایش لپ ‌تاپ ایسوس شما به معنی این است که باید صفحه نمایش لپ‌ تاپتان تعویض شود و نیازمند زمان و هزینه خاص خود است. 

22 آبان 1402

بیشتر

مشاوره رایگان تلفنی