×
کاربر مهمان
ورود | عضویت

تعمیر گوشی آیفون

تعمیر گوشی های آیفون به دلیل ظرافت و ساختار متفاوت در ساخت این برند، نیاز به مهارت بالا و تجهیزات پیشرفته ای دارد تا دچار آسیب های جدی تری نشود. ممکن است با تعمیر گوشی خود در جای نامناسب ، نه تنها مشکل آن را برطرف نکنند بلکه عیب و ایرادات دیگری نیز برای گوشی شما به وجود بیاورند زیرا تعمیر محصولات اپل نیازمند یک مرکز تعمیرات تخصصی دارد که هم تعمیرکار آن آموزش پیشرفته ای دیده باشد و هم تجربه بسیار بالا در حوزه تعمیرات آیفون داشته باشد و هم اینکه آن مرکز، مجهز به ابزارآلات پیشرفته و مختص محصولات اپل باشد و هم یک مرکز معتبر جهت پاسخگوی نیاز و مشکلات شما باشد.

مجتمع آموزشی پل با 20 سال سابقه درخشان در حوزه آموزش تعمیرات موبایل و مبتکر دوره های اشتغال محور و همچنین نویسنده کتاب تعمیرات موبایل پرتغال و مخترع دستگاه عیب یاب گوشی های موبایل بزرگترین مرکز تعمیرات موبایل برندهای آیفون ، سامسونگ ، شیامی و... در شمال کشور می باشد که از تمام شهرهای ایران برای تعمیرات گوشی به این مرکز ارسال می شود.

تعمیرات تخصصی گوشی آیفون

گوشی های آیفون مانند سایر برندهای دیگر شامل معایب سخت افزاری و نرم افزاری می شود که باید تعمیرکار مجرب با تجربه و علم خود قبل از باز کردن گوشی و اقدام به تعمیر سخت افزاری ، عیب یابی کرده و تشخیص درست برای تعمیر گوشی نماید زیرا ممکن است دستگاه دارای ایراد نرم افزاری باشد و با رفع مشکل آن نیاز به باز کردن دستگاه نباشد. همچنین به غیر از تعمیر گوشی آیفون سایر محصولات اپل مانند تعمیر اپل واچ و آیپد و ایرپاد نیز انجام می شود.

با توجه به نوع مشکل و شدت آسیب به وجود آمده برای گوشی تعمیرکار اقدام به عیب یابی و تعمیر گوشی آیفون می نماید. تعمیرات سخت افزاری از قبیل تعمیر و تعویض ال سی دی، تعویض باتری ، تعویض فلت شارژ ، تعویض و تعمیر فینگر پرینت ، تعویض و تعمیر فیس آی دی ، رفع مشکلات آنتن دهی ، تعویض هارد و ریبال سی پی یو ، رفع مشکلات شارژ ، رفع مشکلات تغذیه دستگاه و همچنین رفع مشکلات صدا و بسیاری دیگر از مشکلات سخت افزاری روی برد گوشی های آیفون که با تخصص و تجربه ی بسیار بالا تعمیرکار در مجتمع آموزشی پل از قدیمی ترین مدل های آیفون تا جدیدترین آنها مانند آیفون 14 ، آیفون 15 ... انجام می شود .

رفع مشکلات نرم افزاری مانند هنگ کردن ، بوت لوپ(ری استارت کردن دستگاه) ، حل مشکلات خاموشی ، رفع ایرادات مربوط به اپل آی دی، حذف و آنلاک اپل آی دی های قفل شده و دیگر خدمات نرم افزاری گوشی های آیفون در مجتمع آموزشی پل انجام می شود.

ابزار تعمیرات گوشی آیفون

رفع تمامی ایرادات فوق علاوه بر مهارت و تجربه تعمیرکار نیازمند ابزارآلات و تجهیزات به روز نیز می باشد که ما در مجتمع آموزشی پل با توجه به اینکه حرف اول در آموزش تعمیرات موبایل و تعمیرات تخصصی را در ایران می زنیم باید تمامی تجهیزات به روز را محیا کنیم و این باعث شده که رفع تمامی ایرادات که نیازمند ابزار به خصوص در تعمیر گوشی آیفون است در مجتمع آموزشی پل وجود داشته باشد ، تجهیزاتی از قبیل پروگرامر هارد ، پروگرامر سی پی یو ، هیتر و هویه های مخصوص برای سیم کشی تخصصی روی برد ، شابلون طبقات ، ابزارهای دقیق برای جریان کشی برد و...

 

تلفن تماس جهت همانگی:

 01333343030

 

مشاوره رایگان تلفنی