×
کاربر مهمان
ورود | عضویت

درخواست خوابگاه

امروز قشر جوان به دلایل مختلف از خوابگاه استفاده می کند. از آنجایی که افراد برای کار و یا آموزش و حتی ماجراجویی و مستقل زندگی کردن و گردشگری به شهرهای دیگر سفر می کنند و با توجه به قیمت بالای اجاره مسکن و هتل، انتخابشان برای سکونت خوابگاه تمیز و امن در مرکز شهر است. استان گیلان نیز با جاذبه های طبیعی بسیار زیبا و بکر و آب و هوای معتدل یکی از استان های پرطرفدار برای گردشگری می باشد و شهر رشت نیز بزرگترین شهر پرجمعیت شمال کشور، شهری زیبا و همیشه بیدار با مردمی مهمان نواز ، با فرهنگ و با اصالت و بسیار امن توانسته مسافران و گردشگران زیادی را جذب کند.

از آنجایی که کارآموزان زیادی از شهرهای مختلف ایران برای آموزش دوره های خود، مجتمع آموزشی پل را انتخاب می کنند که هم دوره خود را بگذرانند و هم از استان گیلان و شهر زیبای رشت دیدن کنند.ما برای رفاه حال شما عزیزان خوابگاهی بسیار زیبا و تمیز در مرکز شهر با فاصله ی 10 دقیقه ای تا مجتمع در نظر گرفتیم تا بتوانید با خیالی راحت هم دوره آموزشی خود را بگذرانید و هم در این مدت از شهرهای بسیار زیبای استان گیلان دیدن نمایید.

از آنجایی که درخواست خوابگاه بسیار بالاست حتما همراه با ثبت نام در دوره آموزشی ، خوابگاه خود را نیز رزرو کنید تا برای شما کارآموز عزیز تخفیف و نرخ کارآموزی برای خوابگاه در نظر گرفته شود. همچنین اگر شما در این شهر دانشجو نیز اگر باشید می توانید خوابگاه با نرخ دانشجویی نیز رزرو کنید.بسیاری از مسافران و گردشگران استان گیلان به دلیل مرکزیت شهر رشت و برای مقرون به صرفه بودن هزینه ها از خوابگاه در مرکز شهر می توانند استفاده کنند.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر و رزرو خوابگاه با مشاورین ما در ارتباط باشید و رزرو خود را انجام دهید.

مشخصات اولیه کارآموز
نام و نام خانوادگی
شماره موبایل
کد ملی
ایمیل
نوع ثبت نام شما در دوره
کد کارآموزی
در صورت فراموشی کد کارآموزی خود، با شماره تلفن 013-33333145 تماس حاصل فرمایید.
مشاوره رایگان تلفنی