×
کاربر مهمان
ورود | عضویت
بسته آموزش تعمیرات موبایل با طعم لیمو شامل آموزش ۰ تا ۱۰۰ تعمیرات تخصصی موبایل، سخت افزار و نرم افرار میباشد. بهترین کیفیت تصویر برداری ، ۲۴ ماه آپدیت رایگان ویدئوهای جدید ، گواهینامه بین المللی و پشتیبانی آموزشی در تعمیرات ، تجربه یک آموزش خاص را برای شما به ارمغان خواهد آورد
گارانتی بازگشت کامل وجه در صورت عدم رضایت
img
آموزش تعمیرات سخت افزاری موبایل
1,200,000 تومان
img
آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل
600,000 تومان

دوره آنلاین تعمیرات سخت افزار شامل 23 قسمت و آموزش نرم افزار شامل 9 قسمت است، که جدید ترین دوره تعمیراتی موبایل در ایران میباشد - تولید شده در بهار 1401

23%
تخفیف دوره: 420,000 تومان
مبلغ قابل پرداخت: 1,380,000 تومان

معرفی دوره و سرفصل های آموزش تعمیرات موبایل لیمو

آموزش آنلاین تعمیرات موبایل با بسته آموزشی لیمو

برای کسب درآمد در بازار پر رونق تعمیرات موبایل و تبلت لازم است تا این حرفه را به صورت پایه‌ و اصولی آموزش ببینید تا قادر به تعمیر و عیب یابی همه ی برند های جدید بازار شوید. اگر به مهارت تعمیرات موبایل علاقمند هستید ولی زمان رفتن به کلاس حضوری و هزینه ی بالای آن به صرفه نیست می توانید آموزش تعمیرات موبایل را به صورت آنلاین با بسته آموزشی لیمو ، به صورت کاملا عملی و جامع از صفر تا صد بدون پیشنیاز یاد بگیرید.

معرفی رشته تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل به عنوان یک حرفه ی تخصصی در ایران و سایر نقاط دنیا شناخته میشود. بر خلاف آن چیزی که امروز در جامعه با آن مواجه هستیم تعمیرکار تلفن همراه به کسی گفته نمی شود که فقط قادر است صفحه نمایش گوشی یا تاچ شکسته یا سوکت شارژ  آن را تعویض کند و یا گوشی آب خورده را تعمیر کند، بلکه تعمیرکار موبایل باید توانایی عیب یابی بردهای الکترونیکی چندلایه و تعویض آی سی های بسیار کوچک و حساس روی برد را داشته و همچنین توانایی پروگرام مجدد آی سی ها و رفع مشکلات نرم افزاری را داشته باشد.

این امر نیازمند آموزش بسیارحرفه ای و ازپایه میباشد که شامل نقشه خوانی، عیب یابی برد تلفن همراه ورفع مشکلاتی مانند عدم آنتن دهی ،تخلیه سریع شارژ،روشن نشدن مداروغیره میباشد، یادگیری الکترونیک پایه ، کار با دستگاهای تعمیرات موبایل ،ترفند های تجربی در تعمیر انواع برند های مختلف موبایل بخشی انکار ناپذیر در آموزش تعمیرات موبایل میباشد.

آموزش تعمیرات موبایل فنی حرفه ای

تعمیرکار حرفه ای یا تعویض کار موبایل ؟

تعویض کار

شما با استفاده از یوتیوب و یا نشستن در کنار یک تعمیرکار یا تعویض کار تلفن همراه یا شرکت در یک دوره آموزش تعمیرات موبایل حضوری یا آنلاین مبتدی به آسانی باز وبسته کردن موبایل و تعویض قطعاتی مثل صفحه نمایش، تاچ، اسپیکر و سوکت شارژ را خواهید آموخت ولی انتظار درآمد بالا یا فرصت های شغلی بسیار خوب را نداشته باشید چون یک تخصص محسوب نمیشود.

تعمیرکار موبایل

علاقه و تمرکز برای یادگیری مفاهیم تخصصی تعمیرات موبایل، تجربه مربی در این حرفه و نوع انتقال مطالب میتواند تجربه خوش طعم یک مهارت حرفه ای را برای شما به ارمغان بیاورد. به خاطر داشته باشید صبوری و ثابت قدم بودن شما در این مسیر بسیار حائز اهمیت میباشد. یک تعمیرکار حرفه ای موبایل درآمد خوبی خواهد داشت و درنقاط مختلف دنیا این درآمد متفاوت است. 

دوره تخصصی تعمیرات موبایل فنی و حرفه ای

راه میانبر برای یادگیری در دوره آموزش تعمیرات موبایل !

دوست عزیز یادگیری تعمیرات موبایل به صورت تخصصی در طول یک شب یا 10 روزه امکان پذیر نیست پس بهتر است با خودمان صادق باشیم، این مدت برای هر شخص متفاوت است ولی برای همه 3 مرحله یکسان دارد.

1. انتخاب درست و شروع به یادگیری

2. مرور چندین مرتبه مباحث و رفع اشکال و یادگیری کامل سرفصل های دوره آموزشی موبایل

3. شروع تجربه در کسب و کار، تمرین و کاهش ترس

در هیچ کدام از این 3 مرحله نباید متوقف شوید شما با تجربه مستمر و درگیری با کار، روز به روز بهتر  و اعتماد به نفستان در این رشته زیاد خواهد شد و مهارت شما افزایش خواهد یافت، پس برای یادگیری در آموزش تعمیرات موبایل هیچ میانبری جز علاقه و همت شخصی وجود ندارد، و فریب تبلیغاتی که شما را با زرق و برق و دریافت مبالغ بسیار بالا در طول 30 روز متخصص میکنند را نخورید

دوره آموزش آنلاین تعمیرات موبایل لیمو

بهترین را یادگیری آموزش تعمیرات تخصصی موبایل، با بسته جامع لیمو

ما به شما اطمینان میدهیم هرگز طعم دلنشین این دوره آموزشی ( بسته اموزش انلاین لیمو ) را فراموش نخواهید کرد، تمام مباحثی که برای یک متخصص تعمیرات تلفن همراه لازم است را در این دوره آموزش خواهید دید .این دوره همراه با کلام شیوای مربیان بسیار با تجربه مجتمع آموزشی پل و تصویر برداری بسیار حرفه ای وپشتیبانی مناسب برای رفع مشکلات شما طراحی وتدوین گردیده است. 

مدرس این دوره تخصصی تعمیرات موبایل جناب آقای داوود بخشی پور با بیش از 12 سال سابقه کاری در حوزه آموزش و خدمات تعمیرات موبایل میباشد که در این بسته آموزش آنلاین با ارائه جزئی ترین مباحث با کلامی شیوا به صورت عملی و تخصصی یادگیری را برای شما آسان تر میکند.

قابل ذکر است مجتمع آموزش پل مبتکر و تدوین گر این رشته در دانشگاه علمی و کاربردی مورد تایید وزارت علوم به شماره استاندارد 24154541513 برای اولین بار در ایران میباشد

 

چرا شما حتی اگر قصد شرکت در دوره حضوری را داشته باشید ما دوره آموزشی تعمیرات لیمو را به شما پیشنهاد میکنیم !

  1. با هزینه بسیار کم نسبت به دوره های حضوری این دوره آموزشی آنلاین، توانایی لازم برای ورود به بازار کار را خواهید داشت
  2. در صورتی که بعد از سپری نمودن دوره آنلاین تعمیرات لیمو تمایل به شرکت دوره آموزشی حضوری داشته باشید با صرف هزینه بسیار کم و چند جلسه رفع اشکال و کار عملی نتیجه بسیار خوبی خواهید گرفت.
  3. به دلیل آشنا شدن کامل شما با سرفصل ها و مباحث تخصصی شما فریب افراد و موسساتی که وعده یادگیری تعمیرات موبایل را با مبالغ هَنگفت میدهند را نخواهید خورد.
آموزش تعمیرات موبایل از مبتدی تا پیشرفته

آموزش آنلاین تعمیرات موبایل ببینید و وارد بازارکار شوید

بسته آمورش آنلاین تعمیرات موبایل با طعم لیمو حاصل بیش از 20 سال تجربه در آموزش این رشته تخصصی و پردرآمد است.این دوره آموزشی کاملا مخصوص بازار کار طراحی و تدوین شده و یادگیری را برای شما بسیار آسان و دلنشین میکند، با هزینه بسیار کم دوره آنلاین لیمو همیشه در دسترس شما خواهد بود که آموزش تعمیرات سخت افزاری شامل : عیب یابی انواع برد الکترونیکی چندلایه تلفن همراه و تعویض آی سی های بسیار کوچک و حساس روی برد، الکترونیک پایه ، نقشه خوانی و عیب یابی مدارات تلفن همراه ورفع مشکلاتی مانند عدم آنتن دهی ،تخلیه سریع شارژ،روشن نشدن و همچنین کار با دستگاهای تعمیرات موبایل ،ترفند های تجربی در تعمیر انواع برند های موبایل می باشد.

آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل با بسته لیمو :

در بخش آموزش تعمیرات نرم افزار لیمو با نرم افزار موبایل و مشکلات آن آشنا میشوید و مفاهیم اولیه مانند سیستم عامل پلتفرم و ویژگی هر کدام از آنها را با همدیگر بررسی می کنیم و اینکه گوشی های روشن و خاموش چه مشکلات نرم افزاری می توانند داشته باشند و روش‌هایی مثل سافت ریست، هارد ریست را مورد بررسی قرار می‌دهیم و حتی محیط دانلود مود و ریکاوری مود را بررسی می‌کنیم، با این آموزش‌های نرم افزاری و پیش نیازها میتوانیم گوشی هایی مثل سامسونگ،ال جی، سونی و مدل های دیگر را فلش کنیم و البته با نرم افزارهای آشنا میشوید که جهت بکاپ گرفتن و ریستور کردن اطلاعات استفاده می شوند

جهت بکاپ گرفتن و ریستور کردن اطلاعات هم روش های مختلف نرم‌افزاری را بررسی می‌کنیم و در کنار آن با نحوه کار باکس و دانگل و تجهیزات نرم افزاری آشنا میشیم و با آنها کار می‌کنیم، در پایان این دوره گواهینامه معتبر تکنسین تلفن همراه که یک مدرک بین المللی میباشد را دریافت خواهید کرد.

آموزش تعمیرات نرم افزار پل

برخی از افتخارات مجتمع آموزشی پل با بیش از 20 سال سابقه ، به شرح زیر می‌باشد:

  • مبتکر آموزش‌های اشتغال‌محور در ایران(ثبت شده) مورد تایید وزارت علوم،تحقیقات و فناوری
  • اخذ تقدیرنامه از استاندار گیلان به عنوان برترین موسسه آموزشی اشتغال‎ زا در گیلان
  • کارآفرین برتر کشوری سال‌های متوالی در حوزه‌ی خدمات آموزشی
  • دارای تاییدیه فنی از معاونت راهبردی ریاست جمهوری و شورای عالی انفورماتیک
  • تالیف پرفروش‌ترین کتاب آموزشی تعمیرات موبایل با طعم پرتقال به شماره شابک9-5440-54-964-978
  • مخترع ربات هوشمند عیب‌یاب سخت‌افزاری برای اولین بار در دنیا به شماره ثبت 032457.الف/89 در کانون ثبت اختراعات
دوره اموزش انلاین تعمیرات موبایل

پیشنهاد ویژه مجتمع آموزشی پل به شما عزیزان شرکت در دوره آموزشی آنلاین میباشد

تهیه دوره آموزش تعمیرات موبایل از مبتدی تا حرفه ای با بسته تخصصی لیمو

 مهارت آموزانی که دوره تعمیرات آنلاین مجتمع پل را خریداری میکنند به صورت همیشگی این ویدیو های آموزشی در اختیار آنها قرار میگیرد و با آپدیت بعدی نیز این برای آنها به روز رسانی میگردد، و همیشه این امکان برای آنها وجود دارد که جدیدترین ویدیو آموزشی تعیرات موبایل را ببینند، این ویدیو ها دوره مجتمع پل با بهترین کیفیت با چند دوربین و از زوایای مختلف تصویربرداری شده تا دانشجویانی که این بسته آموزشی آنلاین را خریداری کردند، احساس حضور در کلاس حضوری موبایل را داشته باشند.

با شرکت در دوره تعمیرات موبایل مجتمع آموزش پل با فراگیری و تسلط بر مهارت تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری تلفن همراه مزیت بزرگی کسب کرده و در پایان مدرک فنی حرفه ای و گواهینامه بین المللی را دریافت خواهید کرد.

البته شما مهارت آموزان عزیز میتوانید در صورت لزوم در یکی از بخش های آموزش تعمیرات موبایل، سخت افزار یا نرم افزار شرکت کنید، تا ویدیو آموزشی همان دوره را در پنل خود بعد از خرید ببینید و پس از پایان دوره مدرک خود را دریافت کنید

20 سال تجربه ! در یک بسته تخصصی اموزش تعمیرات موبایل

دوره تعمیرات آنلاین مجتمع پل ( بسته آموزشی لیمو ) با توجه به نیاز کارآموزان در با توجه به تجربه 20 ساله آموزش در این حوزه طراحی شده و با هزینه بسیار مناسب با ویژگی های عالی که در بالا ذکر شده، در اختیار کارآموز قرار داده میشود همچنین پشتیبانی 24 ماهه این دوره تعمیراتی برای پشتیبانی ویژه مهارت آموزان باعث شده تا در ادامه این دوره، ورود به بازار کار برای کارآموزان راحت تر باشد.

 

نکته : آیا میدانید کتاب آموزش تعمیرات موبایل با طعم پرتقال توسط مجتمع پل تالیف شده است ؟ که یکی از منابع مهم و مفید حوزه آموزش تعمیرات موبایل میباشد.

این کتاب به 4 بخش آموزشی شامل ( 1-الکترونیک / 2-مخابرات / 3-سخت افزار / 4-نرم افزار ) تقسیم شده است

سرفصل های آموزش تعمیرات موبایل
توضیحات بیشتر
توضیحات بیشتر
مزایای آموزش تعمیرات موبایل
توضیحات بیشتر
توضیحات بیشتر
شرایط بازار کار آموزش تعمیرات موبایل
توضیحات بیشتر
توضیحات بیشتر
ابزارآلات مورد استفاده برای شروع کار بعد از اتمام دوره
توضیحات بیشتر
توضیحات بیشتر
مدارک و گواهینامه ها
توضیحات بیشتر
توضیحات بیشتر
آموزش تعویض آی سی BGA
آموزش نقشه خوانی با ZXW
آموزش فلش گوشی های SONY
جزوه های آموزشی رایگان
دانلود کنید
در صورت نياز به هر گونه راهنمايی، يا كسب اطلاعات بيشتر مشاوران پل آماده پاسخ گويی هستد
مشاوره تلفنی
013-33333145

section-header نظرات فن آموزان
section-header-mobile d-table

نظر تعمیرات موبایل و تبلت
مهسا اقبالی
فن آموز تعمیرات موبایل و تبلت
نظر تعمیرات موبایل و تبلت
برای مشاهده ویدئو کلیک کنید
نظر شرکت کننده دوره تعمیرات موبایل و تبلت آموزشگاه پل
0 لایک
نظر تعمیرات موبایل و تبلت
محمد یوسفی
فن آموز تعمیرات موبایل و تبلت
نظر تعمیرات موبایل و تبلت
برای مشاهده ویدئو کلیک کنید
نظر مهارت آموز دوره تعمیرات موبایل و تبلت
3 لایک
نظر بسته آموزش تعمیرات موبایل لیمو
سارا قلی زاده
فن آموز بسته آموزش تعمیرات موبایل لیمو
نظر بسته آموزش تعمیرات موبایل لیمو
برای مشاهده ویدئو کلیک کنید
نظر مهارت آموزش بسته آموزش تعمیرات موبایل لیمو
1 لایک
نظر بسته آموزشی تعمیرات موبایل
مهرداد علوی
فن آموز بسته آموزشی تعمیرات موبایل
نظر بسته آموزشی تعمیرات موبایل
برای مشاهده ویدئو کلیک کنید
نظر مهارت آموز بسته آموزش تعمیرات موبایل مجتمع پل
1 لایک

section-header ویدئو های آموزشی مرتبط
section-header-mobile d-table

ویدئو های آموزش تعمیرات موبایل
آموزش نحوه تعویض IC SMD
ویدئو های آموزش تعمیرات موبایل
آموزش نحوه تعویض IC SMD
برای مشاهده ویدئو کلیک کنید
نحوه تعویض IC SMD
رایگان
ویدئو های آموزش تعمیرات موبایل
میکروفون دیجیتالی رو چطور باید تعویض کرد؟
ویدئو های آموزش تعمیرات موبایل
میکروفون دیجیتالی رو چطور باید تعویض کرد؟
برای مشاهده ویدئو کلیک کنید
میکروفون دیجیتالی رو چطور باید تعویض کرد؟
رایگان
ویدئو های آموزش تعمیرات موبایل
نصب درایورها و اتصالات فلش گوشی سونی
ویدئو های آموزش تعمیرات موبایل
نصب درایورها و اتصالات فلش گوشی سونی
برای مشاهده ویدئو کلیک کنید
نصب درایورها و اتصالات فلش گوشی سونی
رایگان

section-header سوالات متداول
section-header-mobile d-table

section-header نظرات کاربران
section-header-mobile d-table

فن آموز دوره قبل هستید؟ :
نام و نام خانوادگی :
شماره تماس :  
ایمیل :  
  م  محمد کاربر سایت
پاسخ
سلام مدت زمان دوره ها چند ساعته؟ در دوره اموزش تعویض صفحه و حذف قفل های اف ار پی هست؟ و تعویض تاچ و ال سی دی هم هست؟
پاسخ
  آ  پ  آموزشگاه پل ادمین سایت
پاسخ

سلام/دوره آنلاین تعمیرات سخت افزار شامل 23 قسمت 30 دقیقه ای و آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل شامل 9 قسمت 30 دقیقه ای میباشد-و آموزش صفحه نمایش+حذف قفل های FRP هم توضیح داده شده است

پاسخ
  ک  پ  کاربر پل کاربر سایت
پاسخ
اولا که آیفون نیس؟ دوما که آیا با دیدن این پکیج میوتونیم بریم مغازه بزنیم و موبایل تعمیر کنیم و اینکه دوستان تعمیر هارد هم توی این پکیج نیست
پاسخ
  آ  پ  آموزشگاه پل ادمین سایت
پاسخ

سلام-در این بسته آموزشی روش های اصولی تعمیرات را یاد میگیرید، که توسط آن میتوانید تمامی برند های موبایل ( آیفون+سامسونگ و … ) را تعمیر کنید، اما اگر به صورت تخصصی میخواهید تعمیرات گوشی های آیفون را یاد بگیرید ابتدا باید این بسته آموزشی موبایل لیمو را ببینید و مسلط به تعمیرات شوید و سپس بسته آموزش تخصصی آیفون را یادبگیرید

پاسخ
  س  پ  سعیده پورحنیفه کاربر سایت
پاسخ
در انتهای دوره آموزش تعمیر موبایل لیمو میتونیم عیب یابی انجام بدیم ؟ واقعا با ویدیو امکانش هست ؟
پاسخ
  آ  پ  آموزشگاه پل ادمین سایت
پاسخ

سلام-بله حتما میتونید-شما قبل از خرید برای کسب اطمینان از نوع تدریس میتونید دمو های بسته آموزش موبایل رو به رایگان دانلود کنید و از نحوه آموزش و کیفت اون مطمئن بشین، همچنین پشتیبانی های ویژه به صورت لایو هم این دوره داره که میتونید از مدرس دوره سوالات و یا مشکلات خودتون رو بپرسید

پاسخ
  ح  م  گ  ت  حجت متین گل تپه کاربر سایت
پاسخ
سلام وقت بخیر-من دوره های لیمو موبایل و سخت افزار رو خرید کردم-در این دوره ها گواهی یا کارت مهارت صادر نمیشه برای کار آموز ؟
پاسخ
  آ  پ  آموزشگاه پل ادمین سایت
پاسخ

سلام-وقت شما هم بخیر-در پایان دوره برای شما آزمون فعال میشود و میتوانید با شرکت در آزمون و کسب نمره قبولی مدرک خودتون رو دریافت کنید

پاسخ
  م  ی  ت  محمد یونس ترکمن کاربر سایت
پاسخ
درود-آیا این دوره اموزشی تعمیرات موبایل به پیشنیاز خاصی نیاز داره؟
پاسخ
  آ  پ  آموزشگاه پل ادمین سایت
پاسخ

سلام کاربر عزیز-خیر همه آموزش های ما در این بسته های آموزشی از 0 تا 100 میباشد

پاسخ
  ص  ک  صائب کشاورز کاربر سایت
پاسخ
این دوره تعمیرات سخت افزار و نرم افزار پشتیبانی هم داره ؟ ینی میشه کامل هر سوالی داریم بپرسیم از استاد ؟
پاسخ
  آ  پ  آموزشگاه پل ادمین سایت
پاسخ

سلام کاربرعزیز-بله این بسته آموزش تعمیرات موبایل لیمو پشتیبانی ویژه 24 ماهه داره که میتونید هرمشکلی داشته باشید رو به راحتی از اساتید بپرسید

پاسخ
  Re  Reza کاربر سایت
پاسخ
واقعا این بسته لیمو بهترین دوره اموزش تعمیرات موبایلی بود که دیدم، هم کیفیت عالی و هم موارد تخصصی/ممنون از شما
پاسخ
  آ  پ  آموزشگاه پل ادمین سایت
پاسخ

سلام رضا عزیز-ممنون از این که بسته آموزشی لیمو رو انتخاب کردید

پاسخ
  آ  ا  آرین احمدزاده کاربر سایت
پاسخ
با دیدن یه بسته اموزشی انلاین واقعا میشه مدرک بین المللی و فنی حرفه ای گرفت ؟
پاسخ
  آ  پ  آموزشگاه پل ادمین سایت
پاسخ

سلام آرین عزیز-بله-شما با تهیه بسته آموزش آنلاین تعمیرات موبایل و تبلت لیمو در مجتمع آموزشی پل میتونید بعد از تماشای کامل دوره و شرکت در آزمون نهایی مدرک خودتون رو دریافت کنید

پاسخ
  sa  am  saber amiri کاربر سایت
پاسخ
سلام با مدرک فنی حرفه ای تعمیرات موبایل میتونیم مهاجرت کنیم ؟
پاسخ
  آ  پ  آموزشگاه پل ادمین سایت
پاسخ

با سلام/ مدرک فنی حرفه ای قابلیت ترجمه دارد، میتوانید به سفارت مورد نظر ارسال کنید ( کارآموزان گذشته ما ارائه دادند و مورد قبول واقع شده است )

پاسخ
  ر  ع  رامین عزیزپور کاربر سایت
پاسخ
در دوره آنلاین شما شرکت کردم و واقعا عالی و مفید بود / محتوا های کامل و با کیفیت / ممنون از مجموعه خوبتون
پاسخ
  آ  پ  آموزشگاه پل ادمین سایت
پاسخ

با سلام/ممنون که مجتمع پل را انتخاب کردید

پاسخ
  ا  ا  امیررضا افشار کاربر سایت
پاسخ
سلام/وقت شما بخیر / برای ورود به بازار تعمیر موبایل چه توانایی هایی باید داشت ؟
پاسخ
  آ  پ  آموزشگاه پل ادمین سایت
پاسخ

با سلام- تنها موردی که برای راه اندازی شغل سودآور تعمیر موبایل نیاز دارید ، داشتن ابزارها-مهارت ها و یک ذهنیت علاقمند به یادگیری در مورد دستگاه های تلفن همراه می باشد.

پاسخ
  ح  ا  حمیدرضا اصغری کاربر سایت
پاسخ
واقعا اساتید آموزشگاه شما هم با اخلاق و هم صبور هستند،ممنون بابت دوره های خوبتون
پاسخ
  آ  پ  آموزشگاه پل ادمین سایت
پاسخ

سلام،ممنون از شما که آموزشگاه پل رو انتخاب کردید

پاسخ
  ح  ا  حسام ایمانی کاربر سایت
پاسخ
سلام-از چه سنی میتونیم در دوره شما شرکت کنیم ؟
پاسخ
  آ  پ  آموزشگاه پل ادمین سایت
پاسخ

سلام

از 12 سال به بالا میتونید در دوره ها آنلاین تعمیرات موبایل و سایر دوره های ما شرکت کنید

پاسخ
  م  ع  ن  مرتضی علی نیا کاربر سایت
پاسخ
سلام/این دوره فقط به صورت حضوری هست ؟کرمان هستم چطور میتونم شرکت کنم ؟
پاسخ
  آ  پ  آموزشگاه پل ادمین سایت
پاسخ

سلام مرتضی عزیز-شما میتونید بسته آموزش آنلاین تعمیرات موبایل ما رو تهیه کنید که نیار به حضور ندارید و از بالای همین صفحه میتونید با تخفیف ویژه اقدام به خرید کنید 

پاسخ
  mo  am  morteza amini کاربر سایت
پاسخ
آموزش اپل هم میگین تو کلاس ؟
پاسخ
  آ  پ  آموزشگاه پل ادمین سایت
پاسخ

با سلام-بله، در کلاس های ما آموزش تعمیرات، گوشی های اپل نیز آموزش داده میشود

پاسخ
  me  meti کاربر سایت
پاسخ
درود-این دوره ها بروزرسانی میشوند؟
پاسخ
  آ  پ  آموزشگاه پل ادمین سایت
پاسخ

با سلام / بله تمام بسته های دوره آموزش آنلاین لیمو بروزرسانی میشوند-به این شکل که در پنل کاربری شما ویدیو های جدید دوره درج میگردد

پاسخ
  me  am  mehran amini کاربر سایت
پاسخ
سلام- میخواستم بدونم این دوره تعمیرات موبایل بروز هست ؟ یا واسه چند سال پیشه ؟
پاسخ
  آ  پ  آموزشگاه پل ادمین سایت
پاسخ

سلام. وقت شما بخیر

بله ویدیو های دوره آنلاین کاملا به روز بوده (تولید بهار 1401) میباشند و همواره در حال بروزرسانی هستند که شما با خرید یکبارِ این دوره از تمامی آپدیت های این بسته برخوردار میشوید، همچنین اساتید دوره های آموزشی مجتمع پل همیشه از منابع به روز برای آموزش ها استفاده می کنند.

پاسخ
  me  ad  mehran adeli کاربر سایت
پاسخ
سلام به شما واقعا با این بسته اموزش تعمیرات موبایل آنلاینی که در مجتمع پل میدید، و با مبلغی هم که برای دوره قرار دادید هم به صرفه و هم تخصصی هست ممنون از شما
پاسخ
  آ  پ  آموزشگاه پل ادمین سایت
پاسخ

سلام-با تشکر از لطفتون

موفق باشید

پاسخ
  م  ح  مهرداد حبیبی کاربر سایت
پاسخ
سلام مدرک هم داره کلاس های شما؟ مدرکی که آموزشگاه شما میده برای فنی حرفه‌ای هست یا خود آموزشگاه ؟ مدرک بین المللی هم هست ؟
پاسخ
  آ  پ  آموزشگاه پل ادمین سایت
پاسخ

با سلام-بله به تمامی دوره های آموزشی مجتمع پل هم بسته ها انلاین و کلاس های حضوری مدرک فنی حرفه ای و مدرک تکنیسین مجتمع پل اهدا میگردد که این مدرک بین المللی میباشد

پاسخ
  م  ر  معین رضوی کاربر سایت
پاسخ
با عرض سلام و احترام در صورت خرید دوره آنلاین تعمیرات ، باید به صورت لایو ببینیم ؟
پاسخ
  آ  پ  آموزشگاه پل ادمین سایت
پاسخ

سلام، خیر به صورت لایو نیست، ویدیو های دوره موبایل و … در پروفایل کاربری شما در سایت پل درج میشود و به صورت آنلاین میتونید همیشه دسترسی داشته باشید و ببینید

پاسخ
  am  na  amirhossein naeimi کاربر سایت
پاسخ
این دوره چند جلسه هست ؟
پاسخ
  آ  پ  آموزشگاه پل ادمین سایت
پاسخ

با سلام-دوره اموزش تخصصی تعمیرات سخت افزار موبایل شامل 23 قسمت و همچنین آموزش نرم افزار شامل 9 قسمت هست، که جدید ترین دوره تعمیراتی موبایل و تولید شده در بهار 1401 در ایران میباشد.

 

پاسخ
  re  ha  reza habibi کاربر سایت
پاسخ
سلام-من این دوره رو در این آموزشگاه دیدم، خواستم بگم که واقعا عالی بود، ممنون از آموزشگاه پل
پاسخ
  آ  پ  آموزشگاه پل ادمین سایت
پاسخ

با سلام-متشکرم از شما که مجتمع پل رو برای این دوره آموزشی انتخاب کردید

پاسخ
  م  م  ف  مهران معینی فر کاربر سایت
پاسخ
سلام،پشتیبانی این بسته آموزشی به چه شکل هست ؟
پاسخ
  آ  پ  آموزشگاه پل ادمین سایت
پاسخ

با سلام-بعد از پایان دوره شما میتوانید به صورت انلاین،تلفنی و همچنین در جلسات لایو پرسش و پاسخی که در زمان های مختلف برگزار میگردد، استفاده نمایید

پاسخ
  ح  م  حمید معینی کاربر سایت
پاسخ
آموزش بازکردن تمام موبایل ها رو در این دوره آنلاین دارید ؟
پاسخ
  آ  پ  آموزشگاه پل ادمین سایت
پاسخ

با سلام-بله در این دوره، آموزش تعمیرات انواع موبایل های بروز ،به صورت کامل موجود میباشد

پاسخ
  ط  ا  طاها اکبری کاربر سایت
پاسخ
برای شروع کلاس های تعمیرات انلاین موبایل باید ابزار تهیه کنیم ؟
پاسخ
  آ  پ  آموزشگاه پل ادمین سایت
پاسخ

با سلام-بله برای درک بهتر مفاهیم دوره در منزل یا محل کار خودتون میتونید ابزار های تعمیرات موبایل را تهیه کنید و این دوره را ببینید.

پاسخ
  م  ع  محسن علوی کاربر سایت
پاسخ
سلام، اموزش تعمیرات موبایل به صورت انلاین هم برگزار میشه ؟ چطور میتونم ثبت نام کنم ؟
پاسخ
  آ  پ  آموزشگاه پل ادمین سایت
پاسخ

با سلام-بله میتونید بسته آموزش تعمیرات موبایل لیمو که به صورت بسته اموزشی میباشد را از بالای همین صفحه خرید کنید و همچنین به صورت انلاین در آزمون شرکت کنید و مدرک معتبر بین المللی مجتمع پل را دریافت کنید

پاسخ
  ra  rahimi کاربر سایت
پاسخ
سلام-من دوره انلاین موبایل رو خریدم و مدرک خودم رو هم دریافت کردم، واقعا عالی بود-ممنون از مربیان خوب این مجموعه بابت صبر و حوصله ای که در تهیه این بسته اموزشی داشتن.
پاسخ
  آ  پ  آموزشگاه پل ادمین سایت
پاسخ

با سلام-ممنون از شما که مجتمع پل رو انتخاب کردید

پاسخ
  م  ر  ا  محمد رضا امینی کاربر سایت
پاسخ
بعد دریافت مدرک دوره خودتون ما رو برای کار معرفی میکنید ؟
پاسخ
  آ  پ  آموزشگاه پل ادمین سایت
پاسخ

با سلام-با توجه به آشنایی بسیاری از فروشگاهها و مراکز تعمیرات موبایل با آموزشگاه پل ،از ما درخواست نیروی کار می کنند، شما در صورتی که تمایل دارید بعد از پایان دوره، میتونید جهت معرفی به کار و در صورت درخواست نیرو شما در اولویت باشید

پاسخ
  al  Am  alireza Amini کاربر سایت
پاسخ
سلام-برای دوره موبایل چه مدارکی ارائه میشه ؟-آیا قابل ترجمه هستن ؟
پاسخ
  آ  پ  آموزشگاه پل ادمین سایت
پاسخ

با سلام،در دوره آموزش تعمیرات موبایل، شما مدرک تکنیسین مجتمع پل با قابلیت دریافت جواز کسب دریافت می کنید و البته مدرک فنی حرفه ای که علاوه بر دریافت جواز کسب، قابل دریافت وام خود اشتغالی میباشد، بله ، قابل ترجمه نیز میباشد

پاسخ

section-header واتس اپ
section-header-mobile d-table