×
کاربر مهمان
ورود | عضویت

آموزش تخصصی تعمیرات کنسول‌های بازی

certificate

گواهینامه فنی حرفه‌ای و دانشگاهی

کارگاه عملی مجهز

دوره حضوری
دوره آنلاین
1
آموزش تخصصی تعمیرات کنسول‌های بازی
آموزش تخصصی تعمیرات کنسول‌های بازی
1,100,000 تومان

چرا در این دوره شرکت کنم؟

دوره آموزش تعمیرات کنسول بازی جامع ترین و تخصصی ترین دوره آموزشی در ایران می باشد که با سرفصلی جامع و آموزشی کاملا عملی با متد روز دنیا روی جدیدترین کنسول های بازی (پلی استیشن و ایکس باکس) از شما یک متخصص حرفه ای برای بازارکار ایران و سایر کشورها می سازد. این دوره تخصصی آموزش تعمیرات کنسول های بازی از صفر تا صد زیر نظر اساتید با سابقه و خبره با کامل ترین تجهیزات آموزشی، بدون نیاز به هیچ پیش زمینه قبلی برای شما به صورت تضمینی برگزار می شود. پشتبانی فنی رایگان مدرس و آپدیت های بروز دوره همیشه همراه شما خواهد بود و در انتهای دوره علاوه بر مدرک تکنسین آموزش تعمیرات کنسول های بازی مجتمع آموزشی پل، شما مدرک دانشگاهی بین المللی مورد تایید وزارت علوم را نیز دریافت می‌کنید.

ویدئوی معرفی دوره آموزش کنسول های بازی (پلی استیشن و ایکس باکس)

معرفی دوره تخصصی آموزش تعمیرات کنسول های بازی (پلی استیشن و ایکس باکس)

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که کمبود نیروی متخصص در زمینه تعمیر کنسول های بازی را حس کرده اید و تصمیم دارید که وارد بازار پرسود این حوزه شوید؛ هیچ جای نگرانی نیست!!! دقیقا جای درستی قرار گرفتید. فقط کافیست که انتخاب درست و هوشمندانه ای انجام دهید. زیرا تعمیر کنسول بازی در سطح های مختلفی انجام می شود و برای اینکه به یک تعمیرکار تخصصی کنسول های بازی تبدیل شوید باید بتواند علاوه بر خدمات سرویس اولیه، تعمیرات حرفه ای و تخصصی روی مین برد این دستگاه ها را انجام دهید و حتما باید از تفاوت این آموزش ها آگاه باشید تا وقت و هزینه خود را در مراکزی که فقط در سطح سرویس کار عمومی با هزینه ای بسیار بالا به شما آموزش می دهند، بیهوده صرف نکنید. زیرا مجتمع پل این سطح مقدماتی آموزش ها را، در قالب آموزش های رایگان در اختیار شما قرار می دهد و شما می توانید با دیدن آنها به یک سرویس کار عمومی تعمیرات کنسول بازی تبدیل شوید و نیاز به شرکت در دوره ای را ندارید.

آموزش تعمیر ایکس باکس و پلی استیشن

اما دوره تخصصی آموزش تعمیرات کنسول بازی مجتمع آموزشی پل با سرفصل های به روز و کامل به صورت کاملا عملی از بخش الکترونیک به صورت اصولی شروع می شود تا درک عمیقی از قطعات به کار رفته روی برد را پیدا کنید، سپس در سطح تعمیرات تخصصی روی بردهای پلی ایتیشن، ایکس باکس و دسته های بازی شروع به آموزش حرفه ای بلوک دیاگرام، ارتباط اجزای مین برد، بررسی عیوب و رفع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری می کنید و تا 24 ماه تمامی آپدیت های این دوره به صورت رایگان در پنل شما قرار می گیرد.

مدرسین دوره نیز با برگزاری کلاس های رفع اشکال پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند و تا زمانی که شما به یک تعمیرکار حرفه ای تبدیل شوید در کنار شما خواهند بود. در انتهای دوره نیز گواهینامه معتبر بین المللی دانشگاهی مورد تایید وازرت علوم و گواهینامه تکنسین تعمیرات کنسول های بازی مجتمع آموزشی پل که قابل استعلام است را دریافت خواهید کرد. همچنین خاطر نشان می‌کنیم که آنقدر به جامع و کامل بودن دوره اطمینان داریم که در صورت عدم رضایت از دوره یا سرفصل های ارائه شده، وجه پرداختی بی قید و شرط به صورت کامل به شما بازگردانده می شود.

امروزه در سراسر دنیا بازی های کامپیوتری طرفداران بسیاری دارد و همانطور که می دانید استفاده از کنسول های بازی پلی استیشن و ایکس باکس که ابزارهای این بازی ها هستند در طی سال های اخیر بسیار  بیشتر شده و این دستگاه ها روز به روز طرفداران بیشتری را نیز به خود جذب می‌کنند. تا بحال تقریبا شاهد هشت نسل از کنسول ها بوده ایم.

افراد رفته رفته با پیشرفت شگرف تکنولوژی بیشتر مجذوب بازی های کامپیوتری برای سرگرمی می‌شوند و حتی در ابعاد گسترده تر به آن، به عنوان کار و منبع درآمد نگاه می‌کنند. با گذشت چند سال از عمر این دستگاه ها، مشکلات مختلفی برای آنها و دسته های بازی به وجود می آید و راه حل های متفاوتی نیز برای رفع عیوب و اشکال آنها ارائه می شود، و با توجه به افزایش روز افزون هزینه های خرید دستگاه های جدید، افراد در صدد تعمیر ایکس باکس و کنسول ها و سایر لوازم جانبی آنها بر می آیند. از این رو بازار کار بسیار پر رونق و خوبی برای کسانی که می‌خواهند در رشته ی آموزش تعمیرات کنسول بازی شرکت کنند، وجود دارد.

معرفی دوره تخصصی آموزش تعمیرات کنسول های بازی (پلی استیشن و ایکس باکس)

عیوب رایجی مثل عدم اتصال به شبکه، بیرون پریدن از صفحه بازی، خارج شدن خود به خود دیسک یا گیرکردن آن در دستگاه، روشن شدن چراغ قرمز و آبی، پیغام خطاهای رایج، عدم تصویر و مشکلات مربوط به دسته بازی و موارد این چنینی مشکلاتیست که گیمرها بسیار با آن دست و پنجه نرم می‌کنند و تخصص شما برای تعمیرات این دستگاه ها علاوه بر یاری رساندن به آنها، می‌تواند درآمد مناسبی را برایتان به ارمغان آورد.

مجتمع آموزشی پل طی 20 سال سابقه ی درخشان آموزشی خود در رشته های فنی و همچنین آموزش تعمیرات کنسول های بازی با بررسی مشکلات بوجود آمده برای این دستگاه های بازی و با سرفصل های اصولی و آموزش تکنیکی از پایه تا پیشرفته جدیدترین کنسول های بازی، اطلاعات جامع و کاربردی در خصوص تعمیرات تخصصی در دوره جامع آموزش تعمیرات کنسول بازی در اختیار شما  قرار می‌دهد تا بتوانید پس از گذراندن آموزش های لازم از پس نیاز های بازار کار برآیید و عیوب و خرابی این دستگاه های بازی را به راحتی تعمیر کنید.

شما با یادگیری دوره تخصصی تعمیرات کنسول های بازی بدلیل شباهت زیاد برد آنها به مین بردهای لپ تاپ و کامپیوتر 60 درصد راه آموزش تعمیرات لپ تاپ را طی کرده اید و به راحتی می توانید با کمی تلاش در کنار تعمیرات کنسول های بازی به تعمیر لپ تاپ و کامپیوتر هم بپردازید و درآمد بسیار بالایی داشته باشید. برای آموزش تعمیرات لپ تاپ به صورت حضوری و آموزش آنلاین تعمیرات لپ تاپ روی لینک های مربوطه کلیک نمایید.

دوره آموزشی عیب یابی کنسول های بازی

آموزش تعمیر دسته بازی کامپیوتر و کنسول های بازی

دسته های بازی بدلیل استفاده مکرر و همچنین جوی استیک آنها نیز تحت فشار بیشتری قرار می گیرند و عموما خرابی های زیادی پیدا می‌کنند، از این جهت یکی از درآمدهای جانبی یک تعمیرکار کنسول بازی، تعمیر دسته بازی کامپیوتر و کنسول ها می باشد که بسیار بازار کار پرسودی خواهد داشت به شرطی که شما آموزش تعمیر دسته بازی کامپیوتر را به صورت اصولی و تخصصی در دوره آموزش تعمیرات کنسول بازی یاد بگیرید.

آموزش تعمیر دسته بازی کامپیوتر و کنسول های بازی

شما در این دوره اموزش تعمیر دسته کامپیوتر را با بررسی و شناخت اجزای روی برد و کارکرد آنها و سپس بعد از سرویس کاری های اولیه با عیب یابی مشکلات مختلف مین برد این دسته های کنترل، شروع به تعمیر آنها به صورت کاملا عملی می کنید. همچنین جوی استیک این دسته های بازی و سوکت شارژ آن بسیار دچار خرابی می شوند که شما با سرویس کاری ها و همچنین تعمیر و تعویض پتانسیومتر جوی استیک، تعویض و تعمیر جوی استیک و همچنین با بررسی مدار شارژ، فیوز مدار شارژ و... به صورت کامل و حرفه ای تعمیرات این قسمت از دسته بازی را آموزش می بینید.

توانایی هایی که در دوره آموزش تعمیرات کنسول های بازی مجتمع آموزشی پل بدست می آورید

توانایی های بدست آمده در دوره تعمیر کنسول بازی

1- تسلط کامل و عملی روی مبحث الکترونیک

شناسایی، تست و تعویض قطعات الکترونیک SMD و DIP از جمله مقاومت، خازن، سلف، دیود، ترانزیستور، انواع آی سی (SMD و BGA)، تعویض سوکت، رفع قلع مردگی آی سی BGA و انجام تمامی این موارد با ابزارهای هیتر و هویه، مولتی متر و…

2- تسلط بر انواع مدل های کنسول بازی و نسل بندی و مشخصات فنی

با نام و مدل انواع کنسول ها و تاریخچه ساخت و پیشرفت آنها از نسل 1 تا نسل 9 آشنا می شویم و با توانایی های فنی و ظرفیت های سخت افزاری و مدل ها و مشخصات فنی دستگاه و مادربرد آنها و جزئیاتی دیگر از جمله توان مصرفی، حافظه RAM، نوع پردازشگر، کیفیت تصویر و... آشنا خواهید شد.

3- تسلط به بلوک دیاگرام PS4 و سخت افزار آن

با یادگیری بلوک دیاگرام دستگاه PS4 و مجموعه سخت افزاری مادربرد (APU ،RA، چیپ جنوبی، BIOS ،AUDIO و...)، اجزای مربوط به آن، وظایف و ارتباطات مداری آنها و همچنین باز و بست کردن دستگاه، تسلط کامل به تحلیل و تعمیر سخت افزار مین برد کنسول بازی PS4 را آموزش می بینید.

4- تسلط کامل به رفع عیوب و بار و بست دستگاه های PS3 ،PS2 ،XBOX 360

با باز کردن دستگاه های ذکر شده و شناسایی اجزای اصلی آن مانند POWER ،MAINBOARD ،ODD ،HDD، سیستم خنک کننده و ... و همچنین سرویس دستگاه و بررسی عیوب احتمالی آنها تسلط کافی برای تعمیرات این دستگاه ها بدست خواهید آورد.

5- تسلط کامل به رفع عیوب دسته های کنترل بازی

در ابتدا با سخت افزار دسته بازی کاملا آشنا می شویم و سپس کلیه اجزای داخلی مانند مین برد، کنترلر ها، انواع سوئیچ، جوی استیک، تعویض جوی استیک و فلت را سرویس و عیب یابی می کنید.

6- تسلط به تعمیر DVD PLAYER ،HDD ،POWER و ورود به تنظیمات نرم افزاری آنها

با باز کردن موارد ذکر شده و  آشنایی کامل به اجزای داخلی آنها تسلط کامل بر عیب یابی آنها بدست می آورید و همچنین تنظیمات نرم افزاری سیستم جهت به روز رسانی و یا تعویض هارد و ... را انجام می دهید.

هزینه و مدت زمان دوره آموزش تعمیرات کنسول بازی

با توجه به شرایط اقتصادی کنونی، مجتمع آموزشی پل شرایطی برای علاقمندان به آموزش تعمیرات کنسول بازی محیا کرده است که هزینه این دوره مانعی برای یادگیری نباشد، حتی هزینه این دوره به قدری اقتصادی است که شما در طول دوره می توانید با تعمیر دسته یا کنسول دوست و آشنای خود نیز مبلغی که روی خود سرمایه گذاری کردید را بدست بیاورید. فقط کافی ست که در این راه قدم بردارید و تلاش و پشتکار خود را برای تبدیل شدن به یک متخصص افزایش دهید.

هزینه و مدت زمان دوره آموزش تعمیرات کنسول بازی

هزینه و مدت زمان آموزش تعمیرات کنسول های بازی در مجتمع آموزشی پل در دوره های حضوری و آنلاین به شرح زیر است:

  • آموزش تعمیرات کنسول بازی حضوری طی 12 جلسه 3 ساعته جمعا 36 ساعت آموزشی به مبلغ 8.900.000 تومان می باشد. در صورتی که شما کارآموز مجتمع آموزشی پل باشید و دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ را گذرانده باشید می توانید در دوره آموزش کنسول بازی با تخفیف 2.500.000 تومان این دوره را با مبلغ 6.400.000 تومان ثبت نام کنید.
  • آموزش آنلاین تعمیرات کنسول بازی طی 16 جسله جمعا به مدت نزدیک به 11 ساعت آموزشی به مبلغ 1.100.000 تومان می باشد.

همچنین برای رفاه حال شما عزیزان برای پرداخت دوره ی حضوری شرایط اقساطی نیز فراهم کردیم تا راهی برای پرداخت راحت تر هزینه آموزش پیش رویتان باشد.

بهترین آموزشگاه تعمیرات کنسول های بازی

شاخصه های مهمی برای انتخاب یک آموزشگاه تعمیرات کنسول بازی وجود دارد که بتواند شما را به هدفتان برساند. مهم ترین آن آموزش تعمیرات اصولی، عملی و تخصصی روی مین بردهای این دستگاه ها می باشد، زیرا اکثر مراکز فقط این آموزش ها را در حد باز و بست و سرویس کاری اولیه روی کنسول های قدیمی به شما یاد می دهند و بابت چنین آموزش ابتدایی مبالغ بالایی دریافت می کنند. اما مجتمع آموزشی پل با 20 سال سابقه درخشان، این آموزش های ابتدایی را به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده است و شما می توانید با دیدن این آموزش ها بدون پرداخت هزینه یاد بگیرید. اما تاکید اصلی ما برای یک آموزش تخصصی، یادگیری اصولی و شناسایی قطعات الکترونیکی روی بردها، عیب یابی و بررسی عیوب و رفع ایرادات سخت افزاری روی مین برد در جدیدترین کنسول های بازی، آموزش تعمیر ایکس باکس، آموزش تعمیرات پلی استیشن و آموزش تعمیر دسته بازی کامپیوتر و رفع ایرادات نرم افزاری این دستگاه ها می باشد.

بهترین آموزشگاه تعمیرات کنسول های بازی

شاخصه مهم دیگر برای انتخاب بهترین آموزشگاه تعمیرات کنسول بازی، یادگیری زیر نظر استاد باتجربه و کاربلد است که با توجه به سابقه ی بالای اساتید این مجموعه، تمامی استادان از تجربه کاری بسیار بالایی در زمینه آموزش و همچنین تعمیرات تخصصی روی این بردها برخوردار هستند.

همچنین شاخصه مهم دیگر، سرفصل آموزشی درست و مطابق بازار کار است که طی سال‌ها تجربه و جلسات پی در پی، این سرفصل ها به صورت اصولی نگارش و بروز می شوند که هم مطابق بازار کار بوده و هم کنسول های جدید روز را شامل شوند.

مسئله مهم دیگر در انتخاب آموزشگاه تعمیرات کنسول بازی، پشتیبانی رایگان مدرس دوره است که همیشه پاسخگوی سوالات شما در حین آموزش و بعد از پایان دوره باشد که این موضوع در مجتمع آموزشی پل با مربیان دلسوز کاملا درست و متعهدانه اجرا می شود، چیزی که هر مرکز یا مغازه ای از اصول مشتری مداری درک درستی ندارند.

همچنین شاخصه مهم دیگر، ارائه مدرک معتبر بعد از پایان دوره می باشد که در مجتمع آموزشی پل بعد از اتمام دوره و قبولی در آزمون، مدرک تکنسین تعمیرات کنسول بازی پل و همچنین مدرک معتبر بین المللی دانشگاهی مورد تایید وزارت علوم اعطا می شود.

سرفصل های آموزش تخصصی تعمیرات کنسول‌های بازی
توضیحات بیشتر
مزایای آموزش تخصصی تعمیرات کنسول‌های بازی
توضیحات بیشتر
شرایط بازار کار آموزش تخصصی تعمیرات کنسول‌های بازی
توضیحات بیشتر
ابزارآلات مورد استفاده برای شروع کار بعد از اتمام دوره
توضیحات بیشتر
مدارک و گواهینامه ها
توضیحات بیشتر
در صورت هرگونه سوال و یا نیاز به راهنمایی میتوانید با شماره زیر یا شماره واتس آپ پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید
poulgilan-whatsapp-support
در صورت نياز به هر گونه راهنمايی، يا كسب اطلاعات بيشتر مشاوران پل آماده پاسخ گويی هستد
مشاوره تلفنی
013-33333145

صدای مشاور


آموزش تخصصی تعمیرات کنسول‌های بازی - توضیحات مشاور
مشاور آموزش تخصصی تعمیرات کنسول‌های بازی
نظرات فن آموزان
نظر مصطفی نژادحاتمی
مصطفی نژادحاتمی
مصطفی نژادحاتمی
فن آموز
نظر احمدرضا چرمچی
احمدرضا چرمچی
احمدرضا چرمچی
فن آموز
نظر علیرضا پوررفیع
علیرضا پوررفیع
علیرضا پوررفیع
فن آموز
نظر عاطف دانا
عاطف دانا
عاطف دانا
فن آموز
ویدئو های آموزشی مرتبط
بررسی اشکال سوکت USB در کامپیوتر
ویدئو های آموزش تعمیرات لپ تاپ
بررسی اشکال سوکت USB در کامپیوتر
امروزه اکثر لپ تاپ و کامپیوترها با اشکال USB مواجه هستند . سوکت های USB که محل اتصال لوازم جانبی هستند ممکن است به دلایل سخت افزاری و یا حتی...
رایگان
رفع اشکال تصویر در لپ تاپ
ویدئو های آموزش تعمیرات لپ تاپ
رفع اشکال تصویر در لپ تاپ
این ویدیو برای شما متخصص های آموزشگاه پل هست یه چیز جالبی که هست ابتدا تست رم و هارد و باتری انجام میشه و اما اگر روشن نشد سیستم خنک...
رایگان
بازسازی پایه IC لپ تاپ خاموش و اتصال کوتاه
ویدئو های آموزش تعمیرات لپ تاپ
بازسازی پایه IC لپ تاپ خاموش و اتصال کوتاه
همانطور که میدانید بازسازی پایه ( آی سی) لپ تاپ مخصوصا اتصالات آن یکی از مهمترین مباحث بخش لپ تاپ های آسیب دیده است . در بردهای لپ تاپ گاهی...
رایگان

section-header گواهینامه های دوره

گواهینامه تکنسین تعمیرات کنسول های بازی
مدرک دانشگاهی مورد تایید وزارت علوم
گواهینامه بین المللی فنی و حرفه ای
گواهینامه تکنسین تعمیرات کنسول های بازی A+
1400
گواهینامه تکنسین تعمیرات کنسول های بازی A+

گواهینامه تکنسین تعمیرات کنسول های بازی A
1400
گواهینامه تکنسین تعمیرات کنسول های بازی A

گواهینامه تکنسین تعمیرات کنسول های بازی A+

در پایان هر دوره پس از کسب حد نصاب نمره در آزمون آنلاین مربوطه، واهینامه دوره مرتبط اهداء خواهد شد.
سوالات متداول
نظرات کاربران
نام و نام خانوادگی
شماره تماس
ایمیل
مشاوره رایگان تلفنی