×
کاربر مهمان
ورود | عضویت

FTP و کاربردهای انتقال فایل

در آموزش کوتاه امروز قراره تا با قابلیت انتقال فایل از طریق وای فای در دستگاه های مختلف آشنا شویم.

برای انجام دادن این کار دو روش وجود دارد، بعضی از دستگاه ها این امکان را به صورت یک قابلیت فابریک در اختیارتان قرار می دهند مانند گوشی هایی که برای این کار باید وارد نرم افزار مای فایل داخل دستگاه شوید در مرحله بعد از بخش تنظیمات نرم افزار گزینه را انتخاب کنید.

در این مرحله با انتخاب گزینه استارت مراحل کار آغاز خواهد شد بعد از فعال کردن این قسمت، دستگاه دو گزینه در اختیارتان قرار خواهد داد گزینه ها به ترتیب برای وجود امنیت در نوع اتصال در حالت اول اتصال به کمک یک پسورد انجام خواهد شد و در حالت دوم برای اتصال هیچ پسوردی وجود نخواهد داشت.

اگر میخواهید تعمیرات نرم افزاری موبایل را به صورت تخصصی یاد بگیرید، فقط کافیست در دوره آموزش نرم افزار لیمو در مجتمع آموزشی پل شرکت نمایید.

با انتخاب حالت اتصال یک آدرس آی پی در اختیارتان قرار می‌گیرد با وارد کردن این آدرس آی پی در بخش آدرس بار مای کامپیوتر می توانید وارد حافظه دستگاه شده و به فایل های داخل گوشی دسترسی داشته باشید.

 اما در بعضی از دستگاه ها این گزینه به صورت پیش فرض وجود ندارد و برای فعال کردن و استفاده از این حالت سراغ نرم افزار ای اس فایل منیجر خواهیم رفت ابتدا نرم افزار را در داخل دستگاه نصب کنید بعد با باز کردن نرم افزار سراغ گزینه تنظیمات در سمت چپ و بالای نرم افزار بروید.

انتخاب گزینه نتورک به دنبال بخش view on PC جدید و با انتخاب این گزینه مراحل اتصال به کامپیوتر را شروع کنید.

گزینه استارت در قسمت پایین صفحه آدرس آی پی در اختیار شما قرار گرفته که مثل حالت قبل آن را در آدرس بار مای کامپیوتر وارد خواهید کرد. در این حالت شما به اطلاعات داخل سیستم دسترسی خواهید داشت و امکان حذف و یا انتقال فایل بین حافظه وجود خواهد داشت.


 

نظرات کاربران
نام و نام خانوادگی
ایمیل
مشاوره رایگان تلفنی