×
کاربر مهمان
ورود | عضویت

باز و بست سامسونگ گلکسی S8 (G950)

باز و بست سامسونگ گلکسی S8 (G950)
تماشای این ویدئوی آموزشی فقط برای کارآموزان این دوره امکان پذیر می‌باشد

برای باز و بسته این مدل از گوشی باید به یک سری از نکات مهم دقت کنید تا در زمان باز و بست قطعات آن آسیب نبیند، باید بدانید که لوازم اولیه کار بسیار ضروری است و پنس، پیک گیتار، پیچ گوشتی، قاب باز کن, هیتر یا سپراتور  را شامل میشود.

اگر به یادگیری عمیق و تخصصی تعمیرات موبایل فکر میکنید؛ تهیه بسته آموزش تعمیرات موبایل مجتمع آموزشی پل میتواند برای شما مفید باشد.

مراحل باز کردن گوشی موبایل سامسونگ گلکسی Samsung S8 G950

  1. در مرحله اول از باز و بست دستگاه باید آن را خاموش کنید تا در مدار ولتاژی نباشد و هولدر سیم کارت را جدا میکنیم، به درب پشتی گرما میدهیم با کارت چسب ها را برش میزنیم. با جدا شکردن درب پشتی به سراغ جدا کردن کانکتور فلت فینگر پرینت میرویم.
  2. پیچ های روی فریم را باز میکنیم تا لایه گرافیتی و فریم بخش بالایی جدا شود. بعد از این کار باید اتصال باتری قطع شود و در کنار این مرحله همه کانکتور های متصل به برد اصلی را جدا میکنیم. در بخش پایین بلندگو گوشی قرار دارد و باید خارج شود.
  3. در این گوشی از خطوط کابل کواکسیال وجود دارد و باتری با چسب به فریم متصل است که باید جدا شود. در بخش پایین پیچ هایی پورت شارژ را محافظت میکند که بعد از باز کردن انها به راحتی قابل جدا شدن است
  4. برای صفحه نمایش دقت زیادی نیاز است و چون هم از چسب زیادی استفاده شده و هم حساستر است
  5. مراحل بستن گوشی کاملا به شکل باز کردن آن است و باید در هر مرحله از اتصال درست و قرارگیری قطعات در فریم به صورت مناسب حساسیت نشان دهید و البته قبل از بستن کامل از انها تست گرفته شود
نظرات کاربران
نام و نام خانوادگی
ایمیل
مشاوره رایگان تلفنی