×
کاربر مهمان
ورود | عضویت

باز و بست سامسونگ گلکسی A3 2016-A310

باز و بست سامسونگ گلکسی A3 2016-A310
تماشای این ویدئوی آموزشی فقط برای کارآموزان این دوره امکان پذیر می‌باشد

بازکردن گوشی سامسونگ A3 2016 از ابتدا

بازکردن گوشی سامسونگ A3 2016 را شما میتوانید با این آموزش به صورت کامل مشاهده و در زمان تعمیرات از آن استفاده کنید البته باید با لوازمی در مراحل کار باز بست که شامل پیچ گوشی، پنس، قاب باز کن و مهم تر از همه دستگاه گرمایشی مانند هیتر، سپراتور و یا سشوار صنعتی اشنا میشوید.

تعمیرات تخصصی سخت افزار موبایل را اصولی یاد بگیرید، برای شرکت در دوره لیمو حتما به صفحه آموزش تعمیرات موبایل مجتمع آموزشی پل مراجعه کنید.

شروع بازکردن گوشی A3 سامسونگ

بعد از ان به سراغ باز کردن گوشی میروید که در مرحله اول باید به پنل پشتی گرما داده شود و شما با این کار چسب زیری آن را نرم می کنید و حالا با پیک چسب هارا برش میزنید تا درب پشتی جدا شود. حالا میتوانید به سراغ همه پیچ ها برید تا آنهارا باز کنید. وقتی که این کار را انجام دادید نوبت به خارج کردن این فریم است البته قبل از ان هولدر سیم کارت و رم را خارج میکنیم و با کمی گرما و فشار فریم را خارج میکنیم.

کانکتور های در گوشی Samsung Galaxy A3 2016

به سراغ جدا کردن کانکتور های متصل به برد و باقی پیچ ها میرویم که باید باز شوند. این کانکتور ها شامل اتصالات دوربین اتصالات کابل کواکسیال بخش آنتن و حتی برد دوم یا ساب برد است که با کانکتوری به برد اصلی متصل شده و بر روی خود قطعاتی از قبیل جک هندزفری، کانکتور شارژ میکروفون و قطعات بخش صوت را دارد و در زمان خرابی ختی میتوان این بخش را از فریم جدا کرد

برای جدا کردن صفحه نمایش هم نیاز به گرمای مجدد است و با کارت باید چسب هارا برش زد و احتیاط در این بخش بسیار نیاز است چون ممکن است فلت صفحه نمایش در این بین اسیب ببیند و حتی پاره شود.

برای بستن این گوشی همه مراحل را از اخر به اول انجام دهید و از سلامت قطعه و حتی اتصال ان اطمینان پیدا کنید.

نظرات کاربران
نام و نام خانوادگی
ایمیل
مشاوره رایگان تلفنی