تخفیف ویژه طرح دست به آچار
×
کاربر مهمان
ورود | عضویت

بررسی روش های روت و نصب CF Auto ROOT

روت کردن گوشی ها برای بعضی از تعمیرات نرم افزاری بسیار کاربردی است. البته باید قبل از هرچیز بدانیم که چه زمانی نیاز است تا یک گوشی را روت کنیم. روت کردن گوشی شامل نصب یک فایل سیستمی اما به صورت کاستوم بر روی گوشی است و این فایل دسترسی های بسیار زیادی به تعمیرکار می دهد البته خیلی ها این روت کردن را انجام می دهند تا بتوانند از بعضی از نرم افزارهای وابسته به روت استفاده کنند البته باید بدانید اولین اتفاقی که می‌افتد باطل شدن گارانتی دستگاه است.

اما اگر به عنوان تعمیرکار یک دستگاه را روت می کنید طبیعتاً برای تعمیرات سطح بالا انجام میشود مثلاً دسترسی به اطلاعات پارتیشن های مهم گوشی. اینکار برای گوشی های سامسونگ راحت تر می باشد فقط کافی است که یک فایل مربوط به گوشی با نام cf auto root را با شماره ساخت آن تهیه کنید.

تعمیرات نرم افزاری موبایل را به صورت کاملا تخصصی و با جزییات بالا یادبگیرید، با بسته اموزش تعمیرات موبایل لیمو مجتمع پل کسب و کار خود را، راه اندازی کنید

در نتیجه آن را روی گوشی با ابزارهای فلشر سامسونگ مانند ادین نصب کنید و به راحتی با این کار، نرم افزار روت supersu به گوشی اضافه میشود. توجه داشته باشید که راه های زیادی برای روت کردن یک دستگاه وجود دارد و همه اینها به راحتی قابل انجام است.

نظرات کاربران
نام و نام خانوادگی
ایمیل
مشاوره رایگان تلفنی