تخفیف ویژه طرح دست به آچار
×
کاربر مهمان
ورود | عضویت

نحوه عملکرد دوربین Bluetooth، NFC

دوربین ها بخش جدایی ناپذیر تلفن های همراه می باشند .

یک دوربین تلفن همراه از چهار قسمت اصلی تشکیل شده است. لنز ها یا همان عدسی ها، صفحه ای تحت عنوان دیافراگم، سنسور های مربوط به دوربین( فتو دیود ها ) و در نهایت آی سی دوربین که هر کدام از این قسمت ها تاثیر بسیار مهمی در عملکرد خروجی دوربین برای نمایش یک تصویر با کیفیت دارند. دوربین های گوشی های امروزی انواع متفاوتی دارند از دوربین واید که به عنوان دوربین اصلی آن را می شناسیم تا اولترا واید و ماکروها.

اما بلوتوث ها nfc و جی پی اس به نوعی شامل بخش های ارتباطی موبایل می شوند.

در گوشی های امروزی nfc یک تکنولوژی تقریباً جدید در حوزه تبادل دیتا و اطلاعات می باشد و جی پی اس که به عنوان یک موقعیت یاب جهانی معروف است امروزه کاربرد های بسیار گسترده ای دارد.

ما در ویدیو امروز قصد داریم که با ساختار درونی دوربین چهار بخش گفته شده به صورت کامل صحبت کنیم انواع و اقسام دوربین های پرکاربرد برای تلفن همراه را نیز بشناسیم و در قسمت مربوط به معرفی بلوتوث ان اف سی و جی پی اس با نحوه عملکرد این قطعات و کاربردهای انها به صورت کامل آشنا میشویم.

و در انتها به روی برد رفته و آی سی های مربوط به اجزای گفته شده را به شما نمایش دهیم.
“ با شرکت در دوره آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل، با اعطای مدرک بین المللی و فنی حرفه ای به صورت تضمینی و تخصصی در بخش نرم افزار موبایل متخصص شوید ”

 

نظرات کاربران
نام و نام خانوادگی
ایمیل
مشاوره رایگان تلفنی