تخفیف ویژه طرح دست به آچار
×
کاربر مهمان
ورود | عضویت

دلایل و حل مشکل خاموشی در گوشی سامسونگ

این ویدیو مربوط به یک دستگاه A۵۰ خاموشه که در اثر نوسان ولتاژ در هنگام شارژ دچار مشکل شده. این دستگاه دچار خرابی آی سی مربوط به پاور و شارژر دستگاه میباشد که، در این قسمت مراحل تعویض و حل مشکل این دستگاه را با هم خواهیم دید 

در مرحله اول دستگاه باز خواهد شد. نقاط موجود روی دستگاه جدا میشود تا مین برد در دسترس قرار بگیرد و امکان کار روی مین برد و تعویض قطعه فراهم شود.

در مرحله اول باید اقدام به محافظت از مین برد در مقابل گرمایی که قرار است برای جدا کردن آی سی به برد وارد شود کنیم. برای این کار از چسب نسوز و محافظ برد اطراف قطعه تعویضی استفاده خواهیم کرد.

آموزش 0 تا 100 تعمیرات موبایل و تبلت با دوره آموزشی لیمو در مجتمع اموزشی پل !!!

در مرحله بعد سراغ هیتر خواهیم رفت و با استفاده از دمای حدود ۳۹۰ درجه سانتی گراد از این دستگاه و درجه باد یک و نیم تا دو اقدام به حذف قطعه از روی برد خواهیم کرد. در مرحله بعد باید جمع کردن قلع اضافه روی مین برد را انجام دهیم. برای این کار دوباره از هیتر و سیم قلع کش استفاده خواهیم کرد.

در این ترمیم به دلیل استفاده از آی سی استوک نیاز به شابلون آی سی مورد استفاده روی برد خواهیم داشت. بعد از شابلون آی سی اقدام به نصب کردن آی سی روی برد می کنیم. برای این کار مجدد از دمای هیتر حدود ۳۹۰ درجه و باد درجه یک و نیم استفاده خواهیم کرد بعد از نصب قطعه روی مین برد میتوانیم با استفاده از قطعات دوباره دستگاه را مورد تست قرار داده و از عملکرد درست دستگاه اطمینان حاصل کنیم.

نظرات کاربران
نام و نام خانوادگی
ایمیل
مشاوره رایگان تلفنی