تخفیف ویژه طرح دست به آچار
×
کاربر مهمان
ورود | عضویت

آموزش تعویض صفحه نمایش با فریم galaxy A52


در این قسمت از ویدیو های آموزشی با یک گوشی a52s رو به رو هستیم که دچار شکستگی صفحه نمایش شده

برای حل مشکل این دستگاه باید آن را باز و صفحه نمایش را با یک صفحه نمایش سالم جایگزین کنیم در مرحله اول باید درب پشت دستگاه که یک درب پشت چسبی هست را باز کنیم. برای این کار از سپراتور استفاده خواهیم کرد دمای مورد نیاز برای این کار حدود ۹۰ درجه سانتیگراد حدود ۵ تا ۱۰ دقیقه است.

در مرحله بعد با استفاده از اسپری حلال چسب و پیک درب پشت را خارج می کنیم سپس اقدام به باز کردن ما بقیه متعلقات مین برد و فریم خواهیم کرد. بعد از باز کردن همه متعلقات از روی فریم این قطعات را به فریم و صفحه نمایش جدید منتقل میکنیم. به خاطر داشته باشید قبل از بستن کامل همه قطعات باید صفحه نمایش جدید را تست کنید تا از عملکرد درست آن مطمئن باشید.

در نهایت بعد از متصل کردن همه قطعات موجود اقدام به بستن فریم و پیچ های پشت دستگاه خواهیم کرد. به این ترتیب با نصب کردن درب پشت دستگاه به کمک چسب مراحل نصب و تعویض تاچ ال سی دی به پایان میرسد.

در پایان چنانچه به سایر مباحث مرتبط با تعمیرات موبایل علاقه مند هستید و تمایل دارید به عنوان تعمیرکار حرفه ای شروع به کار نمایید، می توانید با مراجعه به سایت مجتمع آموزشی پل، در یکی از دوره های حضوری یا آنلاین، با عنوان دوره سخت افزار موبایل و آموزش آنلاین تعمیرات موبایل ثبت نام نموده و با شرکت در این دوره ها، با نحوه تعمیر خرابی گوشی ها آشنا شده و با دریافت مدرک فنی و حرفه ای وارد بازار کار شوید.

نظرات کاربران
نام و نام خانوادگی
ایمیل
مشاوره رایگان تلفنی