تخفیف ویژه طرح دست به آچار
×
کاربر مهمان
ورود | عضویت

آموزش Root سامسونگ با روش Cf Auto Root

روت کردن گوشی در تعمیرات نرم افزاری می تواند بسیار کاربردی باشد و این کار خیلی وقتها با یک نرم افزار یا یک فایل انجام می‌شود.
زمانی ما یک گوشی را روت می کنیم که بتوانیم به هسته سیستم عامل آن دسترسی داشته باشیم و در زمان مورد نیاز تغییراتی در ساختار آن انجام دهیم این تغییرات بعضی وقتها شامل تعمیرات نرم افزاری است و بعضی وقتها شامل ارتقا دادن عملکرد گوشی است.


شما این فایلها را می توانید از سایت های مختلف تهیه کنید اما یکی از رایج‌ترین فایل هایی که در این بحث مورد استفاده قرار می گیرد فایل cf auto root است و به این شکل که با فلش زدن آن بر روی یک گوشی سامسونگ میتوانید گوشی سامسونگ را از نظر دسترسی ها آزاد کنید و در این زمان نرم افزار های وابسته به روت برای شما مورد استفاده قرار می گیرند.
این نرم افزار ها می توانند باعث افزایش سرعت یا بازیابی اطلاعات پاک شده و حتی تغییرات در ساختار فایل های سیستمی گوشی شوند اما در سطح پیشرفته ما برای ترمیم سریال یا ذخیره سازی اطلاعات هارد می توانیم از آن کمک بگیریم. فایل cf auto root در سامسونگ ها با استفاده از نرم افزار فلشر را آنها یعنی odin قابلیت نصب دارد و در عرض چند دقیقه میتوان فایل روت را بر روی گوشی نصب کرد.

در پایان چنانچه به سایر مباحث مرتبط با تعمیرات موبایل علاقه مند هستید و تمایل دارید به عنوان تعمیرکار حرفه ای شروع به کار نمایید، می توانید با مراجعه به سایت مجتمع آموزشی پل، در یکی از دوره های حضوری یا آنلاین، با عنوان دوره سخت افزار موبایل و آموزش آنلاین تعمیرات موبایل ثبت نام نموده و با شرکت در این دوره ها، با نحوه تعمیر خرابی گوشی ها آشنا شده و با دریافت مدرک فنی و حرفه ای وارد بازار کار شوید.

نظرات کاربران
نام و نام خانوادگی
ایمیل
مشاوره رایگان تلفنی