تخفیف ویژه طرح دست به آچار
×
کاربر مهمان
ورود | عضویت

آموزش ترمیم فلت پاره شده

آموزش امروز مربوط به فلت های آسیب دیده یا پاره شده است. فلت هایی که ممکن است در اثر ضربه یا سهل انگاری یک تعمیر کار در هنگام بازکردن دچار مشکل شده باشند.

نمونه امروز یک تبلت سامسونگ است که در هنگام باز کردن دچار مشکل شده است و فلت اتصال سوکت شارژ و میکروفون این دستگاه دچار قطعی شده. برای حل مشکل، فلت را زیر لوپ قرار داده و با استفاده از یک تیغ مسیر های قطع شده را قبل و بعد از قطع شدگی تراشیده تا مس مربوط به مسیر از روی فلت مشخص شود.

در این مرحله با استفاده از هویه و خمیر قلع پایه های تراشیده شده را به قلع آغشته کرده تا امکان اتصال سیم جامپر برای متصل کردن مسیر های قطع شده فراهم شود. حال با استفاده از هویه مسیر ها را تک به تک نسبت به مسیر قطع شده خود سیم کشی نموده و مرحله به مرحله اقدام به ترمیم مسیرهای قطع شده می کنیم.

پس از جامپر کردن مسیر های قطع شده باید اقدام به محافظت از این مسیرها کنیم تا در طول مدت زمان طولانی دچار آسیب دوباره نشوند برای اینکار از چسب uv استفاده خواهیم کرد و چسب را روی محل های سیم کشیده شده اضافه خواهیم کرد برای خشک کردن چسب باید از لامپ یووی استفاده شود تا کار به طور کامل به پایان برسد.

با خشک کردن چسب امکان استفاده مجدد از فلت و تست دستگاه فراهم می شود.

برای آموزش دیدن در این شغل می‌توانید هم به صورت مجازی (خرید بسته های آموزشی لیمو) و به صورت حضوری اقدام کنید. شما می‌توانید با کسب مهارت مورد نیاز این شغل وارد بازار کار شده و به اهداف خود برسید. 
 

نظرات کاربران
نام و نام خانوادگی
ایمیل
مشاوره رایگان تلفنی