تخفیف ویژه طرح دست به آچار
×
کاربر مهمان
ورود | عضویت

غیرفعال کردن قفل OEM

گوشی ها از نظر قفل های امنیتی سطوح مختلفی دارند. به طور پیشفرض هر کاربر قفل کاربری را به خوبی می شناسد امادر ادامه باید بدانیم که بعضی از این قفل ها شامل قفل frp و بوت لودر گوشی است.

زمان هایی که قصد دارید روی یک گوشی کار کنید بعضی وقتا به این قفل ها بر می خورید مثلاً به عنوان فردی که گوشی را جدید خریده باشد تا قبل از ساخت یک گوگل اکانت هیچ مشکلی با این قفل ها ندارد اما زمانی که اولین گوگل اکانت خود را می سازد این اکانت به صورت پیش فرض قفل امنیتی گوشی شما می‌شود و اگر دستگاه شما بازنشانی به تنظیمات کارخانه شود و یا حتی فلش بخورد بعد از راه اندازی های اولیه از شما درخواست وارد کردن رمز جیمیل را می کند.

اگر علاقه‌ای به یادگیری تعمیرات موبایل به صورت تخصصی را دارید پیشنهاد می‌شود که به صفحه بسته آموزش تعمیرات موبایل مجتمع آموزشی پل سر بزنید.

به عنوان مالک گوشی حتماً باید این جیمیل را داشته باشید در غیر این صورت نمی توانید از گوشی استفاده کنید البته همیشه گوشی ها به صورت پیش فرض راه هایی برای بازیابی رمز های فراموش شده به شما میدهند اما خیلی وقتها کاربر هیچ اطلاعاتی از رمز جیمیل و یا حتی راههای بازیابی آن ندارد.

اینجاست که پیشنهاد می شود قبل از هرگونه فلش یا ریست شما قفل امنیتی یک گوشی را غیرفعال کنید و یا به عبارتی سطح امنیتی گوشی را پایین بیاورید اینجاست که بازگشایی قفل تجهیزات اصلی به کار شما می آید.

نظرات کاربران
نام و نام خانوادگی
ایمیل
مشاوره رایگان تلفنی