×
کاربر مهمان
ورود | عضویت

نصب درایورها و اتصالات فلش گوشی سونی

همه گوشی ها ممکن است دچار مشکلات نرم افزاری شوند و خیلی از این مشکلات ممکن است با ریست تنظیمات حل شود و بعضی وقتها این رفع مشکل به شکل فکتوری ریست یا بازنشانی به تنظیمات کارخانه اتفاق می افتد یعنی با این کار تمام اطلاعات گوشی پاک میشود.

موضوعی که برای قفل کاربری هم  وجود دارد این است بعضی وقت ها گوشی از نظر فایل های سیستمی دچار مشکل شود و دیگر تغییر تنظیمات یا به عبارتی ریست تنظیمات کمکی نمی کند و یا حتی فکتوری ریست. این زمان باید به سراغ نصب فایل سیستمی مناسب بر اساس گوشی خود بروید که ما به اصطلاح از عبارت فلش کردن استفاده می کنیم.

موضوعی که وجود دارد این است که فلش گوشی ها با یکدیگر متفاوت است این تفاوت ها هم در نرم افزار های آنهاست و هم در نوع اتصال پس باید دقت کنیم تا اطلاعات کافی درباره این موضوع داشته باشیم مخصوصاً گوشی های سونی که در حالت خاموش فلش میشوند و زمانی که قصد فلش کردن گوشی را دارید از قبل باید تمام فرایند های نرم افزاری به درستی انجام شده باشد و گوشی در حالت خاموش باشد اما زمانی که قصد اتصال کابل به گوشی را دارید حتماً باید دکمه کاهش صدا را در زمان اتصال و یا حتی قبل از اتصال فشرده باشید وگرنه گوشی توسط نرم افزار شناسایی نمی شود.

پیشنهاد ما به شما علاقه مندان به حوزه فنی این است که اگر به یادگیری عمیق و تخصصی تعمیرات موبایل فکر میکنید؛ تهیه پکیج آموزش تعمیرات موبایل مجتمع آموزشی پل میتواند برای شما مفید باشد.

نظرات کاربران
نام و نام خانوادگی
ایمیل
مشاوره رایگان تلفنی