×
کاربر مهمان
ورود | عضویت

آموزشی نصب رام ROM گوشی های سونی (پارت اول)

یکی از مدل گوشی هایی که در بازار وجود دارد گوشی های مدل سونی است. این گوشی ها هم در بعضی مواقع دچار مشکل نرم افزاری می شوند. در حال حاضر استفاده از برند سونی در بازار رایج نیست و بیشتر مدلهای قدیمی آن موجود است اما به عنوان یک تعمیرکار نرم افزاری موبایل باید بتوانیم در زمان مراجعه کردن یک گوشی سونی به ما، بلد باشیم تا مشکل آن را به صورت اصولی برطرف کنیم.

 در نسل های گذشته از باکس setool برای فلش سونی ها استفاده می شد اما حال از نرم افزار سونی فلش تول می توانیم استفاده کنیم چون ما را برای خدمات نرم افزاری سونی ها بی نیاز می کند و فقط لازم است تا فایل فلش گوشی را تهیه کنیم اما قبل از هر چیز باید نحوه راه اندازی نرم افزار را بلد باشیم و این راه اندازی از نصب برنامه گرفته تا نصب درایور و سپس آماده سازی مراحل اولیه این نرم‌افزار را شامل می شود.

 این نرم افزار در دو مدل ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی ارائه می‌شود که آخرین و به روز ترین نسخه های نرم افزار از مدل ۶۴ بیتی آن است پس نیاز است شما جدیدترین ورژن آن را استفاده کنید.

نکته ای که وجود دارد این است که تا مراحل پیش نیاز نرم افزار را انجام ندهید نمی توانید از آن به درستی استفاده کنید و به صورت کامل برای شما اجرا نمیشود پس حتماً به نصب درایور ها در مراحل کار نیاز است. در بخش اول این آموزش قصد داریم تا این نرم افزار را به صورت کامل معرفی کنیم و بعد از آن در بخش دوم نحوه فلش کردن اصولی با این نرم افزار را فرا بگیریم تا در زمان مورد نیاز بدانیم چطور می توان از آن استفاده کرد.

آیا به دنبال یادگیری مهارت‌های فنی چون تعمیرات موبایل، تعمیرات لپ تاپ یا نصب دوربین مداربسته هستید؟ با کلیک بر روی دکمه "خرید دوره" اطلاعات کامل را در خصوص تمامی دوره‌ها بدست آورید.


 

نظرات کاربران
نام و نام خانوادگی
ایمیل
مشاوره رایگان تلفنی