تخفیف ویژه طرح دست به آچار
×
کاربر مهمان
ورود | عضویت

نصب ROM برای گوشی های سونی (پارت دوم)

در این ویدیو بخش دوم آموزش فلش کردن گوشی سونی را فرا می گیریم که در این مرحله شناسایی فایل مورد نظر بر اساس مدل فنی،نحوه قرار دادن فایل فلش به طور درست در داخل نرم افزار و سپس عملیات فلش توضیح داده میشود.

جزئیات کار شامل بررسی لحظه‌به‌لحظه عملیات فلش است چون این نرم‌افزار با اینکه بسیار قدرتمند است می تواند در بعضی مواقع به خاطر داشتن ارور های زیاد آزار دهنده باشد که برای رفع این مشکلات شما بهتر است با خطاهایی که در این نرم افزار وجود دارد آشنا باشید.

این خطاها خیلی وقت ها به شناسایی نشدن گوشی به نرم افزار مرتبط میشود و یا نصب نبودن درایور مناسب گوشی بر روی سیستم حتی خیلی وقتها این خطاها به ورژن نرم افزار و همخوانی نداشتن آن با سیستم کامپیوتر شما مربوط می شود.

خیلی وقت ها شما می توانید بر اساس نوع ارور که به صورت متن نشان داده می شود جستجویی در اینترنت داشته باشید و این زمان به راحتی روش کار خود را پیدا کنید.

در ادامه بخش دوم ویدیو آموزش فلش گوشی های سونی با استفاده از نرم افزار سونی فلش تولز را مشاهده می کنید پس با ما همراه باشید.

اگر علاقه مند به مباحث تعمیرات تخصصی موبایل هستید، می‌توانید با تهیه دوره آموزش تعمیرات موبایل مجتمع آموزشی پل، بسته های آموزشی را تهیه کنید و به عنوان فردی حرفه ای در این حوزه قدم بگذارید.

 

نظرات کاربران
نام و نام خانوادگی
ایمیل
مشاوره رایگان تلفنی