×
کاربر مهمان
ورود | عضویت

معرفی باکس octoplus pro

در تعمیرات نرم افزاری ابزارهایی وجود دارد که می‌توانند بسیار کارآمد باشند و این ابزارها در ابعاد و اندازه های مختلف با ویژگی های مختلف وجود دارد. اولین کاری که باید در بحث استفاده از این ابزارها کنید این است که بدانید باکس و دانگل ها به طور کل چه تفاوتی با همدیگر دارند و اینکه چه زمان باید از آنها استفاده کرد.

این تجهیزات به طور کل کاربردهای بسیار زیادی از جمله تعویض سریال و ترمیم آن،فلش کردن گوشی ها با فایل های تعمیراتی مختلف،حذف و غیر فعال کردن قفل های امنیتی،بکاپ گرفتن از فایل های سیستمی و خیلی دیگر از این قابلیت ها را در خود دارد. پیشنهادی که در بحث باکس و دانگل پیشنهاد می شود این است که اول ببینید که بر روی چه برندی قصد دارید بیشترین تمرکز را داشته باشید و بعد به سراغ تهیه باکسی بروید که برای آن برند بیشترین خدمات را می دهد.

دوره آموزشی تعمیرات سخت افزار و نرم افزار شامل پروگرام کردن، تعویض رام و … در بسته آموزش تعمیرات نرم افزار لیمو مجتمع آموزشی پل

بحث دیگر درباره باکس و دانگل ها این است که به دلیل قیمت های بالایی که اکثرا دارند نمی‌توان همه آنها را یک جا داشت و از آنها استفاده کرد و باید قبل از خرید آن ها اولویت بندی در نظر گرفت این اولویت بندی شامل برندی که میخواهید روی آن کار کنید، پردازنده ای که قصد خدمات دادن به آن را دارید و یا حتی کاری که قصد دارید روی گوشی ها انجام دهید میباشد.

در این آموزش قصد داریم تا یکی از این باکس ها یعنی باکس اکتا پلاس پرو را کاملا بررسی کنیم و بدانیم که این باکس چه قابلیت هایی را در خود دارد و یا آیا خدمات این باکس در مراحل اولیه به کار می آید یا خیر.

نظرات کاربران
نام و نام خانوادگی
ایمیل
مشاوره رایگان تلفنی