×
کاربر مهمان
ورود | عضویت

DFU Mode iphone

در آموزش این قسمت به سراغ نحوه وارد شدن به حالت dfu mode در آیفون ها خواهیم رفت. این حالت در مواردی که اتصال به کامپیوتر در حالت عادی امکان پذیر نباشد مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال در حالت هایی که گوشی دارای پسورد است و یا زمانی که دستگاه در حالت لوگو باقی مانده میتوان از این روش استفاده کرد.

Dfu mode یا همان حالت دانلود مود آیفون ها با استفاده از تعدادی کلید های ترکیبی که در گوشی های نسل های مختلف متفاوت است فعال می شود برای آموزش امروز یک دستگاه 6 در نظر گرفته شده نحوه فعال سازی dfu mode را با هم انجام خواهیم داد.

آموزش عیب یابی و تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری انواع تلفن همراه هوشمند، در پکیج آموزش تعمیرات تخصصی موبایل مجتمع پل

برای وارد شدن به این حالت در دستگاه ها سری ۶ ابتدا کلید های ولوم مثبت کلید هوم و کلید پاور را به مدت چند ثانیه نگه دارید تا دستگاه که در حالت لوگو قرار گرفته خاموش شود. پس از خاموش شدن دستگاه همه ی کلیپ ها را رها کنید تا دستگاه مجدد لوگو را نمایش دهد، پس از نمایش مجدد لوگو دوباره همان کلید ها را فشار داده و مجدد منتظر خاموش شدن دستگاه باشید در این مرحله بعد از خاموش شدن دستگاه فقط کلید با دستگاه را رها کنید تا دستگاه در حالت dfu mode قرار گیرد.

در صورتی که نیاز به فلش کردن دستگاه با استفاده از نرم افزار 3utools دارید می توانید با انتخاب گزینه پرو فلش از بخش تنظیمات دستگاه اقدام به فلش کردن گوشی خود در این وضعیت نمایید.

نظرات کاربران
نام و نام خانوادگی
ایمیل
مشاوره رایگان تلفنی