×
کاربر مهمان
ورود | عضویت

backup و Restore گوشی های جدید

یکی از کارهای مهم در تعمیرات نرم افزاری ذخیره سازی اطلاعات کاربر و برگرداندن مجدد این اطلاعات به گوشی است و این عملیات در زمان ریست کردن و یا فلش کردن گوشی بسیار رایج است.

چون اکثر کاربرها اطلاعات گوشی را در جای دیگری ذخیره ندارند پس باید حواسمان باشد که به درستی همه اطلاعات کاربر را بر روی سیستم خود ذخیره کنیم و بعد از انجام عملیات نرم افزاری مجدداً آن را روی گوشی برگردانیم.

خیلی وقت ها پیش می آید که افراد برای تعویض گوشی خود نیاز دارند که اطلاعات را از گوشی قبلی به گوشی جدید انتقال دهند و مجدداً این تعمیرکار است که این کار را برای کاربران انجام میدهد.

در نظر داشته باشید که گوشی های حال حاضر به دلیل امنیت ها و دسترسی های متفاوتی که با نسل‌های گذشته خود دارند در بعضی زمان ها این اجازه را به سیستم نمی دهند تا از اطلاعات آن ها ذخیره سازی انجام شود پس به یک سری نکات و تنظیمات در این عملیات نیازمندیم تا آنها را بشناسیم و در صورت نیاز هم آنها را فعال یا غیر فعال کنیم.

همچنین آموزش تعمیرات نرم‌افزار موبایل و رفع اشکالات آن‌ها به طور کامل در دوره آموزش لیمو قرمز موجود است.

در این ویدیو ما تمام مراحل مورد نیاز برای ذخیره سازی اطلاعات یک دستگاه نسل جدید بر روی سیستم خود و بعد از آن برگرداندن این اطلاعات به دستگاه را با تمام جزئیات بررسی می‌کنیم و شما در زمان تعمیرات نرم افزاری می توانید از این الگو و آموزش در کار خود استفاده کنید.

نکته‌ای که لازم است در ادامه به آن اشاره کنیم این است که پیشنهاد می شود همیشه چند نرم افزار با این قابلیت یعنی ذخیره‌سازی و بازگردانی اطلاعات را بر روی سیستم خود به عنوان ابزار کمکی داشته باشید تا هر زمان که نیاز شد حتی با هر دو نرم افزار از بعضی اطلاعات حساس از جمله تماس ها ,پیام ها و مخاطبین گوشی ها بک آپ بگیرید.


 

نظرات کاربران
نام و نام خانوادگی
ایمیل
مشاوره رایگان تلفنی