تخفیف ویژه طرح دست به آچار
×
کاربر مهمان
ورود | عضویت

زمانی که مشکل wifi-Bt سخت افزاری باشه

در بسیاری از مدل ها مشکل WiFi و BT نرم افزاری و یا سخت افزاری میتواند باشد
اگر با این مشکل بعد از تست دستگاه در بخش تنظیمات / درباره تلفن / نبود مک آدرس /مواجه بشوید، نیازی به فلش کردن و رفع مشکل به صورت نرم افزاری نیست و مستقیم در ‌دستگاه با کمک شماره سریال یا شماتیک ic مربوط به wifi و bt را پیدا کنید. در قدم اول خیلی از متخصص ها اقدام به تعویض قطعه میکنند.
اما در این ویدئو این مشکل بدون تعویض ic نتیجه گرفته و با ریبال کردن قطعه مشکل wifi و bt برطرف شده است. این راه حل در گوشی هایی که با ایراد آب خوردگی و ضربه به دست شما میرسد انجام میشود و با تعمیر ic مشکل را برای کاربر میتوانید برطرف کنید.

اگر میخواهید از این پس به یک متخصص تعمیرات موبایل تبدیل شوید که توانایی تعمیر انواع موبایل اندروید و آیفون را دارد؛میتوانید در دوره آموزش تعمیرات موبایل پل شرکت نمایید. 


در این ویدئو علاوه بر رفع مشکل آموزش ریبال و پایه سازی هم داده شده است که نکات کلیدی و بسیار مهمی دارد، از جمله خارج کردن قطعه با دمای مناسب و قلع کشی پایه های روی مین برد که بدون آسیب و خرابی انجام میباشد. توجه داشته باشید که خرابی این ic در بازار زیاد میباشد و این قطعه برق مسقیم از باتری دریافت میکند و خرابی آن باعث تخلیه شارژ و داغ شدن دستگاه خواهد شد.


 

نظرات کاربران
نام و نام خانوادگی
ایمیل
مشاوره رایگان تلفنی