تخفیف ویژه طرح دست به آچار
×
کاربر مهمان
ورود | عضویت

خرابی BaseBand در آیفون های سری هفت

ویدیوی امروز در رابطه با تشخیص خرابی بیس باند در آیفون های سری سون و سون پلاس میباشد.  مشکل در این سری از دستگاه ها زیاد اتفاق می افتد. دلیل این مشکل در این سری از دستگاه ها یک نقص در طراحی مسیر های منتهی به آی سی پاور تامین ولتاژ برای آی سی بیس باند می باشد.

تشخیص خرابی دستگاه

در مرحله اول باید مشخص کنید که آیا دستگاه دچار مشکل بیس باند است یا خیر. برای این کار باید به شماره سریال دستگاه رجوع کنید در صورتی که دستگاه اکتیو و فایل و فعال است به سراغ بخش شماره گیر دستگاه رفته و شماره *#۰۶# را شماره گیری کنید در صورتی که بعد از شماره گیری این کد شماره سریال دستگاه به شما نمایش داده شد به معنی کارکرد درسته بخش بیس باند می باشد و در غیر این صورت به معنی عدم کار کرده این بخش خواهد بود برای بررسی کامل تر دستگاه گوشی باید به طور کامل باز شده و مین برد آن خارج شود

به متخصص تعمیرات موبایل تبدیل شوید،  فقط کافیست در دوره آنلاین آموزش تعمیرات موبایل آموزشگاه پل شرکت نمایید

در مرحله بعد به سراغ آی سی مسیر بیس باند خواهیم رفت. با بررسی خازن های اطراف این آی سی می توان مشخص کرد که آیا آی سی بیس باند آسیب دیده یا خیر.

در صورتی که قطعات اطراف آی سی پاور دچار اتصال باشند این به معنی آسیب دیدن بیس باند و عدم تعمیر این گوشی خواهد بود اما در صورت سالم بودن این قطعات امکان حل مشکل با تعویض آی سی و سیم کشی پایه هایی که زیر آن است مقدور خواهد بود.

نظرات کاربران
نام و نام خانوادگی
ایمیل
مشاوره رایگان تلفنی