×
کاربر مهمان
ورود | عضویت

همیشه نیاز به تعویض برد شارژ نیست


تعویض برد شارژ یا همان ساب برد در بخش مدار شارژ رایج شده است و باید گفت نتیجه هم گرفته میشود. اما نکته مهم این کار و تعویض رایج برد شارژ چیست ؟

اگر شما به تعویض همیشگی برد شارژ عادت داشته باشید در شرایطی ممکن است مدل های جدیدی که وارد بازار میشوند موجود نباشد و بعد تعمیر دستگاه برای متخصص بسیار سخت میشود.
باید گفت شما میتوانید کانکتور های شارژ و هندزفری و حتی میکرفون روی ساب برد هم تعویض کنید اما نیاز هست که چسب روی پایه ها را از بین ببرید تا قطعه آسیبی در هنگام جدا شدن نبیند و این کار نیاز به کمی دقت دارد.

به یک متخصص تعمیرات موبایل تبدیل شوید، فقط کافیست در دوره تخصصی اموزش تعمیرات موبایل آموزشگاه پل به صورت غیرحضوری (بسته آموزشی) شرکت نمایید.
اما روش های زیادی برای نصب کانکتور جدید میباشد. از جمله نصب کانکتور با هویه که یکی از بی خطرترین روش های ممکن در بازار است. که در این ویدئو آموزش داده میشود و شما با نصب کانکتور با هویه خرابی ایجاد نمیکنید و سوکت شما بدون سوختگی و خرابی نصب میشود. اما این کار نیاز به آموزش دارد چون نوع سوکت های روی مین برد متفاوت میباشد و در اکثر سوکت ها و مدلای مشابه از هیتر و هویه به صورت همزمان استفاده میشود
 

نظرات کاربران
نام و نام خانوادگی
ایمیل
مشاوره رایگان تلفنی