×
کاربر مهمان
ورود | عضویت

آموزش تعویض تاچ و ال سی دی iPhone XS Max

شروع تعویض تاچ با سپراتور

برای این کار ابتدا دستگاه را با استفاده از سپراتور کمی گرم کنید تا صفحه نمایش دستگاه راحت تر و جدا شود. سپس با استفاده از یک تیغ کمی بین صفحه نمایش و فریم فاصله ایجاد کنید.

در مرحله بعد به سراغ باز کردن پیچ های روی شیلد نگهدارنده فلت های اتصال دستگاه خواهیم رفت . با باز کردن سوکت های اتصال صفحه نمایش و اسپیکر دستگاه صفحه نمایش آسیب دیده جدا خواهد شد قبل از نصب صفحه نمایش جدید نیازمند تست صفحه نمایش جدید روی دستگاه خواهیم بود تا از عملکرد درست قطعه اطمینان حاصل کنیم.

پس از تست صفحه نمایش برای نصب این قطعه باید اسپیکر و متعلقات مربوط به سنسورهای مجاورت و نور از روی صفحه نمایش قدیمی باز و روی صفحه نمایش جدید نصب شود.

در نهایت با نصب سوکت های اتصال مربوط به صفحه نمایش تاچ و فلت مربوط به اسپیکر دستگاه میتوانیم صفحه نمایش را در جای خود نصب کرده و مراحل نصب قطعات را به پایان برسانیم.

تمامی افرادی که علاقمند به دانش تعمیرات موبایل هستند، می‌توانند از دوره آموزشی لیمو ما بهره ببرند. این دوره شامل آموزش تعمیرات موبایل از جمله نرم افزار و سخت‌افزار است که توسط متخصصین انجام می‌شود. ما در این دوره به شما تمامی مفاهیم، نکات، ترفندها و روش‌های بهتری برای انجام تعمیرات تلفن همراه خواهیم آموخت. برای شروع، فقط کافی است به وبسایت ما مراجعه کرده و دوره مورد نظر خود را انتخاب کنید و ثبت نام کنید تا بتوانید آموزش‌های خود را آغاز کنید. به روز رسانی های رایگان و جلسات بیشتری هم در این دوره وجود دارد.

نظرات کاربران
نام و نام خانوادگی
ایمیل
مشاوره رایگان تلفنی