تخفیف ویژه طرح دست به آچار
×
کاربر مهمان
ورود | عضویت
سایر مقالات آموزشی

دوره‌های آموزشی موبایل، لپ تاپ و دوربین در مجتمع چه مزایایی دارند؟

دوره‌های آموزشی موبایل، لپ تاپ و دوربین در مجتمع چه مزایایی دارند؟

به نظر شما بهترین راه ارتقا مسیر شغلی چیست؟ بدون شک آموزش در این راستا حرف اول را می‌زند، به ویژه اگر کسب و کار شما مربوط به تعمیرات موبایل، لپ تاپ و نصب دوربین مدار بسته باشد. ما در این مطلب به شرح مفصل برایتان دربارۀ مزایای دوره‌های آموزشی موبایل، لپ تاپ و دوربین مدار بسته خواهیم گفت، برای کسب اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

معرفی دوره آموزش تعمیرات موبایل

در این دورۀ آموزش تعمیرات موبایل کلیه مباحثی که برای متخصص و تعمیرکار موبایل شدن نیاز دارید، تدریس می‌شوند. این نکته که در بهترین آموزشگاه تخصصی تعمیرات موبایل نیز ثبت نام کنید، حائز اهمیت است. پیشنهاد ما برای شما عزیزان شرکت در دوره جامع مجتمع آموزشی پل است. لازم به ذکر است که این آموزشگاه به عنوان اولین مرکز آموزش تخصصی مهارت‌های فنی و تعمیرات موبایل فعالیت خود را آغاز کرده و در حال حاضر بیشتر از 18 سال از شروع تدریس مباحث آموزشی تعمیرات موبایل می‌گذرد.

مباحثی که در این دوره تدریس می‌شود شامل تعمیرات تخصصی سخت افزار موبایل، تعمیرات مقدماتی سخت افزار موبایل، تعمیرات تخصصی و مقدماتی نرم افزار موبایل و تعمیرات تخصصی و مقدماتی گوشی‌های آیفون و انواع IPad می‌شود. اگر مهارت مختصری در زمینه تعمیرات موبایل دارید با شرکت در این دوره از بابت مهارت‌های خود نگرانی نخواهید داشت.

بررسی مزایای دوره آموزش تعمیرات موبایل

قبل از اینکه در دوره تعمیرات موبایل ثبت نام کنید، بهتر است مزایای شرکت در این دوره را مورد مطالعه قرار داده و سپس با آگاهی کامل برای ثبت نام و یادگیری مباحث مهم اقدام نمایید. این مزیت‌های مهم عبارت‌اند از:

 1. در درجه اول باید بگوییم که مباحث روز دنیا در زمینه تعمیرات گوشی توسط برترین اساتید کشوری تدریس می‌شوند.
 2. افرادی که موفق به ثبت نام در این دوره می‌شوند، حتی بعد از اتمام دوره می‌توانند از پشتیبانی دوره تعمیرات گوشی بهره‌مند شده و در صورت نیاز از اساتید خود برای رفع اشکال و چالشی که دارند، کمک بگیرند.
 3. برای ثبت نام در بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل کافی است هزینه پیش ثبت نام را بپردازید. برای پرداخت هزینه دوره نیز می‌توانید شرایط پرداخت اقساطی را انتخاب کنید.
 4. از طرفی باتوجه‌به مباحثی که در این دوره تدریس می‌شود، هزینه شرکت در کلاس تخصصی تعمیرات موبایل کاملاً ارزان و مقرون‌به‌صرفه است.
 5. کلیۀ جلسات کلاس‌ها در کارگاه‌های مجهز و بدون نیاز به ابزارآلات تخصصی برگزار می‌گردد.
 6. افرادی که دوره را با موفقیت پشت سر گذاشته و موفق به دریافت مدرک فنی و حرفه‌ای تعمیرات موبایل می‌شوند، به بازار کار این حوزه معرفی شده و ارجاع داده می‌شوند.

دقت داشته باشید که موارد عنوان شده تنها بخشی از مزیت‌های شرکت در دوره تخصصی تعمیرات موبایل محسوب می‌شوند. تنها به‌واسطه ثبت نام و شرکت در دوره است که متوجه مفید و کاربردی بودن آن خواهید شد. 

معرفی دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ و سیستم‌های کامپیوتری

از دیگر دوره‌های پرطرف‌داری که در این آموزشگاه شناخته شده برگزار می‌شود، می‌توانیم به آموزش تعمیرات لپ تاپ اشاره کنیم. کلاس‌هایی که طی این دوره برگزار می‌شود، نحوه تعمیرات انواع مدل لپ تاپ از برندهای مختلف، انواع کیس و سیستم‌های کامپیوتری را شامل می‌شود. درواقع شما عزیزان با شرکت در کلاس آموزش تعمیرات تخصصی لپ تاپ دربارۀ عیب‌یابی و رفع مشکلات سخت افزاری و مشکلات نرم افزاری به شرح مفصل خواهید آموخت.

بررسی مزایای دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ و سیستم‌های کامپیوتری

بدون شک با شرکت از دوره تعمیر لپ تاپ و سیستم‌های کامپیوتری بابت این مسئله که چرا زودتر در این دوره شرکت نکرده‌اید، پشیمان خواهید شد. موارد زیر از جمله امتیازات مثبت و مزین‌هایی هستند که با شرکت در این دوره از آنها بهره‌مند خواهید شد.

 1. این دوره جامع بوده و شامل مباحث عیب‌یابی، رفع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری می‌شود.
 2. برای شرکت در دوره صرفاً پرداخت هزینه پیش ثبت نام کافی است و سایر مبالغ را می‌توان به‌صورت اقساطی پرداخت کرد.
 3. سرفصل‌های دوره آموزشی تعمیرات تخصصی لپ تاپ قبل از ثبت نام و شرکت در کلاس به‌صورت واضح و روشن مشخص شده است.
 4. بعد از اتمام دوره ویدئوهای آموزشی و پشتیبانی یک ساله دوره در اختیار کارآموزان قرار می‌گیرد.
 5. کارآموزانی که موفق به اتمام دوره و شرکت در کلاس‌ها می‌شوند، موفق به دریافت مدرک بین المللی و مدرک فنی و حرفه‌ای تعمیرات لپ تاپ می‌شوند.
 6. این دوره و کلاس‌های تعمیرات لپ تاپ برای افراد در هر سطح و توانایی کاربردی و مفید است.

معرفی دوره آموزش نصب دوربین مدار بسته

از دیگر دوره‌های جذاب و پرباری که در مجتمع آموزشی پل برگزار می‌گردد می‌توان به دوره آموزش نصب دوربین مدار بسته اشاره کرد. ازآنجایی‌که شغل نصب، راه‌اندازی و مونتاژ دوربین مدار بسته به‌عنوان یکی از مشاغل مناسب با درآمد بالا محسوب می‌شود، اکثراً قشر جوان از این دوره استقبال و حمایت می‌کنند. شما نیز اگر دانش و شناختی نسبت به سیستم دوربین‌های مدار بسته ندارید، با شرکت در این دوره بستر موفقیت کاری خود را فراهم می‌کنید.

بررسی مزایای دوره آموزش نصب و راه‌اندازی دوربین مدار بسته

 1. با شرکت در دورۀ تخصصی آموزش نصب دوربین مدار بسته از مزیت‌های منحصربه‌فردی بهره‌مند خواهید شد که برخی از رایج‌ترین آنها عبارت‌اند از:
 2. به همراه این دوره آموزشی در کلاس دوره هوشمند سازی ساختمان نیز شرکت می‌کنید.
 3. به اجزای انواع دوربین‌های مدار بسته و مکانیزم آنها تسلط می‌یابید.
 4. در حضور بهترین اساتید کشوری کسب تجربه کرده و بعد از اتمام دوره به‌عنوان کارآموز برتر به بازار کار معرفی می‌شوید.
 5. بعد از اتمام دوره می‌توانید برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای نصب دوربین مدار بسته و دریافت مدرک مورد تایید وزارت علوم اقدام کنید.

جمع‌بندی و سخن پایانی

امیدواریم مطالعه این مطلب برایتان مفید بوده و به خوبی پاسخ سؤال «دوره‌های آموزشی موبایل، لپ تاپ و دوربین در مجتمع چه مزایایی دارند؟» پیدا کرده باشید. در پایان باید بگوییم که باتوجه‌به قیمت مقرون‌به‌صرفه این دوره‌ها و بار آموزشی آنها حتماً از انتخاب و اقدام خود رضایت کامل را خواهید داشت.

نظرات کاربران
نام و نام خانوادگی
ایمیل
مشاوره رایگان تلفنی