تخفیف ویژه طرح دست به آچار
×
کاربر مهمان
ورود | عضویت

تنظیم قابلیت Tripwire در دستگاه ضبط دوربین مداربسته

تنظیم قابلیت Tripwire در دستگاه ضبط

 

در این ویدیو با تنظیم یکی از قابلیت های هوشمند در دستگاه ضبط TVT آشنا می شویم ، قابلیت Tripwire امکان ترسیم یک خط فرضی برای ایجاد یک مرز در منطقه ای از تصویر دوربین مداربسته ایجاد می کند تا با ایجاد تردد یک سوژه از یک سمت خط فرضی به سمت دیگر آلارم دستگاه فعال شده و هشدار عبور از مرز تعیین شده به منطقه دارای حساسیت را صادر نماید .این قابلیت یکی از موثرترین روش ها برای نظارت و حفاظت از منطقه مورد نظر است.

استفاده از دوربین مداربسته هایی که از عملکرد تشخیص هوشمند Tripwire بهره مند هستند، به کاربر این اجازه را می دهد که از هرگونه تخطی و رفت و آمد غیر مجاز باخبر شود. به همین دلیل برای استفاده در مناطق محافظت شده و امنیتی انتخاب مناسبی می باشد.

به کارگیری قابلیت تشخیص هوشمند برای انبارهای بزرگ ، بانک ها ، فروشگاه ها و حتی خانه مسکونی مفید است. اگر ساختمان مد نظر شما، یک نقطه ورودی داشته باشد و بخواهید ممنوعیت ورود ایجاد کنید؛ استفاده از قابلیت Tripwire جهت تعریف یک خط فرضی، مناسب‌ترین روش است.

امروزه اکثر ساختمان‌های اداری، تجاری و مسکونی برای امنیت بیشتر از دوربین مداربسته استفاده میکنند؛ بناراین این حرفه میتواند شغلی پولساز برای علاقه مندان باشد. با تهیه دوره آموزشی نصب دوربین مداربسته مجتمع پل در کوتاه‌ترین زمان ممکن وارد بازار کار میشوید.

نظرات کاربران
نام و نام خانوادگی
ایمیل
مشاوره رایگان تلفنی