×
کاربر مهمان
ورود | عضویت

آموزش تنظیمات مودم برای انتقال تصویر روی اینترنت

برای انتقال تصویر به روش آی پی استاتیک باید تنظیماتی روی مودم انجام دهیم . برای ورود به محیط تنظیمات مودم لازم است که ابتدا گوشی یا لپ تاپ را به وای فای مودم متصل کنیم و در آدرس بار مرورگر آی پی مودم را که معمولا در زیر مودم نوشته شده وارد کنیم ، یوزر نیم و پسورد ورود به مودم به صورت پیش فرض admin است و اگر هر پسورد دیگری غیر از admin پیش فرض باشه پشت مودم نوشته شده است. 

به تنظیمات مودم ورود کنید

با ورود به محیط تنظیمات مودم برای تنظیمات انتقال تصویر در قسمت Virtual Server یا Port Forwarding آی پی و پورت های ست شده روی دستگاه DVR را فوروارد می کنیم . این گزینه ها معمولا در مسیر Advanced Setup قرار دارند که البته در مودم های مختلف ممکن است مسیر این تنظیم متفاوت باشد ولی در همه مودم ها وجود دارد . در مودم تی پی لینک در مسیر Advanced Setup گزینه NAT را انتخاب می کنیم و با واردن کردن PVC صحیح که از قسمت Status قابل مشاهده است گزینه های DMZ و Virtual Server ظاهر می شوند که با انتخاب گزینه Virtual Server می توانیم تنظیمات پورت فورواردینگ را انجام دهیم . در این قسمت می توانیم یک یا چند پورت را فوروارد کنیم.

دوره جامع آموزش نصب دوربین مداربسته و انتقال تصویر یک دوره کاملا کاربردی و متناسب با نیاز بازار است. بنابراین تعلل نکرده و همین حالا کلیک کنید و این دوره آموزشی مفید و پولساز را تهیه کنید.

نظرات کاربران
نام و نام خانوادگی
ایمیل
مشاوره رایگان تلفنی