تعمیرات رایگان لپ تاپ
×
کاربر مهمان
ورود | عضویت

فعالسازی هشدارهای دوربین مداربسته روی اکانت Gmail

برای تنظیم فعالسازی این هشدار ابتدا لازم است تنظیمی برای ایمیل ارسال کننده هشدار انجام دهیم . ابتدا وارد ایمیل ارسال کننده می شویم . در قسمت Manage your Google Account سربرگ Security قسمت Less Secure app access گزینه Allow less Secure app را فعال می کنیم . سپس در تنظیمات دستگاه DVR وارد تنظیمات مربوط به شبکه می شویم در قسمت ایمیل ابتدا گزینه فعالسازی ایمیل را تیک می زنیم سپس در قسمت SMTP Server ، smtp.gmail.com را وارد می کنیم . سپس در قسمت پورت smtp port را 587  وارد می کنیم .

فعالسازی هشدارهای دوربین مداربسته روی اکانت Gmail از جمله فعالیت‌های تدریس شده در دوره آموزش نصب دوربین مداربسته می‌باشد.

 در قسمت یوزرنیم ، آدرس ایمیلی را که به عنوان ارسال کننده در نظر گرفتیم و در قسمت پسورد ، پسورد مربوط به همان ایمیل را وارد می کنیم . در قسمت ایمیل ، ایمیلی که مربوط به دریافت کننده و در قسمت یوزر نیم یوزر نیم مربوط به دریافت کننده هشدار را وارد می کنیم و نهایتا گزینه تست را انتخاب می کنیم . در صورت صحیح بودن اطلاعات تایید موفقیت آمیز بودن تست  ایمیل را دریافت می کنیم . سپس وارد تنظیمات آلارم دستگاه ضبط می شویم در بخش مد نظر از آلارم به عنوان مثال تشخیص حرکت گزینه ایمیل و snapshot را برای کانال مورد نظر دستگاه فعال می کنیم تا عکسی از حرکت یا آلارم مورد نظر روی ایمیل برای ما ارسال شود . بعد از این تنظیمات چنانچه آلارمی فعال شود دستگاه روی ایمیل دریافت کننده هشداری برای ما ارسال خواهد کرد .

نظرات کاربران
نام و نام خانوادگی
ایمیل